UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12345678Nākošā
Pašreizējā: 1 no 8
Granulu katls
Autors: Gatis91 ()
Datums: 28/05/2019 00:24

Ir kādi ieteikumi,kur meklēt granulu katlu 100 kV.m mājai ? Piedāvājums ir ļoti plašs ,negribas arī parmaksat. Varbūt ir kāda pieredze ar konkrētiem modeļiem? Veikalā katrs slavē savu preci

Re: Granulu katls
Autors: Miervaldis.l ()
Datums: 28/05/2019 10:27

Aizbrauc uz sb siltums un pakunsultējies.

Autors: wmltc ()
Datums: 28/05/2019 12:39

Tirgu pieejami visvisadi. Bet vajadzeru skatities 5. Emisijas klasi. Kam skursteni neskrien grādi kas nav vairak par 110 pilna jauda. No drosibas viedokla , ja pazud elektriba, lai gruzdesana nepariet uz bunkuru, tam butu jabut ar nevis sneka padevi no sana bet no augsas. No sana Eiropa met pakal, jo apdrosinasana automatiski atsaka premiju par ugunsnelaimi. Mums seit tadus tirgo uz urra.

Autors: jarmarka ()
Datums: 09/06/2019 10:08

tikko nopirku granulu degli KIPI 16kw, kā reiz piemērots nelielām ēkām. komplektā deglis, vadības bloks, šneks, flancis degļa piestiprināšanai. cena 1000eur ar pvn. šito var iebūvēt jebkurā esošā katlā, tādējādi tiek saglabāta cietā kurināmā lietošana pēc vajadzības. šis ir tā saucamais rotējošais deglis, ražotājs norāda ka viņš nebaidās no zemas kvalitātes granulām, arī kūdras. praktiski nav nepieciešama degļa apkope. nu, dzīve rādīs kā būs un kā kalpos. veiksmi!

Autors: Sezams ()
Datums: 05/07/2019 18:45

Par to padevi no augšas.
Tad jau Viesmann granulu katlus arī visi met pakaļ, kuri maksā ap 10k
Kurā punktā, ja apdrošina māju ir minēts kādam ir jābūt granulu katlam -domāju, ja pērk no ES ražotāja, tad viņi nevar pārdot preci, kura nav ES sertificēta arī no drošības viedokļa!

Datums: 05/07/2019 19:49

Par SB varu teikt to, ka es viņiem sūtīju mājas plānus ar aprakstītām vēlmēm, viņi man pat tāmi nesastādīja - 0 reakcija! Un tas bija aprīļa sākumā

Labots 1 reizes. Pēdējo reizi labots 05/07/2019 19:50, labojis Sezams.

Autors: pip ()
Datums: 05/07/2019 22:44

Viessmanam jau ir rotejosha plauktinju padeve vel pirms sneka saniska. Saniskais sneks ir visiem. Doma bija noteikti ka saniskais sneks nem no kopejas granulu tvertnes. Tos attiroshos katlus, jau pa 10k neperk nemaz daudz, vot RTB Dāņu katli, 3k tos jagaida menesus 2 vai 3 kamer uzstadis, jo rinda.

Datums: 06/07/2019 15:45

RTB ir droši?

Autors: Sandruciss ()
Datums: 25/07/2019 20:52

Sveiki,
lai nevērtu vaļā jaunu tēmu varbūt kādam ir pieredzze ar kādu no šiem katliem, reālās atsauksme, kopšana atbilstība patēriņam un tml.:

OPOP Bleck star
NBE RTB
Biodom 27C5

Plānotā mājas kvadratūra ~130 m2 visur siltās grīdas.

Autors: toms32 ()
Datums: 26/07/2019 17:13

Pats ilgi meklēju un biju jau apstājies pie OPOP Black star, daudz labu atsauksmju , bet tad man piedāvāja citu variantu un iegādājos BLAZE Harmony (Čehija)/Kipi rot power(Polija) , tiešām labs un padomāts deglis ar visu vadību.

*OPOP black star (Čehija) labs katls, saprotama un vienkārša uzbūve.
*NBE (Dānija) vēl labāks un komfortablāks bet par to LABI jāmaksā
*BioDom (Slovēnija) pavisam savādāks ar saviem plusiem un mīnusiem, man paziņam tāds ir, it kā ekonomisks, bet daudz sensoru, divi ventilatori utt, nesaprotama/ neinformatīva vadība.

viss ir atkarīgs vai Tu vēlies pats apkopt katlu vai sauksi meistaru, un ja meistaru, tad vari ņemt sarežģītāku katlu, kas protams maksās dārgāk un apkopes būs dārgākas.

Iet uz lapu: 12345678Nākošā
Pašreizējā: 1 no 8

Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
K4xeP

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.

Redakcija:
redakcija@building.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727