UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Ārdarbi :  Building.Lv Forums

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4
Re: Valcprofila uzstādīšana
Autors: pašdarbnieks ()
Datums: 08/10/2019 16:02

Grabēs.
Ja baidaties, ka dzirdēsiet iekšā mājā, tad to risina ar kvalitatīviem logiem.

Autors: Cogito ()
Datums: 08/10/2019 16:22

Man verandai metāla jumts. Nav gluži tā, ka gulēt traucētu, bet to, ka ārā jau līst, paziņo visai skaidri.
Katrā ziņā kad pienāks laiks mainīt, bleķi tur vairs nelikšu.

Autors: Tinis ()
Datums: 08/10/2019 17:19

Uzliek apakšā OSB vai dēļu klāju, tāpat kā bitumena segumiem, un nekāda trokšņa nebūs. Ja tik ļoti tas uztrauc.

Autors: Niks (neīstais) ()
Datums: 08/10/2019 20:12

Man ir padsmit gadu pieredze ar metāla jumtu ekspluatāciju. Priekš manis skaņa, kas rodas lietus laikā nav traucēklis. Jā, stiprākas lietusgāzes ir dzirdamas diezgan labi un var jūs naktī pat pamodināt. Jautājums ir cik bieži un ilgi šādas lietusgāzes ir. Būsim reāli - tādu ir maz. Parasta lietus troksni praktiski nedzird.
Vēl skaņa būs labāk dzirdama mansardstāvā, piemēram, ja ir 1,5stāvu māja. Ja ir aukstie bēniņi (griestu pārsegums konstruktīvi nav saistīts ar jumta konstrukciju), tad protams skaņas izolācija būs labāka.

Vai es uzskatu, ka skaņa ir metāla jumtu būtisks trūkums - nē.

Autors: Muris ()
Datums: 08/10/2019 21:36

Paldies, ka padalījāties praktiskajā pieredzē!
Ja papildu jāliek OSB klājs, tad man jāliek tas ir visai mājai, nevaru tikai zem nojumes, jo jumts ir vienmērīgs. Tad gandrīz izdevīgāk sanāktu izdevīgāk tas variants ar filcu vai kas tur viņam apakšā.

Bet var jau būt ka stresoju par daudz un nav tik traki. Vienkārši negribas, ka kaut kas visu laiku kaitina un grab (dzīvoju vietā, kur vēja netrūkst). Labāk to novērst būvniecības stadijā nevis kaut ko mēģināt lāpīt pēc tam, kad jumts jau ir virsū.. Naudiņas dikti skaitam, tad jāsaprot, kāds būtu efektīvākais risinājums.

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4

Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
vFWpV

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.

Redakcija:
redakcija@building.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727