UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

kad jābetonē... ?
Autors: Andris Fasādes darbi ()
Datums: 29/02/2008 12:06

man ir pamati mājas kas stāv no 87 gada... tagad nocēlu pirmā stāva pārseguma panrļus lai izveidotu vienlīmeņa grīdu (pirms tam bija divos līmeņos), pamatu bloki stipri nelīmenī, man jāuzmūrē aptuveni 50 cm augsts paaugstinājums no fibo 300nieka un jāuzliek atpakaļ paneļi... sakiet lūdzu - kad man taisīt veidņus un ieliet betonu lai izvilktu līmeni - tagad vai pēc šo rindu mūrēšanas mūrēšanas?

Re: kad jābetonē... ?
Autors: SAK ()
Datums: 29/02/2008 15:12

1. stāva pārsegums=2. stāva grīda Tad jau tev bija ne tikai pamati, bet gan jau 1.st. sienas un pārsegums.Pareizi? Varbūt tu biji domajis pagraba pārsegumu? Ja tagad ir stipri nelīdzeni virspamati,manuprāt,labāk būtu likt izlīdzinošo kārtu, lainormāli mūrēt var, citādi būs baigs čakars. Pēctam zem paneļiem tāpat ieteiktu taisīt betona izlīdzinošo kārtu ap 10cm.(gadījumā ja pareizi sapratu tevis teikto).

Re: kad jābetonē... ?
Autors: Andris Fasādes darbi ()
Datums: 29/02/2008 20:54

domāts bija par pagraba pārsegumu...
tātad vajadzētu i augšā i apakšā uzbetonēt?
vnk negribu uz nelīmeni mūrēt tos blokus, tad uzliešu līmeni un pēc tam arī jostu uztaisīt?

Re: kad jābetonē... ?
Autors: vecukins8 ()
Datums: 29/02/2008 21:13

Vari arī sataisīt veidņus un ieliet monolītu betonu,varbūt pat sanāks lētāk kā aizmūrēt!

Re: kad jābetonē... ?
Autors: aaaa ()
Datums: 29/02/2008 22:32

Betons tak ir 100x izturīgāks pret mitrumu kā Fibo, tātad - jo tuvāk zemei, jo labāk betons, man domāt, ka vispirms betonēt, tad mūrēt, arī svars uz blokiem mazāks, bet nu tas tā. Betons tagad lēts, varbūt tiešām tos 50cm no monolīta uzliet.

Re: kad jābetonē... ?
Autors: Andrejs78 ()
Datums: 03/03/2008 10:33

Es tak teicu Andri ka labak monolito ieliet :)



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **   *******   **     **  **     **        ** 
       **  **     **  **     **  **     **        ** 
       **  **         **     **  **     **        ** 
       **  ********   **     **  **     **        ** 
 **    **  **     **   **   **    **   **   **    ** 
 **    **  **     **    ** **      ** **    **    ** 
  ******    *******      ***        ***      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727