UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Cirkulācijas sūkņa pozīcija
Autors: Otto ()
Datums: 04/01/2017 09:42

Jautājums - pašlaik man cirkulācijas sūknis strādā, ir instalēts caurulē, pumpējot ūdeni apkures sistēmā vertikāli uz augšu. Tā kā man ir nepieciešamība pārlikt caurules citā vietā, sūknim paredzētā pozīcija ir funkcionāli līdzīgā vietā, bet plūsmas virziens caurulē būs vertikāli uz leju. Jautājums ir - vai cirkulācijas sūknis drīkst strādāt, dzenot ūdeni no augšas uz leju?

Re: Cirkulācijas sūkņa pozīcija
Autors: pip ()
Datums: 04/01/2017 21:22

Cirkulacijas suknim nav noteikta virziena. Tik ir noteikts. Kada stavokli jasagriezh motors. Bet Tev jau ta ir jauna abece. Ka sukna motors vnm jasagriezh. Atkariba uz kuru pusi sukne.

Re: Cirkulācijas sūkņa pozīcija
Autors: Otto ()
Datums: 04/01/2017 22:10

Neviens jau nespiež atbildēt uz jautājumu, ja tas jāpavada ar piezīmēm par jautātāju.
Es zinu, ka motora asij jābūt horizontāli jebkurā gadījumā. Vadības bloka daļa nedrīkst palikt uz leju. vai uz augšu (sūces vai karstuma lietas). Jautājuma būtība bija - vai sūknēšana uz leju ir pieņemams risinājums? Redzējis esmu tā uzstādītus sūkņus, bet gribēju pārliecināties - mazums, varbūt tur kaut kas ar gaisa burbuļiem vai citām lietām, par ko man nav ienācis prātā.

Re: Cirkulācijas sūkņa pozīcija
Autors: pip ()
Datums: 04/01/2017 22:28

Tu vispar esi kadreiz jaunu sukni iznemis no iepakojuma. Ja butu. Tad nebutu tadi jautajumi.

Re: Cirkulācijas sūkņa pozīcija
Autors: soseds2 ()
Datums: 05/01/2017 00:05

Cirkulācijas sūkni var instalēt sūknēšanai jebkurā virzienā. Obligāti jāievēro, lai sūkņa ass vienmēr būtu horizontāli līmenī. Bultiņa uz sūkņa būs sūknēšanas virzienā. Uzmontējot sūkni uzrakstam ir jābūt
lasāmam un vadam jākarājas no sūkņa kārbiņas uz leju. Ja uzraksts nav pareizā virzienā, tad atskrūvē sūkņa četras vai divas skrūves un pagriež, kā vajag.

Re: Cirkulācijas sūkņa pozīcija
Autors: Otto ()
Datums: 05/01/2017 07:20

Paldies, sosed!



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******   **     **  ********  ********   **     ** 
 **     **  **     **     **     **     **  **     ** 
 **     **  **     **     **     **     **  **     ** 
  ********  **     **     **     **     **  **     ** 
        **  **     **     **     **     **   **   **  
 **     **  **     **     **     **     **    ** **   
  *******    *******      **     ********      ***    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727