UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Projektu apspriešana :  Building.Lv Forums


!!!Ja vēlamies sameklēt vārda daļu, tad rakstam, piemēram, 'buvn*' - aiz vārda daļas pievienojot '*'

Pašreizējā: 7 no 7
Rezultāti 181 - 187 no 187
5 gadi
Rakaris
Kāpēc domā, ka iepriekš necaursala? Varbūt pēc remontiem pagrabā parādījies caurvējš (?) caurvējš starp pamata sienu un putuplastu(?) Varbūt tika samainīts pagrabā esošs vecs apkures katls pret ekonomiskāku (?) Man pagrabam 40 cm bieza betona siena, daļa, kas virs zemes un bišku zem stabili, ka caursalst. Pāris dienas -15, -20 un gatavs ir. Pārsegums pagrabam dzelsbetona paneļi, virs tiem 1
Forums: Inženiertīkli
5 gadi
Rakaris
Par tēmu, redzku var daudz ko sakonvertēt:
Forums: Inženiertīkli
5 gadi
Rakaris
Paldies, tapa skaidrs. No matemātikas pa tiešo siltāk nepaliek. Vienkārši patīk skaitļi, tiem nepiemīt subjektivitāte un tie nemelo ;)
Forums: Inženiertīkli
5 gadi
Rakaris
Radies jautājums: Kā rēķināt caur sienu izgājušā siltuma daudzumu kilovatstundās? Piemēram: Ir 1 m2 50 mm biezs putuplasts, kam Lambda = 0,04 W/mK Siltumpretestība R = d/lambda = 0,05/0,04 = 1,25 m2K/W Siltuma caurlaidības koeficents U = 1/R = 1/1,25 = 0,8 W/m2K Nesanāk saprast par siltuma daudzumu. Caur sienu izgājušam siltuma daudzumam atradu sekojošu vienādojumu: Q = A x U x delta T x
Forums: Inženiertīkli
5 gadi
Rakaris
Veidņus savilkt ar vītņustieņiem noteikti, ka ir noderīgi. Ar stutēm tikai piestutēt vertikālo pozīciju. Vītņustieņus var īrēt no veidņu izīrētājiem, cena ~2 eirocenti diennaktī par 1 gab. Šiem vītnes kāpe krietni lielāka par, piemēram, M10 vītņstieni, līdz ar to ātrāk strādāt.
Forums: Privātmāju būvniecība
5 gadi
Rakaris
Labākais, ātrākais un arī lētākais vaiants, izīrēt "adatas" gruntsūdeņu nosūkšanai, uz pamatu pēdas iebetonēšanas laiku. Izmaksas ap 100 eur dienā. ja darbus nekavē, pamatu pēdu mierīgi var iebetonēt nedēļas laikā vai ātrāk. Vai Zodčija ieteikums par ēkas pacelšanu augstāk. Stumt kalnus, rakt grāvjus neatmaksāsies. Likt pagaidu drenāžas caurules arī diez vai atmaksāsies.
Forums: Ārdarbi
5 gadi
Rakaris
Tvaika plēve jāliek no apakšas, t.i. no telpas puses. Savādāk tai vairs nav jēgas un tā darītu pasākumu tikai sliktāku, uzkrājot vatē mitrumu, pioe tam aukstajā zonā. Jautājums vēl varētu būt, plēvi likt starp dēļu griestiem un reģipša profiliem vai starp reģipsi un profiliem? Ja taisies beramu vati, varbūt ir vērts padomāt par ekovati. Siltinot ar ekovati, tvaika izolācija nav nepieciešama.
Forums: Inženiertīkli
Pašreizējā: 7 no 7

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.