UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Atsauksmes par lietuviešu firmu Saurida
Autors: Gustins ()
Datums: 14/10/2015 11:00

Labdien !!
Vai kādam ir kas labs/slikts sakāms par lietuviešu kompāniju Saurida? Tiek virzīts process par gāzes apkures uzstādīšanu ar gāzes balonu skapi mājas ārpusē un viņu piedāvājums uz papīra šobrīd sanāk pats izdevīgākais, bet kā ir ar kvalitāti šai firmai?

Paldies jau iepriekš !!

Re: Atsauksmes par lietuviešu firmu Saurida
Autors: kaasis ()
Datums: 16/10/2015 13:37

Man gan nav atbildes uz tavu jautājumu, bet arī man vienu brīdi bija doma mājai taisīt apkuri no gāzes. Kāpēc izvēlējies tādu variantu?

Re: Atsauksmes par lietuviešu firmu Saurida
Autors: MrBadMan ()
Datums: 11/11/2015 20:25

Ar Saurida strādājam 2+ gadus. Piegādā gāzes balonus industriālajai tehnikai. Pagaidām viss Ok.

Re: Atsauksmes par lietuviešu firmu Saurida
Autors: Arturciks ()
Datums: 01/03/2017 15:19

Gustins sveiki, kā izdevās uzlikt šādu sistēmu, un vai esi apmierināts!?

Re: Atsauksmes par lietuviešu firmu Saurida
Autors: ginto ()
Datums: 13/03/2017 10:34

Es arī interesējos par šādu apkures veidu, šobrīd esmu saņēmis tikai LPG piedāvājumu, kur izmaksas 80kv.m apkurināmai platībai man sanākot +- 800,- EUR gadā.

Re: Atsauksmes par lietuviešu firmu Saurida
Autors: Guntis ner ()
Datums: 12/07/2017 11:51

Labdien!
Man ir ko teikt par Sauridas kompāniju vienu, Ja kādam piedāvā ko izgatavot, neieteiktu to darīt tāpēc kad viņi no sākuma visu saka kad sūtīs un darīsim bet beigās atbrauc un nozog idejas, ko paši esam iegūldījuši projektā (skapju izgatavošanā) Tā būs laika patērēšana un lieku līdzekļu iegūldīšana.
Tā ir cūcība kad šādi cilvēki dara un pastāv, it kā liela kompānija bet iekšā dzīvo negodīgi cilvēki...

Re: Atsauksmes par lietuviešu firmu Saurida
Autors: pip ()
Datums: 12/07/2017 22:45

Skat ka neiebraucat auzas ar 800 eur gadaa. Tur kkur ar maziem burtiniem nebija rakstits nodrosinot 18'C temperaturu. Un labi siltinata maja.

Re: Atsauksmes par lietuviešu firmu Saurida
Autors: Aigars015aigars ()
Datums: 22/02/2018 18:14

Labdien!
Varbūt ir kāds reāli uzlicis Sauridas gāzes apkuri privātmājai? Piedāvājums jau ir vilinošs. Bet tās gāzes izmaksas gadā 800 eiro, liek šaubīties.

Re: Atsauksmes par lietuviešu firmu Saurida
Autors: kkk ()
Datums: 22/02/2018 18:29

Nav pieredzes ar šo firmu, bet ir skaidrs, ka brīnumi nenotiek un fiziku neapmānīsi. Reālos ciparus salīdzinot ar citām sistēmām var sākt rēķināt, ja no viņiem noskaidro cik maksā balonu mainīšana (tātad gāzes cena + piegāde + maiņa).

Re: Atsauksmes par lietuviešu firmu Saurida
Autors: Marex L ()
Datums: 22/05/2018 11:19

Saurida viens propāna gāzes balons (79L vai 33kg) maksā 33 Euro/iesk. PVN, atvešanu un nomaiņu. Cena nav mainījusies pēdējos 2 gadus. Apkures precīzas izmaksas sastāda 0,07 Euro par 1 Kwh. Nav abonentmaksas, jāmaksā tikai par patērēto gāzi. Apkures reālās izmaksas visvairāk ietekmē mājas siltuizolācijas un ventilācijas kvalitāte kā arī jūsu ģimenes ieradumi (karstā ūdens patēriņš utt.) nevis pati apkures sistēma. Apkures sistēmas galvenokārt atšķiras tikai ar izmantošanas ērtību, par to arī nākas nedaudz pārmaksāt. Kurināmo cenas visu laiku svārstās, atkarībā no pieprasījuma - piedāvājuma u.c. faktoriem. Nav iespējama situācija, ka ar, piemēram, malku Jūs nespējat piekurināt savu "cauro" māju, bet, uzstādot gāzes apkuri vai siltumsūkni, jūs to spēsiet un plus tas izmaksās 2-3 reizes lētāk. Tās ir pasakas, kurām tic naivi cilvēciņi bez attiecīgām zināšanām un pieredzes.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********   **     **  **     **  **    ** 
 **     **  **     **  **     **   **   **   **   **  
 **     **  **     **  **     **    ** **    **  **   
 **     **  ********   *********     ***     *****    
 **     **  **         **     **    ** **    **  **   
 **     **  **         **     **   **   **   **   **  
 ********   **         **     **  **     **  **    ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727