UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

Siltināšanas tehnoloģija
Autors: viliss123 (81.198.191.---)
Datums: 11/12/2008 15:12

Nesen redzēju, ka vienai mājai amatnieki uz fibo blokiem putu polistirola plātnes lika bez līmes, tikai uz dībeļiem un tālāk kā parasti, siets, apmetums.... kādi komentāri. Vai var tā darīt?

Re: Siltināšanas tehnoloģija
Autors: Ambrosio (---.btv.lv)
Datums: 11/12/2008 17:39

Jā tā var darīt, ja grib starp ārsienu un siltinājumu izveidot "skursteni", pa kuru siltumam vieglāk izvējoties :)

Re: Siltināšanas tehnoloģija
Autors: Sp (80.81.38.---)
Datums: 16/12/2008 15:43

principa shadi pielikta izolacija irtik pat efektīva kā gadījumos ja izolācija atrodas veikalā... dzekiem vajag rokas ielauzt a pasūtītājam domāt vai panemt normālus večus ;-)

Re: Siltināšanas tehnoloģija
Autors: rbm (62.85.20.---)
Datums: 17/12/2008 14:09

paskaidrojiet ar ko 6 pikas uz plāksni ir labākas par šo te tehnoloģiju? Tāpat paliek vismaz 0,5cm sprauga, kas turpmāk darbosies kā škirkārta.

Jeb teiksiet ka visi līmē putuplastu pilnībā ar līmjavu nosegdzot perimetru?

Re: Siltināšanas tehnoloģija
Autors: Ambrosio (---.btv.lv)
Datums: 17/12/2008 15:25

rbm, Tu uzminēji - pareizi ir nosegt visu perimetru, jo pretējā gadījumā gaiss "staigās" apkārt pa visu sienu un noteikti atradīs spraugu, pa kuru izvējot siltumu.

Man pašam siena bija pietiekoši līdzena, lai varētu pa visu laukumu smērēt robotu līmes kārtu. Pat vēl vairāk - es biju traks un aiztaisīju keramzītbetona poras ar apmetumu :)

Re: Siltināšanas tehnoloģija
Autors: einārs (87.110.163.---)
Datums: 17/12/2008 18:10

pilnīgi piekrītu,ka 6 vai pat 8 pikas siltumu nenoturēs pie sienas. :D

Re: Siltināšanas tehnoloģija
Autors: ROCK (81.198.227.---)
Datums: 18/12/2008 10:11

Ambrosio,

man prieks par to, ka tev tā ir uztāistīts it īpaši, ka tika aizsmērētas bolka poras, jo pats bloks par sevi ir kā švamme caur to vējš pārvietojas ar 0.5m/s tā kā ja to kaut no vienas puses neapmet, daudz siltuma ir vējā un pilnīgi noteikti vate vai šajā gadījumā putiks ir jānoklāj 100% ar līmi!

Prieks dzirdēt, ka kāds ar galvu domā kad sev māju ceļ, jo jau ir piegriezies klausīties kādi su... ir sacelti!

Veiksnmīgi

Re: Siltināšanas tehnoloģija
Autors: viliss123 (81.198.224.---)
Datums: 22/12/2008 21:48

Paldies par komentāriem, viss skaidrs. Vēl interesē, kāpēc putuplasts ir jāslīpē pēc pielīmēšanas. Un pavisam priecīgi Ziemassvētki būtu, ja kāds pateiktu kā ir līmēt putuplastu ar Ceresit CT 84 Express putām. Ieraudzīju Krautā. Šajos laika apstākļos varētu būt labi.

Re: Siltināšanas tehnoloģija
Autors: ROCK (213.180.99.---)
Datums: 23/12/2008 18:43

:)

Man prieks!! :) Priecīgus tev Ziemassvētkus!

par putām runājot nezinu, bet cik man ir nācies ar vāciešiem runāt viņi pat putas logiem neizmanto, jo to kalpošanas laiks ir ļoti īss 2-3 gadi un tad tās vairs nekādu hermetizāciju nenodrošina.

Ja ir intereses par energo efektīvo būvniecību paskaties risinājumus www.proclima.lv lai veicas!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   *******   ********  ********   **     ** 
 **     **  **     **     **     **     **   **   **  
 **     **  **            **     **     **    ** **   
 **     **  ********      **     **     **     ***    
  **   **   **     **     **     **     **    ** **   
   ** **    **     **     **     **     **   **   **  
    ***      *******      **     ********   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727