JAUNĀKĀS DISKUSIJAS FORUMĀ

>>>Pēc ierakstiem
>>>Pēc tēmām

LASI SAISTĪTUS RAKSTUS

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums
Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c. 
Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3
Granulu apkure
Posted by: karusels ()
Datums: 14.05.2005 21:42

Ir ļoti labi piedāvājumi apkures izveidei ar koksnes granulām, paredzot iespēju kurināt arī ar cieto kurināmu. Jaudas no 15kw līdz 1750kw. Rakstiet uz karuselsPiedodiet_bet_moderetsone.lv

Re: Granulu apkure
Posted by: inita ()
Datums: 19.11.2005 04:56

Mani interesē granulu apkure. Platība 150 m2.Cik varētu būt izmaksas mēnesī un cik maksā šādas sistēmas uzstādīšana.

Posted by: Lelde ()
Datums: 06.12.2005 00:43

apkures sistāmas ierīkošana ar granulu kurināšanu. No A-Z ar visiem radiatoriem un trubām. Cik tas viss kopā izmaksās un cik ātri to var dabūt gatavu. Paldies

Posted by: fridrihs ()
Datums: 06.12.2005 20:55

Es iesaku lietot elektro apkuri.
Ierikojiet siltumaakumulatoru kuru sildisiet ar elektribu naktī par pzemināto elektro tarifu!

Posted by: usis ()
Datums: 12.12.2005 18:44

fridrihs liekas ar putniem

Posted by: Ieva ()
Datums: 10.01.2006 16:20

Mani interesē atsauksmes no cilvēkiem kuri ir uzstādījuši tieši grandeg granulu apkures katlus?

Posted by: Girts ()
Datums: 28.01.2006 16:55

Ieva Wrote:
-------------------------------------------------------
> Mani interesē atsauksmes no cilvēkiem kuri ir
> uzstādījuši tieši grandeg granulu apkures
> katlus?

Sveiki,

Es jau lietoju Grandeg granulu apkures katlu 25 kW. Varu teikt ļoti ērti, bet patēriņs ir jārēķina 1t mēnesī, mājas platība man ir 150m2 un t ir 50*. Vislabākās granulas ir Inčukalnā maksā 65 Ls/t. pieberot pilnu tvertni uz 4 dienām var aizmirst par katlu

Posted by: Ieva ()
Datums: 29.01.2006 14:31

Paldies Girtam vismaz kāds padalījās savā pieredzē. Es arī dzirdēju, ka labākās granulas ir Inčukalnā tikai kā atransportēt tādu daudzumu (kādas 6 t) uz Ventspili. Un kā ir ar siltumu? Vai aukstajās dienās spēja piesildīt māju un kāda ir vidējā temperatūra mājā

Posted by: Buss ()
Datums: 29.01.2006 23:24

Var ari uz Ventspili, bet dargi iznaks - man uz jurmalu par transportu iznak 60 Ls. Uz ventspili iznak 2,5x talak - itogo 150 Ls, jeb Ls 25 /t. Manuprat tas vairs nav izdevigi.

Posted by: Laiks ()
Datums: 30.01.2006 01:44

Vai kāds ir uzstādijis BGD degļus, kas labs, kas slikts, kā apkope?

Iet uz lapu: 123Nākošā
Pašreizējā: 1 no 3

Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
LLLM3

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.

Top.LV

eXTReMe Tracker

VAR NODERĒT - PRAKTISKI PADOMI !

Jaunākās ziņas

IESAKAM APMEKLĒT