UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Akumulators
Autors: Janis. M ()
Datums: 28/05/2017 22:55

Sveiki! iegādājos granuļu apkures katlu. Pirms tam bija malcinieks+akumulātors. Vai var atstāt akumulātoru pie granuļnieku? Vai labāk ņemt ārā?

Re: Akumulators
Autors: pip ()
Datums: 28/05/2017 23:17

Isti neredzu jegu atstat.
Granulnieks nedeg ka malkas katls.
Granulnieka minus vuenigais butu kad vins atsledzas. Un nodziest. Tadatkal jauzkurina mazais loks un tadvarpalaist uz sistemu. Bet tas ir paris saujas granulas.
Ja tomer atstaj tad reki ies. Ka piedzit Tu vinu vari tikai lidz 70 gradiem. Un pec tam vins ta pat dziest. Parsvara nekad neiesaka pirkt akumulatoru ja ir granulnieks. Iznemot ja ir kkads punkains deglis chuguna katla. Tad to lai neraustitu var ari likt akji. Rezume. Granulniekiem liek akumulatou. Ja akumulatora ir iebuvets silta udens boilers. Un pieslegumi. Siltai gridai. Vai radiatoru lokam. Lai vieglak varetu automatizet un ieekonomet sukni uz karsto udeni. Izlidzoties pec tam ar maisitaj varstu. Ja var pieslegt sauli utt. Bet slegt ka veco sistemu granulnieks neredzu jegu.

Re: Akumulators
Datums: 28/05/2017 23:41

Atstāt var, bet jēga nekāda.

Re: Akumulators
Autors: Georgs999 ()
Datums: 29/05/2017 07:44

Es jau nu gan atstātu.

Re: Akumulators
Autors: khe ()
Datums: 30/05/2017 07:33

Pilnīgi noteikti atsāt, ja tas nesilda kkādas nevajadzīgas telpas, ja degļa automātika atļauj ierobežot min, max jaudu.

Re: Akumulators
Autors: Jankouzs ()
Datums: 30/05/2017 09:26

Sveiki visiem! Man arī mājās ir malkas katls ar akumulatoru! ( tie kas šeit grozās,gan jau ir lasījuši un zin) Tad tagat arī sāku domāt par granulu degli! Māja pilnībā nosiltināta ar apkuri problēmu nav! Tāpēc domāju tagat par granulām,jo malku un briketes tāpat pērku,sava meža nav! Tad kāpēc čakarēties? Jākurina ar granulām?! Vienkārši man pēc šīs ziemas ir pieredze ar granulu apkuri,jo tāda man ir uzstādīta manā parketa veikalā! Tur gāzģeneratora malkas katla vietā uzlikām Tukumā ražoto 20kw katlu ar Aizkrauklē ražotu granulu degli! Nu es teikšu super apkure šansē nevainojami,vienmēr silts,tik ieber granulas un miers! Tāpēc tagat domāju par granulām mājās! Tad man arī tas pats jautājums,liekot klāt degli manam 25kw katlam (Līvānnieks),ko darīt ar mucu? Atstāt,jo tāpat ārā vairs nevaru viņu dabūt,tad jāgriež gabalos,vai atstāt! Man jau nav problēmu kurināt,bez mucas,tik krāni jāaizgriež! Vai ir jēga kurināt ar granulām,kurinot arī mucu? Vai labāk griezt mucu ciet un muca paliek un ja kādreiz vajag tad var ar malku kurināt mucu?! Vai varbūt vispār var kā pārtaisīt un mucas tvertni izmantot,kā siltā ūdens tvertni siltajam ūdenim??

Re: Akumulators
Autors: Georgs999 ()
Datums: 31/05/2017 08:43

Pliku mucu par ūdens boileru nepārtisīsi. Bet mucu atstāj. Vienmēr pastāvēs iespēja arī malciņu uzkurināt. Nebūsi atkarīgs no viena kurināmā, kas ir liels plus.

Re: Akumulators
Autors: Espats ()
Datums: 06/06/2017 11:23

Ja viss labi strādā, tad neko nevajag pārtaisīt. Integrē granulu degli un baudi iespēju pienākt paskatīties, kā deglis čunčina, vai atkal jau atpūšas kamēr sistēma siltumu ņem no akumulatora - kurinātājs būsi tikai reizi nedēļā (atkarībā no bunkura izmēra), bet pelnus un skursteni tīrīsi reti - salīdzinot ar malku - nav ko tīrīt... :)

P.S. Rudenī uzliku/integrēju peltech degli ar kompresora izpūšanas funkciju Viesman vitoligno100S katlam un zinu ko runāju...

Re: Akumulators
Autors: Vidzeme ()
Datums: 07/06/2017 00:43

kā ar granulniekiem,tur visu laiku ir piespiedu gaisa padeve.ventilators? kā ar troksniem,skaņām?



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **    **  ********   ********         ** 
 **     **   **  **   **     **  **     **        ** 
 **           ****    **     **  **     **        ** 
 ********      **     **     **  ********         ** 
 **     **     **     **     **  **     **  **    ** 
 **     **     **     **     **  **     **  **    ** 
  *******      **     ********   ********    ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727