UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4
Re: Tranšeju rakšana Baldones pusē
Autors: agrais ()
Datums: 14/06/2019 06:59

[www.ramirent.lv] Drīzumā noprovēsu šito verķi, uz garažu elektro kabelis jaaizvelk. Ūdenim laikam pa seklu, bet izmēģinas, tad redzes. Viniem uz šitā verka bazes arī celmu freze parādījusies. Varbūt kadam noder...

Autors: binary ()
Datums: 14/06/2019 07:42

68cm ūdenim tiešām par seklu, pēc normatīviem pat Liepājā reizi 2 gados var sasaldēt :) Bet padod ziņu, kad izmēģināsi. Man vēl būs jārok "sezonālās" ūdens caurules, tur tāda frēze būtu labs variants. Minimālā programma - kādi 10-15 metri (no mājas stūra līdz terases stūrim). Ja sadomāšu aizrakties līdz dārzam, tad papildus vēl kādi 50-70 metri būs jārok.

Kabeļiem varētu būt OK, ja jārok vienu kabeli vai nav iebildumu visus kabeļus samest vienu otram virsū. Man vienā no tranšejām bija 3 kabeļu gofras. Traktoram kauss laikam skaitījās 40cm (vai kaut kas starp 35cm un 40cm), ar 3 "zobiem", kas tranšejas pamantē izveidoja 3 "rievas" - varēju katru gofru likt savā "rievā".

Autors: Enduro2 ()
Datums: 14/06/2019 17:29

agrais Wrote:
-------------------------------------------------------
> [www.ramirent.lv]
> darza-un-meza-aprikojums-24/transeju-freze-1-asu-0
> 5-1m-3140 Drīzumā noprovēsu šito verķi, uz
> garažu elektro kabelis jaaizvelk. Ūdenim laikam
> pa seklu, bet izmēģinas, tad redzes. Viniem uz
> šitā verka bazes arī celmu freze
> parādījusies. Varbūt kadam noder...

Sveiks.Iedod atsauksmi par to aparātu,man ar kabelis jāvelk būs,ir aktuāli. Patreiz bildē neizskatās nopietni ar tādu strādāt garu gabalu,bet varbūt maldos...

Datums: 14/06/2019 19:56

Sodien interesejos, Ramirentā tik viens tads esot, paslaik esot remontā. Varbūt nākošnedēļ būsot, varbūt tik pēc Jāņiem tiksu klāt. Kad noprovēsu tad dosu atsauksmi...

Datums: 14/08/2019 19:22

agrais rakstīja:
-------------------------------------------------------
> [www.ramirent.lv]
> Drīzumā noprovēsu šito verķi, uz garažu elektro
> kabelis jaaizvelk. Ūdenim laikam pa seklu, bet
> izmēģinas, tad redzes. Viniem uz šitā verka bazes
> arī celmu freze parādījusies. Varbūt kadam
> noder...

Sodien beidzot tiku pie tā agregata. Izraku 30m garu transeju , pa paris stundam tiku gala ar visu kabelu un trubu saliksanu un aizbersanu. Rok labi, man grantaina un akmeņaina grunts, vietam gaja pagrūti, bet gala tika. Ja normala zeme, tad ies bez problēmām.Tas dzilums gan priekš ūdens varetu būt pa seklu....Man dereja, viss sanaca atri un viegli.

Autors: binary ()
Datums: 14/08/2019 20:57

Paldies par info, agrais!

Dziļums ir tie reklamētie 65-70 cm? Ja tā, tad "sezonālajam ūdenim" (dārza laistīšanai) vajadzētu būt OK.

Iet uz lapu: Iepriekšējā1234
Pašreizējā: 4 no 4

Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
vMXhh

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.

Redakcija:
redakcija@building.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727