UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 2 no 5
Re: EKOVATE
Autors: Lauku puisis ()
Datums: 03/05/2009 10:31

Runcc, kuras firmas ekovati viņi Tev ieklāja? Es itkā orientējos uz Valmierā ražoto Ekovati (Vekover). It kā viņiem ir visi sertifikāti, kas apstiprina sastāvu. Savukārt piedevas, konkrēti pievienotā borskābe un baroks itkā nodrošina pret kaitēkļiem. Es gan pats tagad sāku domāt, vai šīs sastāvdaļas ir pietiekoši efektīvas pret žurkām?

RBB, cik saprotu Tu nodarbojies ar ekovates ieklāšanu. Vai vari komentēt Runcc problēmu? Pieļauju, ka neesmu vienīgais kuram šis ir ļoti aktuāls jautājums!!!

Re: EKOVATE
Autors: Martins S ()
Datums: 03/05/2009 19:08

Nesaprotu, ko te cepieties par grauzējiem... ir zināmi cilvēki kuri uzbūvējuši gan no aeroca375 eco term, gan no Fibo.... un viņiem vienalga tur dzīvo peles! Tā kā no pelēm tikt vaļā ir praktiski neiespējams... nepatīk peles - varēšu drīz piedāvāt kaķēnus!!

Re: EKOVATE
Autors: Lauris Gaikens ()
Datums: 06/05/2009 14:30

Labāk r izpūst ar 2 komponentu poliuretāna putām, dārgāk gan ir, bet efekts daudz labāks un peles nedzīvos.
Lauris

Re: EKOVATE
Autors: Marcello ()
Datums: 06/05/2009 15:46

Lauri, man ir jautājums, kas notiks ar koka konstrukcijām koka mājai, ja siltināšanai izmantos Tevis ieteikto siltināšanas metodi?

Re: EKOVATE
Autors: Marcello ()
Datums: 06/05/2009 15:47

Es tā skatos, ka visādi citādi aktīvais RBB peļu jautājumu pat negrib komentēt :) V

Re: EKOVATE
Autors: Lauris Gaiķēns ()
Datums: 06/05/2009 16:01

Absolūti nekādu problēmu, jo poliuretāna putas ir tvaiku caurlaidošas, tās ļoti blīvi pielīp pie koka un nekāda pelēšana vai koka pūšana nenotiek.
Lauris

Re: EKOVATE
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 06/05/2009 16:07

Polietilēna plēve jau arī atbilstoši LBN 002-01 esot "tvaiku caurlaidoša" - 0,25 mm bieza plēve ekvivalenta tikai 100 metriem gaisa! Praktiski tas varētu nozīmēt dažas nomaldījušās molekulas gadā.

Re: EKOVATE
Autors: Lauris Gaikens ()
Datums: 06/05/2009 16:18

ASV 90% karkasu māju ir siltinātas ar putām, arī Eiropā samērā izplatīts veids, Latvijā un bijušajā PSRS šie materiāli skaitījās slepeni, militārajā būvniecībā izmantojami tamdēļ samērā nezināms materiāls.

Re: EKOVATE
Autors: v_t ()
Datums: 06/05/2009 16:25

ja arī tas kādreiz ir bijis slepens, tad lauris gaikens beidzot to ir atslepenojis un padarījis plašām darbaļaužu masām pieejamu, maksimāli ietaisīdams visos tematos.

Re: EKOVATE
Autors: aaaa ()
Datums: 06/05/2009 16:26

Ja jau koka karkasa māju tiešām ceļ no labi izžāvētiem kokmateriāliem, nekam tur pūt nevajadzētu, bet nu tvaiku caurlaidošas, sit tu mani nost, PU putas nav un nekad nav bijušas. PU putas siltumizolācijas ziņā, manuprāt, vairākas reizes pārsniedz citu siltumizolācijas materiālu izolētspēju. Ne jau pats materiāls - tiem U-vērtības ir salīdzināmas, bet PU putu noslēpums ir pilnīgā pielipšanā un absolūtā hermētiskumā - pat nemākulīgi iestrādājot spraugu un šķirbu nekur nav. Ne makulatūrvati, ne akmensvati tā iestrādāt nevar principā, turklāt PU putas nenosēžas.
Es gan sev tādas nekad mājā neliktu galvenokārt degamības un sava ķīmiskuma pēc. Vadi tomēr iet pa starpsienām/ārsienām un nedod jupis, kādu dziksteli PU putās...
Ne par velti visi ūdens boileri ir izolēti ar PU putu slāni.

Pašreizējā: 2 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **   ******   **    **   ******    ******** 
 ***   **  **    **  **   **   **    **      **    
 ****  **  **        **  **    **            **    
 ** ** **  **        *****     **   ****     **    
 **  ****  **        **  **    **    **      **    
 **   ***  **    **  **   **   **    **      **    
 **    **   ******   **    **   ******       **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727