UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
ST stabs manā zemē
Autors: latgalietis ()
Datums: 07/01/2019 15:22

Situācija sekojoša. Lauku mājas, manā īpašumā no trafa va ino kurienes ir ierakts kabelis pa zemi, tad ir uzstutēts stabs(manā teritorijā), kabelis uziet pa stabu augšā un jau pa gaisu ( apm. 15m ) Aizvilkts līdz mājas sienai kur stāv sadalne, ar kādiem 5 vienfāzes skaitītājiem( Senāk māja bija sadalīta 5cos mazos dzīvokļos )
Tagad es vēlos visu to norevidēt, principā tas stabs ar man nav vajadzīgs, gribu lai staba vietā( nu tā pienākošā kabeļa galā ir vnk uz zemes liekama sadalane ar vienu skaitītāju.

ST tagad satstāda rēķinu par 1800EUR par to visu!

Vai es nevaru pats uzstādīt metāla skapi, aizvilkt kabeli uz māju pa zemi, un ST tik atliek nogriezt kabeli no staba, pievienot ar jaunu skaitītāja un viss??? Tur rekinā 1000eur sadalnes montāža + tur par ampoēriem, vēl kkāda fignjas, vis kopā 1800

Re: ST stabs manā zemē
Autors: Hmm ()
Datums: 07/01/2019 18:07

Visiem gribās ēst :)
Juridiski varētu būt slodzes izmaiņas vai pat jauns pieslēgums un tad arī salasās tāda summa.
Ievada sadales kasti tev pašam neļaus taisīt.

Re: ST stabs manā zemē
Autors: agrais ()
Datums: 07/01/2019 18:35

Ja zemesgramatā tas stabs ir ka apgrūtinajums, tad Tu neko tur pats nevari darīt.Un ka jau mineja, kasti pats nevar likt. Vari vienigi no jaunas kastes līdz majai savu kabeli vilkt, tas vairs nav ST zonā.

Re: ST stabs manā zemē
Autors: valts krr ()
Datums: 07/01/2019 20:22

Toties tas ko tu vari darīt ir diskutēt ar ST. man ir zināmi vairāki gadījumi, kad sākotnējā summa, tiek samazināta pamatotu diskusiju rezultātā.

Re: ST stabs manā zemē
Autors: Pašdarbnieks ()
Datums: 07/01/2019 21:11

Es gribēju pats ar sertificētu elektriķi visus montāžas darbus izdarīt. Sadales tīkli protams neatļāva, motivējot ar to, ka uz mana pieslēguma montāžu, sadales tīkli izsludinās konkursu..
Protams es varot arī pats ar savu pārstāvi startēt konkursā, bet tas nenozīmēs, ka mēs viņā uzvarēsim..:)
Jo viņiem ir augstas prasības, utt bla bla bla...
Pēc kaut kāda laika man paziņoja "uzvarētāju" un atsūtīja ciparu,lai apmaksāju.. )

Re: ST stabs manā zemē
Autors: latgalietis ()
Datums: 08/01/2019 15:08

Bet ja es saku ka man tas stabs traucē, lai ņem ķip nost un liek skapi ta man ar par to ir jāmaksā?
Vai arī kādi ieteikumi, ko tādu pateikt lai nosist cenu?

Re: ST stabs manā zemē
Autors: moldriks ()
Datums: 22/02/2019 21:56

Iesaku nelaist iekšā pārbaudīt skaitītāju šad tad profilaksei. Vēl būtu labi, ja būtu iespēja patērēt bez uzskaites tā, ka nevar noķert. Pēc tam viņi naski par savu naudu uzliktu skapīti. Domāju, ka ST ir speciāli paredzēts laiks, kad to skaitītāju iznesīs ārā. To dara gandrīz visur.
Ar saviem uzrēķiniem viņi cenšas pārlikt savu darbu klienta pusē.
Ieteiktu Tev piekārtot esošo un paciesties + paspēlēt viņiem uz nerviem, ja ir vēlme, lai izliek skaitītāju ārā.

Re: ST stabs manā zemē
Autors: Zāns ()
Datums: 23/02/2019 09:33

Moldriks ļoti pareizi saka - ja netiks paši pārbaudīt Tavu skapi, ātri vien uzliks par savām naudām, Tev pat atļauju nepaprasīs. Vēl labi strādā suns. Uzrīko kaut pagaidu žogu,kurā suņukam skraidīt. Vai būdu blakus sadalnei :D



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  ********  ********   **    **   *******  
 **     **  **        **     **  ***   **  **     ** 
 **     **  **        **     **  ****  **  **        
 **     **  ******    ********   ** ** **  ********  
 **     **  **        **         **  ****  **     ** 
 **     **  **        **         **   ***  **     ** 
  *******   ********  **         **    **   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727