UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
FIBO-KOLLE vai BBR
Autors: Keramzits ()
Datums: 23/12/2009 17:15

Kāda starpība starp šiem keramzīt blokiem. būvejot pusotrstāvu privātmāju vai ir jega maksāt dargāk par fibo vai pietiek ar kolle. Keramzit bloku mājas latvija laikam ir popularākās.

Re: FIBO-KOLLE vai BBR
Autors: dzincha ()
Datums: 23/12/2009 17:40

Ja būvē priekš sevis, tad to keramzītu vēlams vismaz no ārpuses apmest un tikai tad siltināt.
Gāzbetonam arī nav ne vainas - tikai jāžāvē ilgi. Bet toties lētāks un siltumpretestība tāda pati kā keramzītam.
Aeroc ir vislabākā siltumpretestība, toties jāuzmana no lietus vēl vairāk kā gāzbetons.

Re: FIBO-KOLLE vai BBR
Autors: KB ()
Datums: 30/12/2009 03:02

Taisīju no BBR, jo mani "čoms" piečakarēja, solīja FIBO par labu cenu, bet izrādījās ka tie ir BBR. Bloki kā bloki, nav ne vainas. Izmēri staigā minimāli, nekādu sūdzību nebija. Salīdzinājām ar īstajiem FIBO, jo pietrūka, īstie FIBO bija drusku precīzāki un vieglāki, bet visādi citādi nekādas šķirbas. Es teiktu - ņem lētākos.

Vienīgi tāda pieredzīte par kuru padalīšos gan - kad bija jāmaksā visi laipni utt, bet kad bija japiegādā, vienreiz piegādāja un izkrāva ok - bija sakarīigs šoferis, otrajā tāds dīvains - paprasīja 10 latus par to, ka redz šaurā ielā jābrauc, trešajā reizē vēl dīvaināks - pateica ka vispār nevar piebraukt un nevar izkraut, vobšem man jāsedz transporta izdevumi un blokus vedīs prom, vēl viņa priekšnieks zvanīja un mani taisīja par debīliķi. Izrādās atkal šoferis gribēja izspiest papildus naudu un vadība piesedz. Iedevu 10 latus un iebrauca un izkrāva kā mīļais. Saskarsme nedaudz vilka uz slāvu urlu kantora pusi. Pie kam izkraujot vienu paleti nometa zemē (Oi izvenitje eti novije paddoni nederzhut). Tīri par sūdīgu attieksmi no viņiem blokus vairs nepikrtu, lai gan pašiem blokiem nav ne vainas.

Re: FIBO-KOLLE vai BBR
Autors: Aldiss ()
Datums: 01/01/2010 14:45

Es pirku no BBR, jo cenu vareja sarunat par 20% labaku neka Kolle. Ar pievesanu un izkrausanu problemu nebiju, nemu pilnas 2as kravas un cenas runajam uzreiz kompleksi - ar visu piegadi un izkrausanu. Vienigi par paletem si prasijas 4Ls, skiet liela cena.

Re: FIBO-KOLLE vai BBR
Autors: KB ()
Datums: 01/01/2010 18:16

Cena BBR laba, tur nav ko piebilst.

Bet kādam ir izdevies tās paletes atpakaļ šiem BBR pārdot?

Re: FIBO-KOLLE vai BBR
Autors: viser ()
Datums: 02/01/2010 22:04

Ir jau bez Fibo blokiem vel arii taadi Termobloki. Ja man naaksies buuveet, tad noteikti buuveeshu no shiem! www.termobloki.lv
Loti daudz plusu!

Re: FIBO-KOLLE vai BBR
Autors: KB ()
Datums: 03/01/2010 19:20

Iesaku painteresēties par time termo blokiem pie kāda, kas ar tiem būvējies. Esmu dzirdējis, ka viņu termoefektivitāte neesot laba, bet konkrēti neatceros kas un kāpēc to teica. Iespejams, ka vaina ir bijusi sliktā iestrādē.

Tīri teorētski, JA viņus pareizi iestrādā un ja tas termoslānis starp blokiem labi savienojas, problēmām nevajadzētu būt, bet baigi jāuzmanās ar auksutmtiltiem un logu ailēm.

Drošāks variants, manuprāt, tomēr ir apvilkt mājai apkārt pufaiku no vates vai puķika.

Bet man interesētu uzzināt pieredzi ar šādiem blokiem, ja kāds kaut ko zina, varētu uzrakstīt.

Re: FIBO-KOLLE vai BBR
Autors: dzincha ()
Datums: 03/01/2010 20:15

Palasījos par tiem termo blokie.
Iestrādāts putupolistorols. Pēc pāris teikumiem māja elpo - vai tad nebija tā ka putjiks neelpo. Kaut kā šitie abi neiet kopā.
Man nekā personīga pret putjiku nav.
30 cm latvijas klimatam nav pa īsu? Kaut kur dzirdēju, ka vajag vismaz 35 vai 40.
Ja man būtu jāizvēlas:
1)izrēķinātu cik maksā tas putjiks, kas iestrādāts blokā
2)cik izmaksā siltināt no ārpuses + ja vajag no iekšas+ parastie bloki.

Re: FIBO-KOLLE vai BBR
Autors: Andrejs_z ()
Datums: 11/01/2010 14:08

Ja godīgi man Kolle bloki liekas labāki un tādā ziņa ka paletes var atgriezt un žoferi iebrauc un izdara visu kā vajag. Pats uz būvēju man pat uzlika 150 uz otro stāvu.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **         *******   ********   ********  
 **     **  **        **     **  **     **  **     ** 
 **     **  **               **  **     **  **     ** 
 **     **  **         *******   ********   ********  
 **     **  **               **  **     **  **        
 **     **  **        **     **  **     **  **        
 ********   ********   *******   ********   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727