UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Pārdod :  Building.Lv Forums
Kantiņi - kapu pieminekļu izgatavošana Jēkabpilī
Autors: Aleksandrs Slobodjanuks (212.3.198.---)
Datums: 13/08/2019 20:18

SIA Kantiņi dibināts 2003. gadā. Mēs specializējamies dažādu veidu granīta un laukakmens apstrādē un piedāvājam pielāgotus risinājumus kapu labiekārtošanai- kapu apmales, celiņi un kapa pieminekļi.

Kapu pieminekļi, akmens krusti, kapu kopiņu apmales un soliņi ir pamatlietas, kas tiek asociētas ar rūpīgi izveidotu kapavietu. Mūsu tautas tradīcijās jau izsenis kapu kultūra bijusi svarīga. Ikvienam ir skaidra piemiņas nozīmība. Tas ir veids, kā turpinām attiecības ar mums dārgu aizgājēju. Veltot pieminekli aizgājējam, tiek godināts viņš un viss viņa mūža gājums. Tā viņam pēc ieiešanas mūžībā tiek pateikts, cik viņš tuvajiem bijis svarīgs un mīļš.

Mūsu meistari pret savu darbu attiecas ar lielu pietāti. Viņi apzinās, ka kapu pieminekļi ir kaut kas vairāk par apstrādātu akmeni. Tā kā piemineklis kalpo cilvēka piemiņai, tam ir jābūt mazam mākslas darbam, izgatavotam ar lielu rūpību. Mūsu prasmīgie meistari izgatavos pieminekli gan pēc klienta individuāli veidotām skicēm, gan radīs dizainu paši, ievērojot klienta vēlmes.

Mēs strādājam atbildīgi un rūpīgi, lai katrs klients varētu ar cieņu un mīlestību pieminēt savu tajā saulē aizgājušo tuvinieku. Zaudējot dārgu cilvēku, viņa atdusas vietas kopšana ir viens no veidiem, kā atkal būt viņa tuvumā. Kalpojam tam, lai cilvēkiem viņu sērās būtu pēc iespējas mazāk rūpju, veidojot vietu tuvinieka piemiņai.

[www.kantini.lv]Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
xVCYd

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.
Redakcija:
redakcija@building.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727