UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
ML-steel kombinētais katls ar degli HP-25
Autors: kaamis ()
Datums: 07/01/2017 15:40

Kāds ir izmēģinājis šo ašmāju brīnumu ML-steel malkas katlu kopā ar granulu degli\ HP-25?
Var padalīties ar atsauksmēm?

[www.ss.lv]

Re: ML-steel kombinētais katls ar degli HP-25
Autors: zigmars ()
Datums: 08/01/2017 10:53

Man ir jau 4. sezonu. Nekāda vaina, viss šancē ja nedaudz piedomā un uzlabo. Pats labākais salīdzinot ar rūpnieciski ražotajiem granulu katliem ir tas, ka ja nav slinkums var kurināt ar malku.
Ja gribi sīkāk zināt zvani, raksti.
28817463
zigmars at live punkts kom

Re: ML-steel kombinētais katls ar degli HP-25
Autors: pip ()
Datums: 08/01/2017 12:02

Ar ko vins ir labaks par green eco therm 4 paaudzi. Domaju ne ar ko. Un kapec parmaksat. Ja ir parbauditas lietas un degli. Tas deglis par nav kopija sim.bet vnk vel sudigaks un dargaks.

Re: ML-steel kombinētais katls ar degli HP-25
Autors: zigmars ()
Datums: 08/01/2017 16:29

eu, tu! raksti lūdzu lai var saprast!

Re: ML-steel kombinētais katls ar degli HP-25
Autors: zivs ()
Datums: 09/01/2017 16:18

Labdien.
Varu piedāvāt:
Čuguna kombinēto apkures katlu BSH 4 (23-27 kW) - EUR 850.00
Granulu degli SOLO 25 - EUR 1000.00
Visi materiāli santehnikai un apkurei.
Iegādāties var:

WARME SIA
Rīga, Ieriķu iela 48
warme at inbox.lv
Mob. tel. 20119900

Re: ML-steel kombinētais katls ar degli HP-25
Autors: kaamis ()
Datums: 09/01/2017 20:50

Man šobrīd ir junkers supraclass 32kw un 1,5t akumulācija, bet nogurdinoši katru vakaru 4,5h sildīt aķus ubn māju. Māja ar šobrīd nesiltināta un dienaktij drusku pa īsu ar to 1,5t. Domāju varētu esošo katlu nomainīt pret kombinēto lai pa dienas vidu silda ar granulām kad ne1 nav mājās atslēdzot mucas no sistēmas, be vakarā paniekoties ar malku.
Mani ieinteresēja salīdzinoši zemā cena ML-steel katlam kopā ar degli un uzstādīšanu.

Re: ML-steel kombinētais katls ar degli HP-25
Autors: kaamis ()
Datums: 09/01/2017 20:55

zigmars granulus deglis ir kaut kā jāatvieno lietojot malku vai arī viņš paliek pie katla?

Re: ML-steel kombinētais katls ar degli HP-25
Autors: zigmars ()
Datums: 09/01/2017 21:35

Man ir vēl vecs modelis un durvis jāmaina.
Bet esot jau uzlabots variants kad eņģes kurtuvei ir abās pusēs tad tik vienas durvis atver un otras aizver.

Re: ML-steel kombinētais katls ar degli HP-25
Autors: AK123 ()
Datums: 10/01/2017 12:43

Man arī šīs verķis vairāk pa gadu. Viss ok. Durvju modelis arī vecais, bet es durvis nemainu (neņemu nost degli) kurinot malku. Vienīgi kurinot ar malku sanāk atvērt gan apakšējo degļa durvi, gan malkas ielikšanas durvi, lai granulu padeves caurule netraucē pa malkas durvīm ērti ielikt lielu malku. Malku tikai salieku un deglis pats iekurina. Nav jācakre'jās ar skaliņiem iekurināmiem utt. Un kad malka iekurusies un temp uzkāpusi, tad deglis izslēdzas un es turpinu kurināt ar malku. Kad beidzu kurināt un kad katla tem nokrītas zem 40 c, tad atkal aiziet deglis, kurš uztur ~ 40- 50 grādus (atkarībā kā esmu saregulējis. Vienīgi šādā veidā es tīru pelnus vismaz 1 reiz 2 dienaktīs vai pat katru dienu, ja nav sliknkums, jo no malkas pelni ātri sakrājas.
Kad beigsies free malka, tad rēķināšu cik lētāk ir vakariem/rītiem/brīvdienām kurināt ar malku.
Zinu, ka daudzi minēto katla temp uzskata pa nelietderīgu (rasas punkti utt), bet man ar granulām katls sauss un arī pa ekonomiju nesūdzos.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **    **  **    **  **    **   ******  
 **         **  **   **   **    **  **   **    ** 
 **          ****    **  **      ****    **       
 ******       **     *****        **     **       
 **           **     **  **       **     **       
 **           **     **   **      **     **    ** 
 **           **     **    **     **      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727