UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: Kur iepirkt kanalizācijas / drenāžas / ūdens caurules?
Autors: aaaa ()
Datums: 15/06/2010 21:38

Nezinu, es ieliku zem grīdas ekstrudēto, tagad nožēloju, kad redzēju, ka skandināvi zem grīdas tomēr liek tikai un vienīgi balto graudaino. Ekstrudēto vajag vietās, kur tieši tiek klāt ūdens un kur tas sasalst/atkūst. Ja lielas jumta pārkares arī pamatus no ārpuses absolūti mierīgi var apdarīt ar balto graudaino. Protams, virsū vajag aizsargkārtu - vai nu apmetumu, vai kā tiko pie svensoniem novēroju - cementšķiedras plāksnes pa taisno virsū baltajam puķikam uz cokola. Zvanīju uz knaufu, pie mums tā viņu Aquapanel Outdoor maksā 21 Ls 0.9x2.4mx 12.5mmloksne. Sanāk 10 Ls/m2 ārprāts. Pie kam nevienā veikalā neesot, varot nemeklēt, tikai Sauriešos, veikalos esot jāpasūta.

Re: Kur iepirkt kanalizācijas / drenāžas / ūdens caurules?
Autors: JanisL ()
Datums: 15/06/2010 23:26

Nē, nu zem grīdas es tiešām nedomāju likt ekstrudēto, bet pamatu lentas ārpusi ar visu cokolu - tur gan vajag likt XPS. Paldies Vienstāvam, kas šo svarīgo niansi man atgādināja.
Jā, tās cementa plāksnes ir laba lieta. Brālis ar tādām pirtij cokolu apdarināja, bet man domāt, tās saucās kaut kā bik citādāk un maksāja mazāk, jo nebija 12,5mm biezas. Man šķiet kādi 8-10mm max. Aizmirsu šim materiālam nosaukumu..

Re: Kur iepirkt kanalizācijas / drenāžas / ūdens caurules?
Autors: JanisL ()
Datums: 16/06/2010 11:30

Interesanti, šodien ielūkojos DEPO oranžo cauruļu cenās - tur 100mm diametra caurules, piemēram, metrs maksā Ls 1,59. Citur 110mm caurule metrs - 2,70 līdz 4,50 latiem. Ej nu tiec gudrs.

Re: Kur iepirkt kanalizācijas / drenāžas / ūdens caurules?
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 16/06/2010 11:47

DEPO daudzās jomās vismaz iepriekšējos gados bija ārpus konkurences.
Cena 25 cm caurulei Nidijā bija vairāk kā 2 x lielāka nekā DEPO 20 cm-gajai.

Re: Kur iepirkt kanalizācijas / drenāžas / ūdens caurules?
Autors: aaaa ()
Datums: 16/06/2010 14:43

Šodien K-rautā redzēju skaistu ekstrudēto puķiku - spundēts, gaiši zaļš, interesantās loksnēs - apmēram 1.5-2m garas un ap 50cm platas. Biezums 50mm, vismaz tam cena bija 4 vai 5 Ls par loksni, loksne 1.5 m2. Ražotājs - finnplast, tāds iepriekš netika redzēts esam. Cena ļoti laba.
Par caurulēm - un atkal jāskatās uz spiedes stiprības cipariem uz trubas. Depo reizēm mēdz tirgot visādus debesu brīnumus - itkā oranžā truba, bet stiprība kā iekštelpu baltajai, jāuzmanās, lai neiegrābtos. Pameklē gūglā kanalizācijas trubu marķējuma skaidrojumu - es tam pievērsu uzmanību pēc raksta kaut kādā senā Dari Pats, bet precīzi neatceros kas un kā.

Re: Kur iepirkt kanalizācijas / drenāžas / ūdens caurules?
Autors: JanisL ()
Datums: 16/06/2010 15:00

Paldies, aaaaaa, es nupat pirms stundas pats to pašu putiku K-rautā uzgāju. Plātnes izmērs ir 2500x600. Pēc taustas bik mīkstāks par DOW Styrofoam, bet nu cena priecē - 3,50 Ls/m2. Pagaidām 50mm XPS biju atradis cenā par 3,70 Ls/m2.
Ok, trubas papētīšu kārtīgāk.

Re: Kur iepirkt kanalizācijas / drenāžas / ūdens caurules?
Autors: aaaa ()
Datums: 16/06/2010 22:06

Atradu, par caurulēm nebija Dari Pats, bet gan Māja Dzīvoklis. Man pat bija pieseivots raksts par mājas ūdensapgādi un kanalizāciju digitālā formātā. Re ko raksta par caurulēm:
Jāatceras arī, ka kanalizācijas
caurules tiek marķētas, un tieši marķējums
skaidri norāda, kur un kā
katra caurule lietojama. Piemēram,
Uponor caurulēm ar indeksu B apzīmē
kanalizācijai piemērotās, kas lietojamas
tikai mājas iekšienē, ar D apzīmē ārējo
tīklu caurules, bet ar BD tiek marķētas
caurules, kuras var izmantot, gan
ieguldot zemē, gan mājas iekšienē.
Vadoties pēc šīs klasifikācijas, jāatceras
kāda būtiska nianse – ieguldot kanalizācijas
caurules grīdā, jāizmanto
vismaz BD klases caurules, kurām ir
lielāka slodzes izturība nekā B klases
caurulēm.

Re: Kur iepirkt kanalizācijas / drenāžas / ūdens caurules?
Autors: m. ()
Datums: 05/07/2010 17:26

Klau kungi un kundzes

Varbuut var ietiit parasto balto fufel-plastu 0,2 mkr plevee un taadu placeni ievietot pa iekshu pamatiem?

Shis ir kaa leeta alternatiiva leetajiem vai pus-extrudeetajiem putikiem taja vietaa.

Tur jau udens isti netiek klaat ko?

Pectam ir doma pec kadiem gadiem ar ekstrudeeto nobliezt pamatu arpusi.

Re: Kur iepirkt kanalizācijas / drenāžas / ūdens caurules?
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 05/07/2010 20:31

Vai tad Tenax tā jau nedara (un iekrāso zilu, lai pircēji domātu, ka ekstrudētais)?
Četrslāņu pīrāgs pat man izklausās par traku. Kāda būs siena? Pielāgo tai!

Re: Kur iepirkt kanalizācijas / drenāžas / ūdens caurules?
Autors: m. ()
Datums: 05/07/2010 22:37

Kaaa tas ir cetrssslanju? Doma ir vienk no saniem un apakshas taaa lai apklauj. Siena no mala blokiem.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **      **  **    **  ********   ********   **     ** 
 **  **  **  **   **   **     **  **     **   **   **  
 **  **  **  **  **    **     **  **     **    ** **   
 **  **  **  *****     ********   ********      ***    
 **  **  **  **  **    **         **           ** **   
 **  **  **  **   **   **         **          **   **  
  ***  ***   **    **  **         **         **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727