UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Dienas jautājums :  Building.Lv Forums

3 slāņu parkets
Autors: Danimars. (213.226.141.---)
Datums: 18/08/2019 07:08

Viesistabā plānota grīdas seguma maiņa. Kā varianti tiek skatīti lamināts vai 'depoveidīgais' parketa dēlis. Ja ar lamināta +/- esmu iepazinies, tad par parketu ir maz info, nevienam rados/draugos nav.
Kādus +/- kā lietotājs varat uzskaitīt parketa dēlim?

Re: 3 slāņu parkets
Autors: Danimars. (213.226.141.---)
Datums: 20/08/2019 06:31

Vai tiešām nevienam nav uzlikts tāds gridas segums? Interesē vai izturīgs, vai speciāla kopšana nepieciesama utt.

Autors: agrais (92.49.18.---)
Datums: 20/08/2019 07:10

es esmu vairakos objektos licis Depo variantu...Teikšu ta- sev nekad tadu nelikšu. Nepatīk, salikt diezgan grūti, samerā mīksts, atri var iešvīkat. Vienam klientam jau pēc 1,5 gadiem lielako kustību vietas nodila virseja finierejuma karta...Pa to cenu labak kadu kvalitatīvāku laminatu uzlieku.Nu tas manas domas, cits varbut doma savadāk...Un ir jau taja Depo ari tam parketveidīgajam vairaki varianti. Varbūt man bija patrapījies kāds švakāks variants. Bet cik minos, tad kaut kādus 17-19 eiro m2 maksaja...

Autors: daudzjautajumi (195.13.215.---)
Datums: 20/08/2019 09:08

kādi jautājumi, tādas atbildes, divi satikās :)))
ps visos buvmateriālu veikalos ir vieni un tie paši paketa ražotāji ar pāŗis izņe'miem, kad kāds pasūta fūri no beļiem vai ukr 2. šķiru.
depo neražo grīdas :))))
pluss ir tas, ka tas ir ķipa koks augšpusē, viss pārējais ir mīnuss

Autors: Cogito (81.198.24.---)
Datums: 20/08/2019 13:31

agrais rakstīja:
-------------------------------------------------------
>Teikšu ta- sev nekad tadu nelikšu. Nepatīk, salikt diezgan grūti, samerā mīksts, atri
> var iešvīkat. Vienam klientam jau pēc 1,5 gadiem lielako kustību vietas nodila virseja finierejuma
> karta...Pa to cenu labak kadu kvalitatīvāku laminatu uzlieku.

Pilnīgi pievienojos. Verandā man tāds ir. Toreiz likās - man tur viss kokā, kā nu es tā pēkšņi uz grīdas plastmasu likšu. Šodien liktu gan.
Piektais gads. Cauri finierējums nodilis gluži vēl nav, jo tika ar īpaši izturīgu laku lakots, bet ceļš no vienām durvīm uz otrām jau redzami iestaigāts, lai arī ikdienā nemaz tik daudz tur staigāts netiek, ar āra apaviem pavisam nē. Prasās pārslīpēt un pārlakot, bet rokas par īsām un vairāk kā vienu reizi to laikam darīt nesanāks, jo oša virskārta diezgan plāna.
Un kāda jēga maksāt divreiz dārgāk, ja 90% ciemiņu tāpat pārliecināti, ka tas ir lamināts un neizpratnē brīnās, ja pasaku, ka nav vis... ;)

Autors: Danimars. (80.89.75.---)
Datums: 20/08/2019 15:08

Paldies par viedokļiem, man jau ar tas virskārtas 2mm koka slānis tāds nopietns neizskatījās. Būs vien jāliek 32 vai 33 klases lamināts!

Autors: Bosiks (212.3.199.---)
Datums: 20/08/2019 15:31

Es arī domāju likt parketu kādu varētu uz akciju dabūt, bet viens džeks teica, lai labāk lieku laminātu-uzliku un ne mirkli nenožēloju. Sīkie ar skrituļslidām dragā hokeju, mauc ar skrituļdēli cauru ziemu un pofig laminātam! p.s.Liku, ja nemaldos, 33 klasi 12mm.

Autors: daudzjautajumi (82.135.222.---)
Datums: 20/08/2019 16:47

es dēļ mitruma nenoturības nelikšu vairāk laminātu, 2 reiz aizmirsu balkonu aiztaisīt, kaķi pievēma kkur klusākā stūrī utt un pēc tam skaties uz rezultātu un domā, kur tāds sūds var maksāt naudu.

Autors: Danimars. (80.89.75.---)
Datums: 20/08/2019 20:04

daudzjautajumi rakstīja:
> es dēļ mitruma nenoturības nelikšu vairāk
> laminātu, 2 reiz aizmirsu balkonu aiztaisīt, kaķi
> pievēma kkur klusākā stūrī utt un pēc tam skaties
> uz rezultātu un domā, kur tāds sūds var maksāt
> naudu.

To pašu var attiecināt uz parketu, bet īsto no mazajiem delīšiem. Sīcis naktī bija izlējis ūdens pudeli. No rīta visas šuves melnas...

Autors: Niks (neīstais) (80.89.73.---)
Datums: 20/08/2019 20:45

Man ir 3 slāņu parkets pirkts Būvniecibas-abc ap 20 EUR/m2, ražotājs Barlinek. Šobrīd vēl ekspluatācijas pieredze nav. Par baigi kvalitatīvu nenosauksi, it īpaši dēļu gala savienojumus. Nezinu kādas kvalitātes ir par 30EUR m2 nopērkamais 3slāņu parkets grīdas segumu salonu veikalos.

Autors: Mairis (90.128.55.---)
Datums: 21/08/2019 07:26

Man ir depo 3 slāņu ar click sistēmu.
Cena bija 26eur/m2. Pie siltās grīdas līmēju ar speciālo līmi.
Šis vienīgi eļļotais nevis lakotais. Nākotnē ieteiktu lakoto ja mazi mērni mājā. Eļļotais nav tik ciets un paliek robi.

Autors: Griins (91.237.42.---)
Datums: 21/08/2019 08:04

Virtuvē un ēdamistabā (ļoti aktīvas zonas) uzliku līmēto dēļu grīdu. Ozols uz bērza. Cenu vairs neatceros, ražots LV, Amberwood. Pagājis 1,5 gadi, nav ne nodiluma, ne uz mitrumu reaģējis. Likšu arī pārējās istabās. Tur pašlaik ir lamināts. Visas ģimenes basās pēdas balso pret laminātu.

Autors: robots (159.148.53.---)
Datums: 21/08/2019 09:20

man arī Barlinek ozols , 3 slāņu, viena josla, lakots. viesistaba + koridors. pa to jau 1,5 gadus staigā divi pieauguši cilvēki + pieklājīgs suns.
protams - ir šur tur švīkas no suņa naga palikušas, bet nav ne runas par kaut kādiem izstaigātiem celiņiem un tamlīdzīgām šausmām. pietiekoši regulāri tiek vaskots, tīrīts ar speciālu līdzekli un minimāli mitru lupatu, slaucīti putekļi un smiltis, ja parādās. nekādu problēmu ar gala savienojumiem nebija un nav. līmēju pats ar divkomponentu līmi pie gruntēta eštriha.

secinājums - kopt vajag un tad nebūs jau šaize pēc gada paviršas lietošanas.

ja ir vēlēšanās uzklāt kko , kas ļoti ilgu kalpos, tad ņemam kredītu un liekam masaranduba, ipa un tamlīdzīgas ultracietu cēlkoku parketus.

Autors: 100ciemati.lv (80.232.254.---)
Datums: 22/08/2019 17:59

Autors: Ambrosio (95.68.79.---)
Datums: 24/08/2019 23:04

Man ir gan trīsslāņu parkets (viesistaba, darbistaba, daži koridori), gan 32. klases lamināts guļamistabās.

Manas pārdomas - ja ir bērni (lasi, liela slodze), tad viennozīmīgi lamināts (es liktu 32. klasi, cenā nav tik būtiska atšķirība no 31. klases, it sevišķi akciju laikā). Es parketu sev vairs neliktu - dārgāk un nepraktiskāk.

Darbiistabā, kur es pārsvarā sēžu (zema slodze un krēsls uz plastikāta paliktņa), pēc 10 gadiem viss vēl izskatās labi, ja neskaita šur tur kaut kas smagāks nokritis un atstājis iespiedumus. Viesistabā uz parketu pa lielam krimināls skats, bez iespējām atjaunot - bērni dazās ar (cietām) mantiņām, maziem šad un tad gadījās pačurāt ne podiņā, un to ne vienmēr varēja uzreiz pamanīt. Esmu to parketu prātā norakstījis - bērni izaugs lielāki, nomainīšu uz laminātu, kas man jau stāv nopirkts akcijā pa ļoti labu cenu (atlikuma izpārdošana). Uzskatu, ka būtu bezjēdzīgi un pat stulbi apsaukt bērnus, lai tikai saglabātu parketu labākā stāvoklī. Arī veselīgāk, ja nervi nav jābeidz uztraucoties par grīdas seguma saglabāšanu.

Tur, kur ir lamināts, tur viss praktiski kā jauns arī pēc 10 gadiem. Es pats liku un pačakarējos ar hermētiķi šuvēs - tas samazina iespēju, ka kaut kas slikts notiks ar laminātu, ja izlīs ūdens. Salīdzinājumam trīsslaņu parketam sieva netīšām atstāja spaini ar ūdeni, kuram laikam mazliet sūcās ūdens ārā - nebija pat īsti peļķe apakšā, bet virsējais slānis pēc slapjuma aizvākšanas un izžūšanas no malām atlocījās bez praktiskas iespējas normāli atlocīt un pielīmēt atpakaļ.

Autors: Kaspars100 (80.232.254.---)
Datums: 25/08/2019 19:01

Neticēju, ka var ietaupīt līdz 15.000 EUR uz mājas nopirkšanas processa, bet atradu servisu [100ciemati.lv] un gribu rekomendēt visiem, kas grib nopirkt jauno māju un ietaupīt lielu summu.

Autors: binary (90.139.91.---)
Datums: 25/08/2019 21:49

Ambrosio Wrote:
> Darbiistabā, kur es pārsvarā sēžu (zema slodze un
> krēsls uz plastikāta paliktņa), pēc 10 gadiem viss
> vēl izskatās labi, ja neskaita šur tur kaut kas
> smagāks nokritis un atstājis iespiedumus.

Mazliet samuldējies - ja ir plastikāta paliktnis, tad tur nu nekādi nevar viss izskatīties labi :D (jā, nepatīk man tie paliktņi)

Ja krēsla riteņi nav vajadzīgi, tad tos var nomainīt pret "plakanām" krēsla kājām, uz kurām uzlīmēti filca ripuļi.
[mebelutirgus.lv]
Domājams, priekš mājām ļoti OK variants. Man vismaz šķita ērti, kad mājās vēl bija "ofisa krēsls".

Autors: Ambrosio (95.68.79.---)
Datums: 25/08/2019 23:03

binary rakstīja:
> Mazliet samuldējies - ja ir plastikāta paliktnis,
> tad tur nu nekādi nevar viss izskatīties labi :D
> (jā, nepatīk man tie paliktņi)

Es piekristu apgalvojumam, ka parasti plastikāta palikņi palīdz sabojāt / nepasargā no sabojāsānas apakšā esošo parketu, ar vienu nosacījumu - ja starp plastikātu un parketu bieži / pastāvīgi ir smiltis vai netīrumi un paliktnis ir "ciets" vai plāns :)

Speciāli paskatījos savu parketu darba istabā vēlreiz. Neredzu nekādas atšķirības starp to vietu, kur krēsls 10 gadus (kādi 8-9 gadi ar paliktni) un citurieni. Man paliknis 2mm (viena puse gluda, otra - nedaudz var just grubulīti), uz tausti pat nedaudz elastīgs, malas nav atlocījušās, krēslam 5 gumijoti riteņi. Ekspluatācijas īpatnības - šad un tad paliknis tiek nevis vienkārši noslaucīts, bet noskalots tekošā ūdenī + grīda nomazgāta, ar āra apaviem neviens darba istabā nenāk, netīrumi tik, cik pa māju iznēsājas dabiskā veidā. Tā kā es nemuldu, vienkārši ir specifiski nosacījumi, pie kuriem manis teiktais piepildās :)

Salīdzinājumam, gaadījās iekrist un nopirkt Internet akcijā vēl vienu paliktni, kas nepamatoti tika nosaukts par paliktni zem ofisa krēsliem. Es ta biju pieradis pie normāla paliktņa no dārgā gala (ap 30 eiro toreiz maksāja, ja nemaldos), bet no veikala atnāca kaut kas ļoti plāns, ciets un kas atlocījās jau pēc pāris mēnešiem. Izmetu ārā. Tā kā ir dažādi paliktņi un dažādi ekspluatācijas apstākļi, kas pilnīgi dabiski noved pie dažādiem rezultātiem :)

Autors: binary (90.139.91.---)
Datums: 25/08/2019 23:31

Ambrosio Wrote:
> Tā kā es nemuldu,
> vienkārši ir specifiski nosacījumi, pie kuriem
> manis teiktais piepildās :)

Atļaušos nepiekrist - muldi tomēr! Līdz ko ir paliktnis zem krēsla (da jebkāds), tā nekas tur vairs neizskatās labi :) Un nav runa par to, kādā stāvoklī ir grīdas segums zem tā paliktņa - pats paliktnis ir kā darvas pile medus mucā.

Bet nu, kā saka, "no offence". Katram sava gaume - vieniem patīk paliktņi, citiem nepatīk. Iemesli nepatikai var būt visdažādākie - kaut vai vizuālais izskats, tā "plastmasīgā" sajūta, paliktņa izmērs.

Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
x7vuV

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.

Redakcija:
redakcija@building.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727