UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Elektrības pieslēguma izmaksas
Autors: Aldissss ()
Datums: 03/08/2019 23:10

Mans majas bija 500m no elektribas staba. Kopeja summa 15,325 LVL. Panemu atro kreditu un vel joprojam maksaju (no 2007. g.) Atlikusi summa 7,600EURO. Menesa maksa 200EUR.

Autors: Katls ()
Datums: 03/08/2019 23:59

Tevi konkrēti appisa. Man projekts ap1000 un vilkšana ap 1000. Attalums 25 metri. Arī man vads+ paša darbs ar lāpstu ne tuvu nebūtu šim ciparam! Projekts būs +/- konstants. Vads 5 eiro/m? Parējais grāvracim!

Autors: kikislw ()
Datums: 25/09/2019 00:11

Man atnāca aprēķins no ST ar kopējo cenu 1064€ kautgan skaitītājs jau ir mājā bet tagad vajagot skaitītājam but ceļmalā.
elektrības stabs 10Metri no durvīm.. naudas uz doto brīdi nav un kredītus nedod.. jāsēž bez elektrības pāris mēnešus kamēr sapelnīt.. neviens pat lāga nevar neko paskaidrot kas un kā darās un notiek..

Autors: Martinz77 ()
Datums: 25/09/2019 01:13

A kaa ir ja ir vesturiskais pieslegums no 50.gada. Un no staba pa taisno ieiet maja vads un skaititajs iekshpuse pie sienas. Ne elektribas kasti uzlikt. Un tie aluminija vadi. Gribu, lai nolaizh no staba leja un zeme uzliek kasti ar skaititaju. Parejo pats maja savilksu ieksha. Ir kadam shadas situacijas cenu diapozons zinams.

Autors: Klauns ()
Datums: 25/09/2019 08:47

Man projekts 280 EUR pagājušo gad (labs projektētājs bija), ST rēķins 2080 EUR laikam bija... un tad vēl tā esot tkai puse no maksas, otru pusi sedzot ST... smieklīgi! Tas viss Valmierā

Vilka no staba savus metrus 100 - rakās pāri divām grantētām ielām. Darbojās 3 džeki 2 dienas. Protams, ne jau pats ST to darīja, bet konkursā uzvarējusī firma.

Sadalnes kastei pretī kabeli jau biju ievilcis no būvbedres pats, sadales tīkls tik pēc kastes uzstādīšanas atbrauca un pievienoja to visu pie automāta.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2

Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
YVmJN

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.

Redakcija:
redakcija@building.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727