UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Pašreizējā: 4 no 8
Re: Mana pieredze ar Aeroc 375
Autors: Klauns ()
Datums: 21/09/2019 00:33

Hey, kādam ir viedoklis - aizvakar atnāca Roclite krava no estipoisiem... a kāpēc tie bloki tādi rozīgi?

Otrs - ko sakāt par tādu logu/durvju pārsedzi - 50mm puķika sendvičš akurāt kā Dobeles Panelis, kuram uz pārsedzes betonēšanas laiku apakšā ir pieskrūvēts saplāksnis. Proti, kad noņem saplāksni p]ec betonēšanas, no apakšas skatoties, pārsedze ir 50mm puķiks / 200mm betons ar armatūru, protams / 50mm puķiks!

Būtu ok? var jau taisīt no U blokiem, bet es atkal domāju - pašam tam 300mm Roclite jau baigā izturība nav un arī siltuma zudumus tas 50+50mm puķiks labāk aizkavēs kā tas U bloks ar 50mm gāzbetona malām,

Autors: Mairis ()
Datums: 21/09/2019 15:57

Nav dēļ pelniem sastāvā tas rozīgums?

Būs ok doma par veidni. stutē tik augšā.

Autors: binary ()
Datums: 21/09/2019 20:53

U-bloki paši kalpo par "ērtiem, siltinātiem veidņiem", lai gan tas ērtums ir tāds apšaubāms. Ja būvētu vēlreiz, tad monolītajai joslai noteikti neizvēlētos U-blokus - taisītu dēļu veidņus cerībā, ka rezultāts būs taisnāks. Pārsedzēm izvēlētos vai nu dēļu veidņus, vai pats sazāģētu blokus. Roclite U-blokus nezinu, bet Aeroc tie U-bloki ir ar visnotaļ pretīgu formu (it īpaši 200mm blokiem), var būt čakars ar armēšanu. Ar dēļu veidņiem var dabūt arī biezāku betona slāni, līdz ar to arī vertikālo attālumu starp armatūras stiegrām.

Pēc pārsedzes izbūves es pie pārsedzes apakšas droši vien pielīmētu 5-10 cm puķiku vai pārzāģētus blokus, citādi būs vērā ņemams aukstuma tilts. Par šo kāds varētu pakomentēt, vai logam ir svarīgi, lai virs loga būtu bloks, vai tomēr pietiks ar puķiku.

Par puķika biezumu sānos - pakonsultējies ar būvkonstruktoru, vai tev betonu vajag 20cm platumā. Meklējot Aeroc U-bloku bildes, izskatās, ka 300mm blokam sienu biezumi ir 50mm un 100mm, sprauga betonam - 150mm. Tas pats attiecas uz monolīto joslu. Ja monolītajai joslai augšā vajag centrētu 20cm platumu, varbūt var veidot no blokiem "trapeces" veidni - augšā platāku, apakšā šaurāku.

Iekšpusei varbūt ir vērts sazāģēt gāzbetona "plāksnes", lai iekšsiena būtu no viena materiāla. Nezinu, vai putuplasta izmantošana nevarētu veicināt apmetuma plaisāšanu.

Datums: 22/09/2019 01:22

Es jau sākotnēji biju domājis par U blokiem, bet par cik viņi maksā kosmosu, bet pašām zāģēt ir pašnāvība, tagad domāju par alternatīvām.

Jā, venu 300mm boku es pamēģnāju pats izzāģēt - visam tam aiziet savas 10min un rokas pagurušas, bet rezultāts ir tīri ok. Taču, ja man pa dienu tādi 50 jāsazāģē... nu nezinu gan!

Par to, kas pie vainas rozīgiem blokiem nemācēšu pats atbildēt, bet balti man viņi notekti nav. A kāpēc, lai tur pelni būtu?

Paldies par viedokli, vīri!

Datums: 22/09/2019 08:09

Ja zāģē ar rokas zāģi, tad jā, varētu būt grūti. Ja ir pieejams palielāks cirkulārais, kas vienā piegājienā varēs iezāģēt līdz vajadzīgajam dziļumam, tad atliek blokus sakrāmēt rindā un iezāģēt dažas gropes, pēc tam bloku vidējos gabalus izlauzt.

Datums: 22/09/2019 10:05

Jà, taisnība, bet baidos, ka tas cirkulārais àtri vien būs metams.

Es jau armatūrai rievas štrobēju ar koka virsfrēzi - jau tagad viņa ļoti savādi skan - gan jau, ka pilna ar putekļiem.

Ss puikas piedāvà ar kaut kàdu verķi izbraukt pie klientiem pa visu Latviju un izfrēzēt/izzàģēt tos u blokus uz vietas. Par izmaksām gan nezinu

Autors: Cogito ()
Datums: 22/09/2019 10:58

> baidos, ka tas cirkulārais àtri vien būs metams.

Jaudīgs sūcējs ar palielu ciklonu un nekas zāģim nenotiks.

Datums: 22/09/2019 18:33

[baumsrent.lv]

Šāda tipa zāģus jau izmanto arī betonam, kuram tie putekļi nav daudz labāki nekā gāzbetona putekļi. Nemācēšu gan teikt, vai viņus var izmantot betonam/gāzbetonam bez ūdens.

Ja zāģē ar parasto cirkulāro, tad kādu pusi dziļuma tik var iezāģēt, pārējo tāpat būs ar rokas zāģi jāzāģē. Būs vai nebūs metams, nemācēšu teikt. Manējais pēc gāzbetona jūtas tīri labi. Ripa, protams, metama.

Autors: agrais ()
Datums: 22/09/2019 21:23

Es ar parasto, lielo fleksi zāģēju...ar visprastāko betona ripu, putekli vien griežas, viss sanak loti labi.Armatūrai strobes ari ar fleksi.Nopirku depo pa paris eiro drāšu birsti, tādu kuru var uz flekša uzlikt.Lielu nevajag, pietiek ar 115mm. štrobējas lieliski...Tik baigi put.

Autors: Ambrosio ()
Datums: 23/09/2019 07:34

Ar kaut ko šādu nevar zāģēt paštaisītos U blokus? Cut height it kā 650mm, blokam vertikāli būtu jāieiet [www.ramirent.lv]

Pašreizējā: 4 no 8

Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
JUY3V

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.

Redakcija:
redakcija@building.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727