UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123456789
Pašreizējā: 9 no 9
Re: Granulu kamīns Centropelet
Autors: glosbergs ()
Datums: 29/03/2019 09:27

meistars, kurš palaida katlu, saka ka esot tos izmainījis, lai mazāk aizaugtu deglis. Un principā degļa tīrīšana tiešām aprobežojas ar vienkāršu pelnu izbēršanu no tā, jo nekāds uzaugums neveidojas un caurumi arī ciet neaug, taču iespējams ka tā rezultātā pieaug noslāpšanas risks. Tāpēc rūpnīcas uzstādījumiem tuvošos pamazām, vērojot kā uzvedās kamīns.

Autors: jjjanis ()
Datums: 08/05/2019 17:01

Labdien, interesē kā ir ar skanu granulu kamīniem, cik skaļi viņi ir?

Autors: glosbergs () ()
Datums: 04/09/2019 15:18

Degšanas laikā nav īpaši skaļāks par malkas krāsni, skaļākais laikam ir brīdis kad tiek padotas granulas un izpūsts deglis . Skaņa, protams, ir bet man īpaši netraucē.

Autors: pip ()
Datums: 04/09/2019 20:25

glosbergs rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja jautājums ir man tad:
> 1) Problēmas ar granulu padevi nav, jo noslāpšanas
> gadījumos deglis ir piebiris pilns ar granulām.
> Deglis ir tīrs un visi caurumi vaļā.
> 2) Domāju ar tenu nav nekāda skara, jo tens tiek
> lietos tikai pie 1. aizdegšanās un ar to problēmas
> nav. Ja nenostrādā 1.aizdegšanās tad ir cita
> kļūda. Tāda ir bijusi, bet tikai tad ja granulas
> izbeigušās, tad loģiski nekāda aizdegšanās nevar
> notikt.
> 3) Ja es zinātu kurš būs tas sliktais cikls es
> pasekotu, bet sēdēt vairākas dienas pie krāsns
> neesmu gatavs.

Mazais šneks, kas padod granulas uz pannas, nosprūst.

Autors: Kristspet ()
Datums: 29/09/2019 20:53

SB sludina, ka Centropelet ir Itāļu ražojums, tikai nez kapēc iemetot google street view centrometal adresi, redzama rūpnīca Horvātijā!Meli, meli, vēlreiz meli!Gandrīz iegrābos

Autors: Aibo ()
Datums: 30/09/2019 21:09

Domāju,ka Itāļi savas vecās preses izlaižot jaunus krāšņu modeļus vienkārši pārdod Horvātiem,Bulgāriem un kas vēl tur apkārt ir.Un tie ražo lētākus kamīnus,kurus arī pie mums pārdod.Elektronika un galvenie mezgli manuprāt viņām ir vienādi.Atšķirās tikai paaudzes.Man pašam ir Extraflame kamīns,šogad kurināšu ceturto sezonu.Sildu vienstāva māju drusku virs simts kvadrātmetriem,visur siltās grīdas.Ūdeni man silda caurplūdes elektriskais sildītājs.Gaisu viņš man ņem no bēniņiem pa vienu no gaisa ventilācijas lūkām tajā pašā skurstenī.Esmu secinājis,ka lai stikls tik traki neaizkvēptu,tas nedrīkst būt noblīvēts pie dzelzs vāka,augšā un apakšā ir nedaudz jāvelk gaisu garām.

Autors: Gxxx ()
Datums: 09/10/2019 11:32

Labdien!
Man ir granulu centrālapkures kamīns Tim sistem Aquas Hidro 15 ---
Kalpojis ir jau 3 gadi - neko sliktu nevar teikt, BET ar tādu nosacījumu
1) Regulāra tīrīšana ( nevis kā instruction rakstīts reizi 4 dienās )
2) Skursteņa tīrīšana 1×gadā
3) Labas granulas
4) Apkope pie tāda nosacījuma , ja kaut kas aiziet "dēlī".
Mīnusi
- grūti tikt pie sāna ventilatora iztīrīšana
- ja gadās štrutīgas granulas - SĀK ČĪKSTĒT ASS , KAS PADOD GRANULAS(IR jābūt normāli apsmērētam ar solidolu) un viss ok.
- cirkulācijas sūknis

Autors: Aleksejs LL ()
Datums: 10/10/2019 10:56

Sveiki,
Palaidu savējo centrometal ZV20 granulu kamīnu, viss pēc ražotāja ieteiktās shēmas. Bet tomēr tagad aizdomājos - vai nevajadzēja ielikt arī termostatisku trīsceļu vārstu pie katla, starp turpgaitu un atpakaļgaitu, lai pasargāt no aukstas atpakaļgaitas uz starta? Jo vakar pamanīju bišķ kondensātu iekšā uz sienām pie iekurināšanas? Kā izskatās pieslēguma shēma kuriem jau strādā lidzīgi kamīni?
Kurināšanas laikā tagad ir 60 turp, 50-55 atpakaļ, ūdens temperatūra ir iestatīta uz 65 gr. Dūmgāzu t ir 80-85 grādi.

Un vēl - kads ir vienojis klāt kombinēto boileri ar prioritāti uz to? Angļu,Latviešu,Krievu valodu manuāļos par to nekas nav rakstīts, bet horvātu manuālī it kā ir.

Autors: Tinis ()
Datums: 10/10/2019 12:27

Tā kā turpgaitas temperatūru vajadzētu augstāku, tad arī atpakaļgaita būs 60 grādi un nekas nesvīdīs. Un boileri vieno klāt tāpat kā radiatorus. Nekādu baigo shēmu nevajag.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123456789
Pašreizējā: 9 no 9

Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
Wt6W7

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.

Redakcija:
redakcija@building.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727