UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4
Re: FIBO
Autors: ruukiitis ()
Datums: 09/03/2009 13:58

Drusku nesapratu par ko cilvēki ņemas :
1. Cik cilvēku tik viedokļi - arī es izvēlējos Airoc EcoTerm 375. kurus papildus nesiltināju.
2. Pārsedzēm var izmantot piemēram Ublokus (manuprāt labāk), vai vēl vienkāršāk jāielej 10-20 cm "sķaška"
3. A vispār kamdēļ tagad kautko pašam celt - tagad jau cena ir tāda ka labāk pirkt gatavu. Zeme + materiāls + darbs maksās vairāk.

Re: FIBO
Autors: Riģipsis ()
Datums: 09/03/2009 14:24

gudrīti, tu kadreiz esi blokus mūrējis vai līmējis, tas ka tu uz papīra kooficentus un lambdas māki sarēķināt, tas nevienu nerausta!!!!
Kurš gan uz būves strādājot to kooficentu rēķina, it sevišķi, ja tas ražotājs to koficentu uzrakstījis kā pašam labāk, un nestāsti man ka to kāds pārbauda.
Mans secinājums ir tāds ka visi tie fufeļa kooficenti ar vates biezumiem pareizinot vēl lielāks fufelis sanāk jau uz papīra, dabā celtnieks samūrē vēl lielāku fufeli un rezultātā, gan ziemā auksti, gan vasarā pakaļa svīst.
Tev samsonavič iesaku nesošās sienas mūrēt da ar jebko, kas liekas lētāk,pēc tam izolēt
ar akmens vati, tas gan būs dārgāk nekā putiks vai stiklene, bet siltumizolācija labāka- ir praksē pārbaudīts, štrunts par lambdām, galvenais lai vēja barjera būtu un jumts pareizi nosiltināts..... un pamati noizolēti.

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  **     **  **     **  ********  
 **     **  ***   **  **     **  ***   ***  **     ** 
 **     **  ****  **  **     **  **** ****  **     ** 
 **     **  ** ** **  **     **  ** *** **  ********  
 **     **  **  ****  **     **  **     **  **        
 **     **  **   ***  **     **  **     **  **        
  *******   **    **   *******   **     **  **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727