UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Visi celtnieki Latvijā ir joprojām noslogoti ar darbu!
Autors: Wispa (---.range81-158.btcentralplus.com)
Datums: 25/04/2009 22:39

Es kaut ko nesaprotu:
Visi ņaud, ka it kā krīze, nav darba utt.
Es šovasar būvēšu māju un Martā beigās es izsūtīju kādus 20 - 25 (vairākumā atbildes uz ss.lv sludinājumiem) e-mailus ar cenu pieprasījumu mājas pamatiem.
Līdz šodienai es saņēmu tikai vienu cenu piedāvājumu.
Nekādas "tehniskas kļūdas" - visi vēstuli ar skicēm un plāniem pielikumā bija veiksmīgi aizsūtīti...
Vai kāds varētu man pastāstīt kas tagad vispār notiek Latvijas būvniecībā???

Re: Visi celtnieki Latvijā ir joprojām noslogoti ar darbu!
Autors: einārs (87.110.163.---)
Datums: 25/04/2009 23:29

nekas nenotiek.visi kautko dara.sezona tomēr sākusies un nav laika kautkādas skices pa velti aizpildīt. :) pa ziemu vari skices piedāvāt.

Re: Visi celtnieki Latvijā ir joprojām noslogoti ar darbu!
Autors: pauljukas (87.226.72.---)
Datums: 25/04/2009 23:56

:D Krīze, ibio, tā tikai galvā dažiem!

Re: Visi celtnieki Latvijā ir joprojām noslogoti ar darbu!
Autors: L&S (87.110.163.---)
Datums: 26/04/2009 10:46

daudzi vel arvien sež un gaida kad ta vares to lielo piķi atkal kast:Dvel nav sapratuši ka tas 5 minutes PARADIZĒ ir beigušas,tie gudrakie stradā,parejie gaida vasaras beigas ,tad vares stradat par puscenu no ta kas ir šodien,a šodien ir puscena no ta kas bija pagšgad rudenī,

Re: Visi celtnieki Latvijā ir joprojām noslogoti ar darbu!
Autors: Wispa (---.range81-158.btcentralplus.com)
Datums: 26/04/2009 11:43

To Einārs
"nav laika kautkādas skices pa velti aizpildīt"
Un cik tad var nopelnīt nevis piedāvājot savus pakalpojumus potenciālam pasūtītājam, bet komentējot forumos internetā?
Tas vēl reiz pierāda ko L&S kungs pateica „daudzi vel arvien sēž un gaida kad tad varēs to lielo piķi atkal kast”...

Re: Visi celtnieki Latvijā ir joprojām noslogoti ar darbu!
Autors: rbm (81.198.240.---)
Datums: 26/04/2009 21:22

Tak t;a ir visās būvniecības sfērās. Vajadzēja man kāpnes uztaisīt, ieliku ss.lv sludinājumu ka vajag izgatavot kāpnes. pieteicās pāri pa 20 meistaru. visiem isūtīju kāpņu projektu lai atsuta pirmo ciparu. Atbildi atsūtīja tikai 6 meistari (4 firmas un 2 privātie). Pārējie laikam tikai ar pirksu kautkur prot urbināt

Re: Visi celtnieki Latvijā ir joprojām noslogoti ar darbu!
Autors: ... (---.lmt.lv)
Datums: 26/04/2009 22:45

Ņemot vērā, kad šobrīd visi pēta tirgus situāciju, tad ar tiem projektiem var noslaucīt di....nu... Piedāvājumu ir daudz, bet sadarbība notiek ar zināmiem cilvēkiem.
Pa ziemu pabraukāju pietiekoši, gan par Valsts konkursiem, gan pa privātajiem- vairāk, kā par skaistiem vārdiem neesmu redzējis.
Protams, šobrīd visi visu grib par velti... Pagaidām mūsu celtnieki un saimnieki brauc no viena grāvja otrā..
Krīze ir tiem, kas nebija nopieti darboņi, bet pārējie dzīvo bez emocijām.

Re: Visi celtnieki Latvijā ir joprojām noslogoti ar darbu!
Autors: einārs (87.110.163.---)
Datums: 27/04/2009 00:26

nu kādu skici,konkrēti pamatiem jārunā ar betonētājiem,jārāda plāns un tev būs kautkāda tāme.varbūt pat paveicās,ka kāds pa velti atbrauc un apskatās,bet tā normāli ap rīgu kādi 10 ls par padomu.es vismaz tā daru. un ja objeks sarunāts, tad tos 10ls norēķina no sarunātās summas.pa velti jau arī nevienam negribās pa objektiem skraidelēt.

Re: Visi celtnieki Latvijā ir joprojām noslogoti ar darbu!
Autors: spk (---.tieto.com)
Datums: 27/04/2009 12:34

"celtnieki un saimnieki" ... cēls nosaukums ziepju operai :)

Re: Visi celtnieki Latvijā ir joprojām noslogoti ar darbu!
Autors: andisk26 (---.teliamtc.lv)
Datums: 27/04/2009 16:50

Ko tur ko rēķināt, saskaiti cik kubi betona aizies, cik pārejie materiāli, atsevišķi saskaiti cik esi ar mieru maksāt par darbu atkarībā no sava budžeta un iespējām, tad arī sapratīsi cik maksā. Es no savas pieredzes būvējot sev māju esmu sapratis ka nevajag celtniekiem piedāvāt kompleksās brokastis, lai viņi aizmirst par materiālu sagādi, tev jāliek viņiem saprast ka tevi interesē tikai viņu darbs.

Re: Visi celtnieki Latvijā ir joprojām noslogoti ar darbu!
Autors: einārs (87.110.163.---)
Datums: 27/04/2009 22:51

brokastis un sievu gan nevajag.dodiet darbu un naudu, celtniekiem ar to pietiek.

Re: Visi celtnieki Latvijā ir joprojām noslogoti ar darbu!
Autors: spk (---.tieto.com)
Datums: 28/04/2009 09:53

andisk26, tev nav taisnība, ja _pareizi_ noformē attiecības, tad pirkt materiālus no celtniecības uzņēmuma (vēlams ar prāvu apgrozījumu) ir ļoti pat izdevīgi.

Re: Visi celtnieki Latvijā ir joprojām noslogoti ar darbu!
Autors: andisk26 (---.teliamtc.lv)
Datums: 28/04/2009 12:22

Šķiet ka forumā šeit cilvēki savas mājas būvniecībā diez vai vēlas piesaistīt lielos celtniecības uzņēmumus ar prāviem aprozījumiem ja meklē celtniekus no ss. Gadijums iz dzīves, atnāk pie manis santehniķis kuru gribēju nolīgt darbiem, tipa nāks ar saviem materiāliem. Kad ieraudziju viņa labās cenas ar viņa santehniķa ''labajām atlaidēm'', nācas pasūtīt viņu vienu māju tālāk.

Re: Visi celtnieki Latvijā ir joprojām noslogoti ar darbu!
Autors: spk (---.tieto.com)
Datums: 28/04/2009 17:13

Ja neslimo ar jaunības maksimālismu, tad firma ar kādiem 20 darbiniekiem ir pietiekami prāva. Vai tad tādas ir retums?

Re: Visi celtnieki Latvijā ir joprojām noslogoti ar darbu!
Autors: Jānis Goloveckis (87.110.88.---)
Datums: 04/05/2009 14:21

wispa, ja pamatu izbūve vēl ir aktuāla atsūti lūdzu rasējumus uz janis'at'majastev.lv. raudzīšu vai varu kā palīdzēt.

Re: Visi celtnieki Latvijā ir joprojām noslogoti ar darbu!
Autors: Ivarss (80.232.170.---)
Datums: 12/05/2009 16:59

Wispa, man nav nekādu problēmu īsā laika un par velti aprēķināt Jūsu pamatu izbūvi. Mēs jau ilgus gadus nodarbojamies gan ar pamatu veidņu ražošanu, gan ar to montāžu!

Re: Visi celtnieki Latvijā ir joprojām noslogoti ar darbu!
Autors: NP (84.237.215.---)
Datums: 12/05/2009 18:01

Pagājušā gadā iztērēju ministra algu 6 palielu un čupai sīku objektu tāmēšanai. No tiem aizgāja ražošanā (ne man) tikai 3 gab.par cenām bez nodokļiem. Tagad nevienu nepazīstama klienta objektu pat skatīties nebraukšu. Ja kāds ar prieku grib sagaidīt, kad man nauda beigsies, tad varu apbēdināt - trekno gadu iekrājumi veiksmīgiem celtniekiem nosegs 1..2 gadu izdevumus.
p.s. Gribu redzēt tos "laimīgos" pasūtītājus pēc gada, kuriem māju būvē izbadējušies bezdarbnieki.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******         **  **    **  **    **  ******** 
 **     **        **   **  **   **   **      **    
 **     **        **    ****    **  **       **    
  ********        **     **     *****        **    
        **  **    **     **     **  **       **    
 **     **  **    **     **     **   **      **    
  *******    ******      **     **    **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727