UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
KONTAKTORS+TERMORELEJS
Autors: miervaldis2 ()
Datums: 27/01/2009 13:42

Ir vecs PSRS laika palaidējs ar termorelēju kopā. Gribu pieslēgt dzinēju, kuri gali pie kā jāliek ?? LI, l2,L3 laikam pie tīkla sprieguma, bet no releja aizejošie C1,C2,C3 uz motoru aizejošie???? cIK ES SAPROTU TadNULLE IET uz reiz pa taisno pie motora! Termoregulatoram ir kautkādas strāvas vērtības, 4,5 15 19 . Tas varētu nozīmēt ka es varu iestatīt pie kuras strāvas viņš man nostrādās? Kādas vispār ir tā kontaktora funkcijas , magn;eti ieslēdzas, atslēdzas , ko tas nozīmē??? un ko dara termorelejs???? Interesentam varu nosūtīt bildes skaidrākai saprašanai!!!!

Re: KONTAKTORS+TERMORELEJS
Autors: guliks ()
Datums: 27/01/2009 14:07

Cik saprotu, pats esi tas interesents_Kontaktors ir paredzēts el. ķēdes ar noteiktu slodzi ieslēgšanai vai atslēgšanai no vienas vai vairākām vietām_Termorelejs pie noteiktas strāvas atslēgs kontaktoru_Vismaz es vecajai krievu tehnikai vairs neuzticos, gabarīti arī 3/4 un pat vairāk x lielāki_

Re: KONTAKTORS+TERMORELEJS
Autors: miervaldis2 ()
Datums: 27/01/2009 15:29

Ja termorelejs pie noteiktas strāvas atslēgs kontaktoru tad dzinējs apstājas??? A kā tur pareizi jāsaslēdz???

Re: KONTAKTORS+TERMORELEJS
Autors: guliks ()
Datums: 27/01/2009 16:20

Protams, ka dzinējs atslēgsies, ja nebaro to no vairākām pusēm_Viss neslēpjas tikai kontaktora pieslēgšanā, pirms tā vajag aizsardzība pret īsslēgumu, tad jāizvēlas pareizs vadu šķērsgriezums, atbilstošs kontaktors_Vari atsūtīt tās shēmas uz e-pastu un uzdot konkrētus jautājumus ko nesaproti_Varu piezīmēt klāt paskaidrojumus/



Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  **         **     **   *******  
 **    **  **     **  **    **   **     **  **     ** 
     **    **     **  **    **   **     **         ** 
    **     *********  **    **   **     **   *******  
   **      **     **  *********   **   **          ** 
   **      **     **        **     ** **    **     ** 
   **      **     **        **      ***      *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727