UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Lodes Keraterm bloki
Autors: batja ()
Datums: 23/01/2008 22:30

Vai kāds var kaut ko pastāstīt par Lodes ražotajiem Keraterm blokiem?

Re: Lodes Keraterm bloki
Autors: sapnis ()
Datums: 24/01/2008 00:30

var, ko tieši gribi dzirdēt?

Re: Lodes Keraterm bloki
Autors: ralf ()
Datums: 24/01/2008 01:38

Man viedoklis
šie bloki nav sevi attaisnojuši, jo retais māk ar viņiem mūrēt, baigi daudz objektos esmu redzējis būvgružus(sadauzītus blokus), galvenais ko esmu ievērojis, ka nemāk ar viņiem aiztaisīt šuves. bet ja māk mūrēt tad nav nekādas vainas, jaatrod labi meistari

Re: Lodes Keraterm bloki
Autors: būvinženieris Ivars Brinkmanis ()
Datums: 24/01/2008 16:00

Ko jūs gribat no apdedzinātas keramikas ar sieniņu biezumu 8..10mm. Bloku apstrādei bez zudumiem taču vajag speciālus griezējinstrumentus, kas kaut ko maksā.

Re: Lodes Keraterm bloki
Autors: sapnis ()
Datums: 24/01/2008 22:56

Atļaušos oponēt Brinkmaņa kungam!
Man mājas būvniecībai bija nepieciešami ~ 55m3 bloku, no tiem atgriezumos aizgāja ~ 5 bloki!
Mūrnieks pirmo reizi strādāja ar Keraterm, bet pirms tam viņš bija mūrējis ~ 20 gadus, viss atkarīgs no pieejas ar kādu strādā!
"vajag speciālus griezējinstrumentus" - jā tas bija flekša disks ar cietsakausējuma zobiem.

Re: Lodes Keraterm bloki
Autors: Aldiss ()
Datums: 25/01/2008 03:06

ņem Fibo un miers + vati 10cm.
tikai ļoooti kvalitatīvi mūrēts Keraterms nebūs jāsiltina

Re: Lodes Keraterm bloki
Autors: SAK ()
Datums: 25/01/2008 16:09

Jau projektēšanas stadijā sienu garumus vajag piemērot bloka garumiem, ailas izvietot attiecīgi ievērojot to lai bloki nebūtu lieki jāgriež u.t.t.

Re: Lodes Keraterm bloki
Autors: batja ()
Datums: 25/01/2008 16:54

Gribēju vispārīgi uzzināt, šogad sākšu būvēt, tāpēc visa informācija ir svarīgi.
1.Salīdzinot ar fibo, aeroc, ytong.
2.Man jau ir projekts, tātad teorētiski var izrēķināt atlikumus.
3. Kaut kādi knifi, kas jāievēro būvējot.
Vēl jau neesmu izvēlējies no kā būvēt, tikai nedaudz nosliecos uz keraterm izvēli

Re: Lodes Keraterm bloki
Autors: SAK ()
Datums: 25/01/2008 18:08

Cena blokiem ir apmēram vienādās robežās. Jāņem vērā, ka Keraterm ir grūtāk apstrādāt kā gāzbetonu, tādēļ,kā jau minēju, vispirms jāsāk ar projektēšanu. Keraterm bloki ir smagāki par vieglo gāzbetonu. Keraterms un Fibo ir jāmūrē izmantojot javu, precīzie gāzbetona bloki ar plānu līmes kārtiņu. Keraterm ir darbietilpīgāk izveidot elektroinstalāciju vadu kanālus salīdzinot ar gāzbetonu.
Taču keraterm ir daudz stiprāks par gāzbetonu, celtniecības tehnoloģiskais mitrums šajos blokos samazinās daudz ātrāk nekā gāzbetonam, kas ātri samirkst un žūst ilgi. Pie keraterma var veidot izturīgus stiprinājumus. Privātmājām gan sienas būtu jāmūrē no 250 mm bieziem blokiem, 440 nav racionāli. Vispār Keraterm, kā viņi paši saka, ir viens liels ķieģelis, un ķieģeļa labās īpašības - ilgmūžība, stiprība, izturība, dabiskums ir sevi pierādījušas gadsimtiem ilgi. Made in Latvia.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **  **     **  **     **  **     ** 
 **   **   ***   **  **     **  **     **  **     ** 
 **  **    ****  **  **     **  **     **  **     ** 
 *****     ** ** **  **     **  **     **  **     ** 
 **  **    **  ****  **     **  **     **  **     ** 
 **   **   **   ***  **     **  **     **  **     ** 
 **    **  **    **   *******    *******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727