UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
PE cauruļu savienojumi
Datums: 08/05/2017 21:15

Sveiki, speci,
esmu zaļš gurķis santehnikā. Velku no akas uz sūkni ūdens vadu - melno PE cauruli ar zilo strīpu. Gan akas galā, pie pretvārsta, gan pie sūkņa un gan jau nākotnē vēl visur, kur es kaut ko darītu, man tie savienojumi (melni ar zilu) laiž garām. Tur ir kādi knifi, kas jāievēro? Būtībā laiž garām starp cauruli un zilo uzskrūvējamo uzmavu.

Re: PE cauruļu savienojumi
Autors: Niks (neīstais) ()
Datums: 08/05/2017 22:18

Hmm..., lai gan saka, ka bronzas savienojumi šīm caurulēm ir labāki, taču ar tiem pašiem zili melnajiem savienojumiem man nekad nav bijušas problēmas. Pat ar roku tikai tos pievelkot, nekad ūdens nav garām tecējis. Es domāju, ka problēma ir tajā, ka kaut kas nav pareizi salikts - vai nu iekšā esošie gredzeni samainīti vietām vai blīve nepareizā secībā uzlikta. Tas tur ir strikti jāievēro. Šādi un nekādi savādāk:[www.youtube.com]

Re: PE cauruļu savienojumi
Datums: 08/05/2017 22:25

Ok, palīdzēja :)

Re: PE cauruļu savienojumi
Autors: M.P. ()
Datums: 08/05/2017 22:33

Plastmasas savienojumus var likt vietās kur pēc tam var tikt klāt. Zem zemes točna tikai bronzu, jo rakt vaļā būs daudz dārgāk nekā cenas starpība starp plastmasas un bronzas savienojumu. Bet principā plastmasu liek tikai kad nav naudas;)

Re: PE cauruļu savienojumi
Autors: Māronkulis ()
Datums: 09/05/2017 18:34

Nu nav plastmasai ne vainas. Tikai vajag caurules galu uztaisīt ar nelielu fāzīti, lai vieglāk iesēžas vietā vai darīt, kā tajā video - izārdīt un likt pa daļai. Tek tad, ja caurule nav iestumta līdz galam savienojumā (vēl kāds centimetrs cauri gumijas blīvei). Pirmoreiz izjaucu savienojumu, apskatījos kas un kā. Zemē raktos nedaudz ar roratslēgu pievilku, bet atklātās vietās - pievelku tikai ar roku.
metāla savienojumiem pluss, ka tie ir mazāki.

Re: PE cauruļu savienojumi
Datums: 11/05/2017 00:17

Ja pareizi montē ar plastmasu vai bronzu, tad netek, ne viens ne otrs, ne apraktie ne virszemē.

Re: PE cauruļu savienojumi
Autors: piča ()
Datums: 11/05/2017 08:51

mana pieredze rāda, ka vissvarīgāk ir nogriest to cauruli taisnā leņķī bez spurām un skaidām. tad nav starpības bronza vai plasmasa. Bronzai bonuss, ka liekās iekšējā čaula, kas pēc sajūtām to savienojumu padara riktīgāku.

--------------------------------
paķimerējos ap savu vasarnīcu.
[vasarnica.blogspot.com]
tagad snaikstos ap nākamo objektu:
[mezamaja.wordpress.com]

Re: PE cauruļu savienojumi
Datums: 11/05/2017 09:30

Tieši tajā ģilzes knifā arī slēpjas pareizas montāžas noslēpumi



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **     **  ********    ******   **    ** 
 **        **     **  **     **  **    **   **  **  
 **        **     **  **     **  **          ****   
 ******    **     **  **     **  **           **    
 **        **     **  **     **  **           **    
 **        **     **  **     **  **    **     **    
 **         *******   ********    ******      **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727