UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dokumenti :  Building.Lv Forums

Līgumi, tāmes, atļaujas, projekti u.c
Par tēva zemi un būvniecību uz kredīta
Autors: Peris ()
Datums: 20/02/2008 15:43

Esmu ieguvusi būvatļauju mājas būvniecībai uz tēva zemes, tagad jāiet uz banku kārtot kredīts. Mans jautājums būtu šāds - kā pāries manā īpašumā šis zemes pleķis uz kura tiks uzbūvēta mana māja.?

Re: Par tēva zemi un būvniecību uz kredīta
Autors: EjTakTu ()
Datums: 20/02/2008 15:57

Viss atkarīgs no tēva.

Re: Par tēva zemi un būvniecību uz kredīta
Autors: v_t ()
Datums: 20/02/2008 16:05

a, fāters, vispār, ir lietas kursā?
tādu meitu, kas man darbojas aiz muguras, es uzmestu. uzbūvēto māju atdotu bāreņu nama vajadzībām.

Re: Par tēva zemi un būvniecību uz kredīta
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 20/02/2008 17:01

... Vai kāds neatceras, ko es vakar darīju ...
Var jau gadīties, ka īpašuma sadales / īpašnieka maiņas nodoms fiksēts "lietošanas tiesības apliecinošajā dokumentā", kāds saskaņā ar Vispārīgajiem būvnoteikumiem bija jāpievieno būvniecības iesniegumam.

Re: Par tēva zemi un būvniecību uz kredīta
Autors: Peris ()
Datums: 20/02/2008 17:13

Ne diemžel tada nodoma nav bijis, protams, ka tevs ir lietas kursa, savadak nebutu rakstijis man pilnvaru rikoties ar so zemi, lai dabutu buvatlauju.

Re: Par tēva zemi un būvniecību uz kredīta
Autors: jtdesign ()
Datums: 20/02/2008 17:18

Tas tiešām atkarīgs no tēva, lai negaidītu mantojumu, uz kuru var būt vairāki pretendenti, labāk to zemi nopirkt par kadastrālo vērtību. Kamēr tas nav izdarīts, noformēt juridiski attiecības par jaunbūvējamo māju, ja vien ZG netiks jaunbūve reģistrēta kā citam īpašniekam piederoša. Nu vispār tā, papīrus vajag sakārtot, lai nesanāk, ka vienu jauku dienu ierodas tēva kreditors un visu savāc sev.

Re: Par tēva zemi un būvniecību uz kredīta
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 20/02/2008 17:38

Vajadzētu sīki izrunāties par iecerēm, lai neiznāktu, ka Tavu plānu realizācija nesakrīt ar tēva iedomātajiem plāniem.
Blaumaņa interpretācijā es protams nostājos vecā Indrāna pusē, bet pie citiem uzsvariem varētu būt iespējams līdzdzīvot arī jaunā Indrāna sajūtām (gan ne rīcībai).

Re: Par tēva zemi un būvniecību uz kredīta
Autors: SIA SOMERS ()
Datums: 03/03/2008 11:40

Ja zemes gabalu neļauj dalīt tad vienmēr ir iespēja sadalīt to domājamās daļās.°
Priekš bankas tas nav obligāti, jo Tēvs arī var iet kā galvotājs,bet labāk visu sakārtot uzreiz, lai naakotnee nerastos probleemas.

Mūsu klient konsūltans var sniegt jums bezmaksas konsūltāciju.

27020230,info@#$%&somersbuve.lv,www.somerbuve.lv


Re: Par tēva zemi un būvniecību uz kredīta
Autors: kātad ()
Datums: 10/03/2008 22:42

ja sadala zemi domājamās daļās,tāpat puse no jaunās mājas piederēs tēvam,izņēmums ir rakstiska vienošanās ar tēvu ka viņš celtniecībā nepiedalās(vismaz materiāli)ar šo papīrinu pietiek lai pierādītu ka māju esi uzcēlis tu nevis jūs ,
ja aiziesi tagad uz banku -tad šis pleķis tev pāries pēc kredīta dzēšanas,vai arī mantojuma ceļā (tēva nāves gadījumā)(protams ja nav citu mantinieku)neskatoties uz kredītu



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  ********   ******   **     ** 
  **   **   **           **     **    **   **   **  
   ** **    **           **     **          ** **   
    ***     ******       **     **           ***    
   ** **    **           **     **          ** **   
  **   **   **           **     **    **   **   **  
 **     **  ********     **      ******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727