UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

pagraba durvis - caursalst
Datums: 20/12/2010 02:34

Tātad ir atsevišķa pagraba ēka un ir ieejas durvis no metāla. Durvju vidus ir pildīts, bet aplodas salst cauri. Rezultātā iekšā uz durvīm pastiprināti veidojas kondensāts un sala laikā arī apsarmo, apledo, durvis mēdz iesalt utt.

Ko darīt? Būvēt vējtveri priekšā, jeb uz iekšpusi? Vai tas palīdzēs? Vējtverim iekšējam/ārējam koka/metāla durvis!? Citi risinājumi?

Re: pagraba durvis - caursalst
Autors: khe ()
Datums: 20/12/2010 15:14

ai tās metāla durvis ir ar blīvgumijām? Variants - otras durvis iekšpusē, blīvas piem plastmasas. Tā lai tās nohermetizē pagrabu. Tad mitrais gaiss netiks klāt ārdurvīm un nebūs kam kondensēties un apsalt, bet plastmasas durvju iekšpuse jau būs piet silta, lai uz tās nekondensētos ūdens vai vismaz neapsaltu.

Re: pagraba durvis - caursalst
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 20/12/2010 15:21

Esmu domājis par pagraba durvīm un sapratis, ka gatavas nenopirkšu. Jātaisa pašam.
Pagaidām ideja šāda - 5 vai 7 cm ekstrudētais putuplasts, aplīmēts no katras puses ar 5-6 mm mitrumizturīgo saplāksni. Gar malām ielīmēts kautkas iespējami ūdensizturīgs - vai nu tekstolīts, vai ar epoksīdu piesūcināta stiklašķiedra, vai biezs mitrumizturīgais finieris.
"Vējtvera" durvis var slīpas kā filmā "Mesto vstreči izmeņitj ņeļzja": "A seičas Gorbatij!"

Re: pagraba durvis - caursalst
Autors: aaaa ()
Datums: 20/12/2010 16:54

Tās bleķa rurvis nevar smuki no iekšpuses aplīmēt ar cieto puķiku? Arī pašu rāmi.

Re: pagraba durvis - caursalst
Datums: 20/12/2010 19:10

Blīvgumijas nepaspēju ielīmēt, bet sprauga durvīm nav liela (profilētas stenderes), domāju, ja pielīmētu, tad būtiski tas situāciju nemainītu.

Es biju domājis, ka varētu mēģināt kaut ko aplīmēt, bet stenderēm ir sarežģīts profils un neticas, ka varētu bez spraugām to izdarīt, jo durvis veras un taisa loku, tāpēc sprauga šā vai paliek, turklāt pagrabs ir pagrabs un nesot iekšā ārā priekšmetus tāds putuplasta līmējums agri vai vēlu izputēs, apdauzīsies utt.

Šobrīd vējtveris izskatās cerīgākais un plastmasas durvis, varētu būt risinājums. Paštaisītas durvis ir ok, bet mūsdienās ārdurvīm jābūt arī zagļu drošām.

Re: pagraba durvis - caursalst
Autors: aaaa ()
Datums: 20/12/2010 19:40

Tad jau vienkāršāk par vējtveri ir no iekšas vai āras - kā ērtāk un lētāk, uztaisīt tādu kā koka kasti ar hermētisku rāmi, kurā ieliek otras durvis. Nekas nav labāks par dubultajām durvīm. Turklāt otrām durvīm, ja tās no iekšpuses nav jābūt slēdzamām un var būt pavisam nesmukas un paštaisītas - galvenais, lai siltumizolējošas. Taisi Vienstāva variantu - izklausās labi.

Re: pagraba durvis - caursalst
Autors: Agrīc ()
Datums: 18/09/2017 17:01

Šeit var aplūkot kārtīgas Skydas metāla durvis !

Re: pagraba durvis - caursalst
Autors: Kerija_s ()
Datums: 10/10/2019 19:53

Vēlos piebilst, ka vērts ir izskatīt [www.m-lux.lv] druvju piedāvājumu. Drošība privātmājām, jau divus gadus uzticīgi kalpo. Cenas ir dažādas. Tās var pielāgot, kā maciņš atļauj.Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
Uh7kH

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.
Redakcija:
redakcija@building.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727