UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 3 no 8
Re: Granulu katls
Autors: Kasparam ()
Datums: 05/08/2019 12:19

Pie reizes - vai ir kāds jēdzīgs kombinētais granulu/malkas katls?

Autors: Amaks ()
Datums: 06/08/2019 00:33

Sandruciss rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Varbūt ir vēl kāds kurš reāli lieto Biodom, par to
> katlu ir ļoti maz reālu atsauksmju, ir cilvēki
> kuri baigi slavē, tāpēc nevar saprast vai ir to
> vērts vai labāk tomēr skatīties kādu stabilāku
> "vērtību"

Man ir b27. Es 2 gadus pētiju katlus un beigas panemu biodom +120eur automatika, kas vada gan boilera sildisanu, gan silto gridu troiniku, gan cirkulacijas sukni, gan katlu.
1 gads cauri un esmu apmierināts jātīra pwc 2 bunkuriem (9-10 maisi bunkurā salien)

Tiesa šoziem tik izbaudīšu, jo pagājušo notika remonti, bet nekādu probļēmu nav bijis.

Kāpēc izvēlējos biodom?
1. Katlam ir 1 mērķis max efektīvi uzsildīt ūdeni, pārējklo vadaautomātika, kas nav dārga.
2. Var lietot līdz 2.5bar. Citiem ir 2 vai par 1.5 ieteicams.
3. Vidējas cenu kategorijas.
4. Viegli tirit.

Autors: Sandruciss ()
Datums: 09/08/2019 14:12

Cik pirmajā ziemā patērēji granulas un uz kādu apkurināmo mājas platību. Kā arī būtu forši dzirdēt atsauksemes pēc šīs apkures sezonas.

Autors: Sandruciss ()
Datums: 12/08/2019 15:33

Šodien biju abos kantoros gan commodus.lv un biodombaltia.com, attieksme ļoti atšķirīga, ja pirmajā puisim pasakot, ka mums šī ir pirmā pieredze ar kaut kāda veida katliem un nekāda sakara līdz tam nav bijis, principā nepastāstīja neko - tik cik ar pašu jautājumiem kaut ko izvilkām un vispār ieinteresētība kaut ko mums notirgot nebija, kur nu vēl katlu reālajā dzīvē parādīt. Tad pilnīgi cita attieksme bija biodom puisim kurš tiešām visu izstāstīja, parādīja katlu un tml. Ja man būtu jāpēr tikai no attieksmes parametra varu pateikt, ka biodom man jau stāvētu mājās un uz commodus.lv nemaz neskatītos. Kaut kā ļoti žēl, ka commodus pārstāvjiem ir tik neieinteresēta attieksme pret klientiem, līdz ar to ticu tiem klientiem, ka pēcapkalpošana ir tieši tik pat zemā kvalitātē. Jo es tiešām vairāk biju nobriedusi NBE katlam, bet tagad diez vai to vēlēšos.

Autors: marc ()
Datums: 19/08/2019 07:11

Ir man NBE katls. Par commodus servisu un attieksmi pret klientiem, piekrītu ka diezgan pieklibo.
Bet vai tam būtu jābūt noteicošam faktoram katla izvēlē un atteikties tikai tādēļ no NBE ar nez vai pareizi.
Svarīgs jau arī tas cik bieži tev tas serviss ir vaidzīgs. Jēga no tā laipnā servisa, ja viņš tev vaidzīgs reizi mēnesī.
Es pirmā vietā liku to cik man pats katls liekas kvalitatīvs, un funkcionāls tieši priekš manis.
Bet nu servisa pieejamība ar ir protams svarīgs faktors katla izvēlē.
P.S. Kaut kā no pieredzes secinu, ka jo sūdīgāka prece jo laipnāks pārdevējs.:)

Autors: Sezams ()
Datums: 19/08/2019 12:03

Kā Tev marc ir ar to katlu - cik ilgi tev viņš ir un kādas problēmas bijušas?
Kā tevi atrast StokerCloud?

Datums: 20/08/2019 02:17

Sezams - a tu no commodus ? :) Kāpēc tāda interese.
Nu man vēl nav tik ilgi lai es izteiktu spriedumu. Lai kvalitatīvi novertētu un izteiktu visus plusus un mīnusus domaju ka vaig kādas 2 sezonas.
Bet pagaidām vairāk plusu nekā mīnusu.

Autors: Ciedrs ()
Datums: 20/08/2019 10:45

Cik zināms, ja 90% NBE lietotāju atsauksmes ir perfekti utt. Tad 10% vienmēr ir viss slikti, degosam katlam kalibrē zondi. Granulas kaut kādas katru nedēļu citas, jo redz gribot pamēģinat kāds patēriņš ar citām esot. Iespējams, būšot vēl mazāks. Protams, tās neizlaizlžot cauri 6 minūtēm. Man jau 3 gadi NBE katls un katla apkope vienmēr meistaru patirzāju par klientiem. Un lūk atsauksmes.
Ja cilvēkm nosauc cenu cik būs katls ar apsaistu un montazlžu un, ja vins izbrina acis par 5k, tad ko tur vairs runat.

Autors: Burunduks ()
Datums: 20/08/2019 10:51

Kumodei ir 30% atgriezeniska saite ar klientu, jo katrs 3.pardotais katls atnes draugu draugu

Datums: 21/08/2019 10:42

To Ciedrs
Tās 90% perfektās atsauksmes pats izdomāji vai viņas tomēr var ar kur ieraudzīt? Pirms pirku un izvēlejos NBE katlu kaut ka nevarēju neko daudz atrast ne pozitīvas ne negatīvas atsauksmes. Domaju citiem kuriem vēl priekša lemumus par katla pirkšanu būtu interesanti ieraudzīt tās 90% pozitīvas atsauksmes.
Es nesaku ka slikts katls, kā jau teicu, domaju ka objektīvu vertejumu varēšu izteikt pēc 2-3 sezonām.
Es starpcitu samaksāju vairāk ka 5k, tā ka neesmu no tās kategorijas kam visu pa lēto.

Pašreizējā: 3 no 8

Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
jKKkK

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.

Redakcija:
redakcija@building.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727