UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Privātmāju būvniecība :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4
Re: Reāli pa 60000?
Autors: parks2007 (195.13.191.---)
Datums: 04/12/2008 17:36

to V_T

Neticu gan,ka pa 16000 LVL tādā stadijā var tikt.......FIBO UZ 180M2 70 KUBI X 60LVL=4500LVL(ar piegādi),pluss kokmateriāls,pamati,jumta segums,nerunājot vēl par ūdeni,kanalizāciju,elektrības kasti,pašu vienkāršāko projektu utt.....pats esmu tādā stadijā ieguldot maximāli savu darbu,bet vienalga materiāls cik maksā,tik maksā...OK cenas pa draugam,atlaides utt.,bet vienalga neticu.......

Re: Reāli pa 60000?
Autors: andisk26 (62.84.11.---)
Datums: 04/12/2008 20:13

aaaa Wrote:
-------------------------------------------------------
> Vot šito "strādā pats" tā īsti nesaprotu - a
> pa kuru laiku, vai tad darbā vispār nav jābūt?


Pamatus ieliku strādājot pa sestdienām svētdienām, pa mēnesi + vēl bija valsts svētku garās brīvdienas.

Re: Reāli pa 60000?
Autors: andisk26 (62.84.11.---)
Datums: 04/12/2008 20:19

parks2007 Wrote:
-------------------------------------------------------
> to V_T
>
> Neticu gan,ka pa 16000 LVL tādā stadijā var
> tikt.......FIBO UZ 180M2 70 KUBI X
> 60LVL=4500LVL(ar piegādi),pluss
> kokmateriāls,pamati,jumta segums,nerunājot vēl
> par ūdeni,kanalizāciju,elektrības kasti,pašu
> vienkāršāko projektu utt.....pats esmu tādā
> stadijā ieguldot maximāli savu darbu,bet
> vienalga materiāls cik maksā,tik maksā...OK
> cenas pa draugam,atlaides utt.,bet vienalga
> neticu.......


par keramzītblokiem ja tu vēl pērc pa 60Ls, tad laikam dzīvo pagājušajā gadā, tiko kaimiņš iepirka , ja nemaldos par 40Ls, ar visu piegādi.

Re: Reāli pa 60000?
Autors: kantoris (81.198.251.---)
Datums: 04/12/2008 21:26

grūti noticēt par šīm fantastiskajām cenām, pie tam ja būvēt ir sākts 1,5 gadu atpakaļ....no kādiem materiāliem tā 180 m2 māja tiek celta?....es arī būvēju, protams materiālus ņemu labus, pašlaik 230 m2 māja ir zem jumta, ar logiem, un visām komunikācijām, melnām grīdām, bet tikai materiālos ir aizgājis pāri par 60 tk....

Re: Reāli pa 60000?
Autors: L&S (87.110.47.---)
Datums: 04/12/2008 21:37

16000ls vai ap 23 000eur,nu nezinu vai,bet galu galā,ne mana maja ne mana nauda:D
saku pavasarī,esmu zem jumta 180m2,var teikt ka 2 stavi,mansardam sienu aukstums 1,8m, jumts lafarge daksti ar visiem kokim =dakstiem =uzlikšanu=veluksiem,vien maksaja ap 12000 ls,pape uz coligajiem deļiem noteikti butu letaka:D:D:D,šneidel skursteņi 16m kopā 1300ļs,sienas+ parseguma paneļi+darbs 11000,pamati 4000ls.nu apmeram kopā ar visiem transportiem+figņam mig;nām,sparu svetkiem:D piektdienām:D ap 35000 ls būs.
vareju jau kautko ieekonomēt uz murešanu,bet uz tiem 2000 lsta ekonomija nav tik liela ,it ševišķi ja veči tos 90 m2 apguva pa 3 nedeļām, PATS BUTU MUREJIS KADUS 3-6 MENEŠUS(ja neatstieptu pedaļus pret sauli:D)ja vareja liet monolitu paneļu vietā,butu pa 1000ls letak,bet butu nopisies veselu menesi arveidņiem,armaturu,.paneļi aizņema 1 dienu.
jumts? nezinuitka jau zinataji saka ka padargi.bet vis bija komplektā,kokmaterials(saus pa 120 septizets)+daksti+darbs,stradaja labi,man patika,vot i visa pasaka,vel tik pat iekšdarbiem un varbut ar tad tajos 100000Eur vares iekļauties ,dabistis ar vienu noteikumu ,ka šnabis nepaliks dargaks,:D

Re: Reāli pa 60000?
Autors: aaaa (78.84.177.---)
Datums: 04/12/2008 22:02

andisk26: tici man, un tu atcerēsies šitos vārdus - pamati ir labi ja 5% no mājas. Man arī sākumā likās - vo bļin. pamati jau gatavi, drīz jau varēs ievākties :) Likās nu afigennais darbs ir paveikts. Reāli, ja pats strādā, varbūt apdarīt logu ailes dažiem logiem un ielikt pāris iekšdurvis tev aizņems vairāk laika kā pamatu izveide. Vienkārši, ja tā ir 1. māja mūžā, tad cilvēks pamatu stadijā pat iedomāties nevar cik afigenna daudz darba vēl ir priekšā, lai mājā varētu dzīvot. Arī māja zem jumta vēl nav absolūti nekas. Vot kad sākās tie bezgalīgie iekšdarbi, tad ir čau, gan naudas makam, gan laikam utt. Un arī psiholoģiski - kad dara lielās lietas, liekas, ka kaut kas ir labs izdarīts, bet kad sāk knakstīties ap iekšu, tad liekas, ka darbs vispār uz priekšu neiet.

Re: Reāli pa 60000?
Autors: Ambrosio (---.btv.lv)
Datums: 04/12/2008 22:30

Varu apstiprināt aaaa teikto, ka pamati ir niecīga daļa no visa. Tā kā man jau mājai komunikācijas gandrīz visas savilktas, iekārtas uzstādītas, un iekšdarbi iet uz galu, tad varu teikt no savas pieredzes, ka man mājas kaste zem jumta bez komunikācijām - pamati, sienas, pārsegumi, jumts, logi aptuveni izmaksās 40% no gala summas pilnībā pabeigtai mājai. Es gan tai mājas celtniecībai un materiālu izvēlai varbūt pārāk pamatīgi piegāju - mazbērni lamās, ka nevarēs māju nojaukt, bet proporcijas domāju aptuveni saglabājas. Tīri teorētiski jau varēja tajā mājā siltā laikā dzīvot vai precīzak uzturēties arī kastes stadijā, bet nu, lai daudz maz normāli dzīvotu vajadzētu ieguldīt vismaz pusi no kastes izmaksām. Ļoti pieņemami - ja ieguldītu vēl vienu kastes vērtību. Bet nu līdz nobeigumam vēl pietrūktu.

Re: Reāli pa 60000?
Autors: andisk26 (---.izzi.lv)
Datums: 05/12/2008 08:45

Sadaļā iet runa par iespējamību māju uzbūvēt līdz konkrētai summai, ja es uz vieniem vien pamatiem esmu ietaupijis vairāk nekā divas reizes, tad šaubos ka arī uz visu pārejo neietaupīšu līdzīgu proporciju. Jā māju būvēju pirmo reizi, esmu visu pārdomājis uz papīra 100 un vienu reizi kā darīšu, pie tā arī pieturos. Pagaidām tas ir lieti noderējis. Lielā mērā arī jāpateicās šim te forumam , jo tiešām šeit ir ļooti daudz noderīgas informācijas, paldies visiem :)

Re: Reāli pa 60000?
Autors: spk (---.tieto.com)
Datums: 05/12/2008 11:35

Varu apliecināt, ka arī man aptuveni tāda 40% daļa sanāk kastei.

Re: Reāli pa 60000?
Autors: a (---.radioswh.lv)
Datums: 05/12/2008 13:30

Tikko apskatiju savus pierakstus - piekritu kastes proporcijai 40 / 60%
Jautajums, ko kurs vel uzskata par ''kasti'' un kadas ir prasibas apdarei/komfortam/dizainam.
Mana gadijuma ''kaste'' izmaksaja ap Ls30000.
Maja 146 m2 un specifika, ka ta atrodas kalna nogaze, lidz ar ko pamati ir daudz apjomigaki un sarezgitaki.

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         **    **  ********  ********  **    ** 
 **    **    **  **   **    **     **     **   **  
 **    **     ****        **       **     **  **   
 **    **      **        **        **     *****    
 *********     **       **         **     **  **   
       **      **       **         **     **   **  
       **      **       **         **     **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727