UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Vēlos uzzzināt :  Building.Lv Forums

Kā jāmure bloki?
Autors: merkakis (212.93.97.---)
Datums: 17/07/2008 11:19

Man ir jautājums kā jamūre keramzīta bloki??!! Neesmu nekad neko mūrejis, bet zinu ka to varu, ja zinātu kā tas jādara. Finanses neļauj ņemt meistaru, Nemūrešu dzivojamo eku, bet paligtelpu. - sākumam:)! Pamati ir. Kadu javiņu jaukt, cik stipru, ko klat likt? Kā ar tām šuvēm utt. ko man vajadzētu zināt??? Pateicos iepriekš ja kads var sniegt man padomu!!

Re: Kā jāmure bloki?
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 17/07/2008 11:34

Vai viss prasītais nav aprakstīts bloku ražotāja bukletā?
[lv.maxit-cms.com]

Re: Kā jāmure bloki?
Autors: Sapieris (80.232.222.---)
Datums: 17/07/2008 11:39

paskati būvniecības grāmatās un ražotāju lapās.
ja mācēji atrast šo forumu tad mācēsi arī pārējo sameklēt

maxit

Re: Kā jāmure bloki?
Autors: merkakis (212.93.97.---)
Datums: 17/07/2008 11:56

Super- paldies! Bet es vienigi domaju ka var tak pats javinu uzmaisit. Sanaks lētak> Tik ko un kā? Bet paldies!

Re: Kā jāmure bloki?
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 17/07/2008 12:34

Var arī pats. Blokiem vien avr pat lielāku pārsvaru kaļķim pret cementu kā 1:1:6 (cements:kaļķi:smiltis). Bet Fibo pēc instrukcijas jāarmē un kā tad ir ar kaļķi?
[www.building.lv]

Re: Kā jāmure bloki?
Autors: merkakis (212.93.97.---)
Datums: 18/07/2008 08:54

Nu tad es taisishu javiņu 1:4 un gan jau tures !Bet Plastifikatoru var liet klat?

Re: Kā jāmure bloki?
Autors: Vienstāvs (---.lmt.lv)
Datums: 18/07/2008 10:58

Ar plastifikatoru vismaz vieglāk/labāk maisīt.
Ja vairums plastifikatoru pēc sacietēšanas izgaist, kaļķis visu mūžu mazinātu sienas iespējamo mitrumu. Es tiešām nezinu par kaļķi+tēraudu, bet, ja pamati stabili, vai nelielu ēku vispār jāarmē, izņemot zem logu apakšējiem stūriem?

Re: Kā jāmure bloki?
Autors: praktiķis (195.62.156.---)
Datums: 18/07/2008 16:56

Netaisi javu 1:4 !Obligāti jāvā jābūt kaļķa sastāvam,pie tam kaļķi vajag šķidrā veidā.Tas ir pēc tēvu tēvu paņēmiena:mucā ieber maisu kaļķu,5 spaiņi ūdens(varbūt 6,atkarīgs no kaļķa).Atstāj pamaisot diennakti.Tad spaini kaļķa maisījuma ar 4 spaiņiem ne visai smalkas grants(sijātas)+ 1/3 spaiņa cementa mešalkā(varētu bez šitā,bet nav garantijas par kaļķi) un java gatava.Klāj uz bloka uzliekot 2 horizontālas latiņas apm.1,5cm biezumā un tik pat platumā.Latiņas izņem laukā,liec jauno virsū apšļakstinot bloku ar ūdeni,lai labāka saķere ,uz sāniem pie blakus bloka arī līstītes iekšā,tad izņem.Tā veidojas gaisa spraugas,kuras neveido aukstuma tiltiņus un mūris nesalst cauri.Kādreiz Čehijā tās spraugas pat taisīja zig zag....

Re: Kā jāmure bloki?
Autors: soader (78.84.222.---)
Datums: 18/07/2008 22:31

vo praktikis izstaastiija!!! cepuri nost!!!:)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **        **  **     **  ******** 
 **     **  **     **        **  **     **     **    
 **     **  **     **        **  **     **     **    
 ********   *********        **  **     **     **    
 **         **     **  **    **   **   **      **    
 **         **     **  **    **    ** **       **    
 **         **     **   ******      ***        **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727