UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Kamīnkrāsns ar centrālapkuri
Autors: JanisL ()
Datums: 15/08/2016 11:47

Khe, "lai vairāk nosit temperatūru" - tas ir, pārāk daudz siltuma skurstenī ātri aiziet?
Man ir izveidots skurstenis no keramzīta blokiem ar keramisko čaulu, kurai pa perimetru siltinājuma vate. Pieslēguma caurule man krāsnij vēlama no augšpuses un tad ar 90 gr pagriezienu ieiet skurstenī.

Krāsni es, piemēram, šādu skatos.
[kaminiplus.lv]
Man tās veclaicīgā stiliņa krāsnis vizuāli neuzrunā, gribas mūsdienīgāku, lakoniskāku formu.

Re: Kamīnkrāsns ar centrālapkuri
Autors: khe ()
Datums: 16/08/2016 10:48

Es nevaru spriest par to, ko nepārzinu, bet varu ieteikt pievērst uzmanību gaisam ko padod kurtuvē. Olymberylu var kurināt tikai ar virsgaisu(kas plūst no augšas uz malku gar stiklu). Pagaidām mana pārliecība ir tāda, ka tāda gaisa padeves iespēja ir visoptimālākais veids tiešai degšanai. Ar papildus skursteņa daļu telpā, protams, var panākt lielāku lietderību, tikai atkal jāskatās cik garš ceļš dūmam ir pieslēdzoties no augšas. Olymberylam es speciāli taisīju divus 90gr pagriezienus - pieslēgums aizmugurē, pagrieziens uz augšu, tad bija kāds 1,5m garš posms uz augšu, atkal pagrieziens uz skursteni un ievads skurstenī.

Re: Kamīnkrāsns ar centrālapkuri
Autors: JanisL ()
Datums: 19/05/2017 00:07

Khe,
jautājums - kā Tavas Olymberyl krāsnis funkcionē? Vai joprojām viss labi, vai joprojām esi apmierināts? Vai tas gaisa padeves termostats arī normāli funkcionē? Šobrīd ļoti cītīgi meklēju šādu kamīnkrāsni, kurai būtu termostats, un šobrīd šis ir praktiski vienīgais modelis (21 kW), kuram tādu varu atrast. Būšu pateicīgs, ja padalīsies ar pieredzi, paldies!!!

Re: Kamīnkrāsns ar centrālapkuri
Autors: khe ()
Datums: 19/05/2017 21:28

Diezgan labi, ir nianses, pārsvarā kurina ar virsgaisu, termostats strādā(ja vajag).

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******         **  ********  **    **   ******  
 **     **        **     **      **  **   **    ** 
        **        **     **       ****    **       
  *******         **     **        **     **       
        **  **    **     **        **     **       
 **     **  **    **     **        **     **    ** 
  *******    ******      **        **      ******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727