UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 5
Re: Spice ar skalošanas metodi
Autors: leonsk ()
Datums: 04/05/2009 20:41

Sistēmu sapratu.
Var kāds pastāstīt kā ustaisīt spices galu pašam, vai tas nav iespējams?
Pateicos par atsaucību.

Re: Spice ar skalošanas metodi
Autors: salietis ()
Datums: 12/05/2009 20:32

Situācija līdzīga,; esmu iedzinis spici ar savām rokām uz 6m .Ūdens ir tīrs un pietiekoši daudz bet dzīšanas procesā vītņu savienojumi ir izkustināti un tamdēļ ūdens ir kopā ar gaisu , kas rada nelielu diskomfortu. Nesen ievietoju sludinajumu ka gribu visu pārveidot un izurbt caurumu lai hidroforu iegremdētu lejā ūdenī.Tā arī neviens nav atsaucies .Tā ka runāt par kādu bezdarbu ir nevietā.

Re: Spice ar skalošanas metodi
Autors: vzinis ()
Datums: 04/06/2009 19:05

Faķīrus, kuri hidroforu iepūtīs pa cauruli gruntī vēl neesmu redzējis :)
Tātad secinājums Tavs nepareizs - nevis strādāt neviens negrib, bet muļķu vienkārši nav :)

Re: Spice ar skalošanas metodi
Autors: soseds2 ()
Datums: 04/06/2009 23:01

Ja par hidroforu slicinasanu udeni dzirdu pirmo reiz ! :) Drosi, ka uz sadu darba piedavajumu neatsauktos, parak divaini...

Re: Spice ar skalošanas metodi
Autors: pauljukas ()
Datums: 04/06/2009 23:51

Nu re kur arī parādās tautā iegājušies slenga izteicieni! :)
Tā pat kā daudzi pilnīgi visus gāzes katlus sauc par Junkeriem, tad ūdenssūkņi tiek saukti par hidroforiem!

Tā tik turpināt! Pieļauju, ka tā arī nekad neatradīsi meistaru kas parakstīsies uz šādu apšubāmu haltūru! :D

Re: Spice ar skalošanas metodi
Autors: m. ()
Datums: 17/04/2010 14:40

Taaa man te intreseee 5-6 gadiem spice, izmaksu zinjaaa skatos uz plastmaseni
Kadas tur trubas jaanjem un kaadu filtrejosho galu izmato vai kaa izgatavot
Pac gribu ari ieskalot baltajaa smiltii

Re: Spice ar skalošanas metodi
Autors: slēpnis ()
Datums: 18/04/2010 11:09

Es pirms kādiem 5 gadiem ar skaloju iekšā. Secināju, ka tāpat ar parasto spices galu virsū, neko nevar ieskalot, tas domāts zvetēšanai ar veseri, bet tur atkal safišas vītne. Man bija tāda metode: nofleksēju spicei spico galu nost. Uztaisīju tādu gumijas korķi priekšā ar caurumu vidū. Caurumā metāla caurules gabaliņu. metāla caurulei virsū dārza šļūteni. Gumijas korķi stingri iedzen spices galā. Tagad caur dārza šļauku var skalojamo ūdeni spiest līdz spices galam un tas nenoplūst caur spici uz sāniem. Man viss nobremzējās pie 6m, jo ar ūdensvada spiedienu nepietika. Varßūt, ja būtu ilgi un lēni bakstījies varbūt būtu dabūjis dziļāk. Bet līdz tiem 6 m gāja kā sviestā. Pēc tam dārza šļaukai galu aizloka un aizsien un atstāj iekšā. Skrūvē sūkni un lej dārzu ;)

Re: Spice ar skalošanas metodi
Autors: slēpnis ()
Datums: 18/04/2010 11:24

Spices konstrukcija nav nekāds noslēpums, bet tur jāčakarējas un vajag pareizo metāla sietu apkārt. Tad vēl visi lodēšanas pričendāļi. Labāk nopirkt latgalītē gatavu.

Re: Spice ar skalošanas metodi
Autors: khe ()
Datums: 18/04/2010 14:11

Man ari tas veicams šovasar. Projekts apm tāds:
2' trubu stutēju vertikāli(ar vaļēju apakšējo galu), tievāku trubu iekšā, līdz apakšai un laižu pa to iekšā ūdeni. Vajadzētu nākt ūdenim pa resnās trubas augšgalu laukā kopā ar smiltīm. Vienlaicīgi tai resnajai vajadzētu slīdēt lejā(varbūt nedaudz pagrozot). Tālāk pieskrūvēju vēl klāt gan resno, gan tievo un turpinu. Kad būs gana dziļi domāju laist iekšā 40 plastmasu, kurai kādu metru apakšā saborēt caurumus un uztīt virsū sietu vai ģeotekstilu.
Jautājums speciem: sietu vai ģeotekstilu?

Re: Spice ar skalošanas metodi
Autors: m. ()
Datums: 18/04/2010 15:40

Latgalitee ir metala spices un ir buuts tur un aptaustiits
Man te plano lidz 2015 gadam pievilkt centraalo kanalizaciju un uudeni
Tatad vissss jataisa cerot ka pievilksies (tur ir kaut kaads likums ka jaapievelk lidz tam gadam)

Pašreizējā: 3 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **     **  ********  ********   ******** 
  **   **   **     **  **    **  **     **     **    
   ** **    **     **      **    **     **     **    
    ***     *********     **     ********      **    
   ** **    **     **    **      **            **    
  **   **   **     **    **      **            **    
 **     **  **     **    **      **            **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727