UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums


!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Pašreizējā: 1 no 1
Rezultāti 1 - 14 no 14
4 dienas
Teorētiķis
Mazliet brutāli, pie esošās situācijas, bet - gar diognālām spārēm atgriez ar nazi plēvi. Izgriez garenus taisnstūrus. Grūti rakstot izstāstīt, bet tā ventilācija augstakajā punktā ir vajadzīga katrā spāru starpā. Nebojājot plēvi, var ielikt speciālus gredzenus plēvē katrā spāru starpā iespējami augstākajā punktā. Kā piemērs atver 47lpp zimējumi 101,102,103
Forums: Dienas jautājums
7 dienas
Teorētiķis
Diemžēl daudzu celtnieki terminu "ielaist plēvi teknē" ir uztvēruši burtiski. Tas vairāk ir domāts, plēve beidzās uz lāseņa kurš savukārt tālāk nonāk renē. Tur vēl ir daži nosacījumi, minimālais jumta slīpums u.t.t. Bet vispār, būvniecība privātajā sektorā praktiski ir bez kontroles (vairākumā gadījumu), kas cieši saistīts ar finasiālo rocību vai vēlmēm. Mezglu rasējumu nav, būvē kā
Forums: Dienas jautājums
8 dienas
Teorētiķis
Kores nevajadzēja ar plēvi pārklāt. Vislabākā ventilācija būtu.
Forums: Dienas jautājums
9 dienas
Teorētiķis
Pelēcis rakstīja: ------------------------------------------------------- > It kā nav tikai attiecībā, jo ir vairāki plankumi > pa perimetru. Skurstenis gan bēniņu daļā mitrs, > bet griesti apakšā no 1.stāva sausi. > Vai var dabūt kādu Cēsu jumiķi uzmest aci par > atlīdzību? apvijas et inbox.lv > Paldies. Saņēmi?
Forums: Dienas jautājums
9 dienas
Teorētiķis
Uz ātro pavēro, vai plankumi nav attiecībā pret lūku, vai skursteni. Loti biezi lazo ar plēves pareizu ieklāšanu šajos mezglos. Kores daļā plēve ir pāri pārlikta? Cēsīs ir arī +/- sakarigi jumiķi, kas var uzmest aci.
Forums: Dienas jautājums
5 mēneši
Teorētiķis
Retākas spāres un latojums - atkarībā, kurš to teica. Ja projektētājs, tad vēl saprotams (būs rēķinājis kopējās slodzes), ja tirgotājs, tad pārjautā projektētājam. :) Sūds vai nesūds - kārtīgs latvietis citos neklausās, bet visu izmēģina uz savas ādas. Ja jau viņš tik lēts, mauc virsū, tad jau redzēs. (bet citādi, aizsūti jumta zīmējumu dažādiem ražotājiem, tad varēsi salīdzināt.) Plēve - v
Forums: Kur lētāk
5 mēneši
Teorētiķis
Tev pašam jāsaprot, ko Tu gribi. Apaļie vai līmētie - skats abām pavisam cits, arī no iekšpuses. Ja svarīga ir cena, tad jautājums izsmelts, meklē apaļo. Protams labie puikas jāatrod, lai kaut ko saprot no koka :) Apmeklē vairākas mājas (viesu mājas), paliec pa nakti, noķer sajūtu. Cenu vienmēr paspēsi uzbliest, bet pašam tur pēc tam jādzīvo....
Forums: Dienas jautājums
5 mēneši
Teorētiķis
Ja liek ārējo caurspīdīgo, tad gaisma ierobežojas par X%, bet ir OK, bet siltumu kaut kādu tāpat laiž cauri, nav tik traki kā, kad ir stikls, bet tiešajos saules staros tāpat būs savi 20-24 grādi. Ja liek metāla, tad gaismas nav, bet arī neuzsilst :)
Forums: Dienas jautājums
5 mēneši
Teorētiķis
Sazinies ar Schiedel pārstāvi Māri 26511115 (telefons atrodams mājas lapā). Visu Tev izstāstīs. Ja tas ir Rīgā vai ap Rīgu, aizbrauks. Java ja nemaldos, der arī Sakret mūrjava. Pie sienas ar metāla skavām, ja siena jau gatava.
Forums: Dienas jautājums
6 mēneši
Teorētiķis
Kādreiz Severstal piegādāja metālu lielai daļai Latvijas metālizstrādājumu ražotājiem. Un metāls nāca no Indijas. Vārtiem gan jau ka var likt "ne no zelta", galvenais tālākā apstrāde. (mans subjektīvais viedoklis).
Forums: Dienas jautājums
6 mēneši
Teorētiķis
qwe Vispār jau "elpojošu māju" pat pieminējis nebiju. Manā skatījumā, mūsu klimatiskajos apstākļos īsti viena ventilēšanas sistēma nebūs perfekta. Dabīgajai, kā jau minēji, ziemā vēsumiņš nāks labi līdz, rekuperācija atkal enerģiju mazliet apēd. Pāris mājām ir uzlikta dabīgā ventilācija (regulējas pēcm itruma pakāpes) Francijas ražotāja. Redzēsim kā būs, varēs vēlāk iekomentēt.
Forums: Privātmāju būvniecība
6 mēneši
Teorētiķis
1000 eur/m2 jau būs kompānijas ar 10 gadu darba garantiju ( firmas nav vakar uztaisītas). Kaut kas vienkāršs no Dores pat sanāķs, Timbero mazliet lētāk. Par 800 eur/m2 bez izvirtībāsm pareizajā laikā arī var uzcelt, pat ar salīdzinoši labiem materiāliem. Ja gribās energo efektīvu māju (pasīvo) tad laikam virs 1000 tomēr jārēķinās. Karkasnieces stabili iekš 800 sanāks.
Forums: Privātmāju būvniecība
7 mēneši
Teorētiķis
Deniss Zislins Wrote: ------------------------------------------------------- > Labdien. > Es velos nopirkt gatavu maju bet nezinu ka > parbaudit majas kvalitati. > Iesakiet ludzu profesionalu, kurs var kartigi > parbaudit maju " uz kasjakiem " pirms majas > iegades. > Paldies Viens no padomiem, apsekot ziemā. Arī ir stāstiņš (ir vairāki, šis īpaši
Forums: Dienas jautājums
7 mēneši
Teorētiķis
Savejais Wrote: ------------------------------------------------------- > Vispār, cik biezu OSB vajadzētu zem bitumena > šindeļiem/dakstiņiem? Tie kas negrib apjāt, tie liek 22mm, varbūt vēl uz 20mm parakstītos. Pārējie kā lētāk. Esmu arī 12mm redzējis (ne svaigu, jau uzlobījušos, kā rezultātā jumta seguma maiņa). Visādi brīnumi redzēti.
Forums: Ārdarbi
Pašreizējā: 1 no 1

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.