UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
granulu padeves šneks
Autors: domino ()
Datums: 01/02/2013 17:00

Labdien!
Vai kāds nezin, kur var iegādāties granulu padeves šneku, kura ir bez ass. Līdzīga izstieptai atsperei.
Bez motora un trubas.

Re: granulu padeves šneks
Autors: Pikarella ()
Datums: 01/02/2013 17:22

paprasi 29141352 Raits

Re: granulu padeves šneks
Autors: Didims ()
Datums: 02/02/2013 19:18

Man ar šis vienbrīd bija aktuāli, kad granulu degļa šnekam pēdējais vijums bija "saplacis" un tāpēc mēdza ieķīlēt. Es to pēdējo vijumu nozāģēju nost un pasūtīju virpotājam 12 cm garu cilindrisku pagarinājumu, ko iestiprināt šnekam reduktora galā, jo tā daļa tai spirālei vienalga "nestrādāja" jeb bija tādā vietā, kur granulas netika stumtas. Tā arī paliku neuzzinājis, kur ņemt šneka spirāli visā gramumā, bet vispār izstādēs ir redzēts, ka kādās automatizētajās lopu barošanas iekārtās tādus izmanto.

Re: granulu padeves šneks
Autors: domino ()
Datums: 02/02/2013 19:54

Biju pamēģinājis pakurināt ar kūdras granulām. Beigu beigās padeves šneks nolūza, jo kūdras granulas ir tik blīvas, kā tērauda stieņi. Un tās bunkurā, padeves sākumā, iesprūst starp šneku un trubu. Līdz ar to šneks ar grūtībām griežas.

Re: granulu padeves šneks
Autors: Pikarella ()
Datums: 03/02/2013 11:12

man Raitis tel. 29141352 speciāli uzlika aizsardzību lai nenolauztu šneku, pie lielākas pretestības reduktors neļauj šnekam griezties, vinš automātiski šneku pagriež atpakaļ. Līdz ar to neļauj salauzt. Tas ir ieprogrammēts . man divas reizes šneks iesprūda, jo programma šneku griež līdz pretestībai tad atpakaļ , tāpēc ir vajadzīgs degli aprīkot ar zondi kas atslēdz degli tikko noplok liesma. To Raitis ari uzstāda. Dabūju bunkuru divas reizes iztukšot jo šneks sapresēja granulas līdz pulverim, blīvi, līdz ar to deg kamerā netika padots kurināmais, bet šneks vesels , tas neļauj viņam deformēties. Ari gribu pamēģināt kurināt ar kūdras granulām Baložos tirgo pa 2,25Ls par 25kg. maisu. Jā , vēl man reduktors ir ieprogrammēts- beidzot padevi/griešanos/ šneks automātiski drusku pagriežas atpakaļ , līdz ar to tas izvairās no granulu sapresēšanas...

Re: granulu padeves šneks
Autors: Janvāris ()
Datums: 25/02/2013 21:53

Arī man ir Raita deglis un normālas granulas deg perfekti. Iepirku pāris maisus kūdras granulas, bet nu to cietība ir tāda, ka vieglāk laikam dedzināt skrūves. Pieļauju, ka jaucot klāt parastajām granulām var sakurināt, bet tīrā veidā tikai spīdzinam elektroniku, kas groza šneku turp-atpakaļ un mēģina sauju granulu iedabūt deglī. Nu un tiem, kam ir trīsfāzu jaudīgs šneks laikam nepaveiksies, jo granulas mēdz iesprūst starp šneku un normālās granulas salūzt, bet kūdrenes salauž šneku. Liesma gan to laiku ko neiesprūda bija nikna un zilgana un siltuma daudzums bija smuks.

Re: granulu padeves šneks
Autors: Pikarella ()
Datums: 01/03/2013 18:32

Es izmēģināju salmu granulas, galīgi garām, nedeg, grūti pieregulēt padevi un daudzumu uz deg kameru...karstums nekāds...

Re: granulu padeves šneks
Autors: Janvāris ()
Datums: 10/03/2013 17:37

Pāris dienas atpakaļ saņēmu no Raita programmatūras jauninājumu - nu arī skrūves var sakurināt - šneks griežas nedaudz lēnāk, bet griezes moments smuks - sastumj kūdrenes tā ka švīkst. Deglim ir īpatnība - tam "patīk" strādāt ar pilnu jaudu - attiecīgi sāku nedaudz pielabot darba režīmus, lai nav "muļļāšanās". Tagad ir skaisti - desmit minūtēs paceļam temperatūru atpakaļgaitā līdz 50 grādiem un tad atpūšamies...
Arī vilkme nedrīkst būt pārāk liela - gruzdēšanas režīmā rīs granulas, jo būs bieži jāpadod.

Re: granulu padeves šneks
Autors: Zigurds ()
Datums: 20/03/2013 17:02

domino Wrote:
-------------------------------------------------------
> Labdien!
> Vai kāds nezin, kur var iegādāties granulu
> padeves šneku, kura ir bez ass. Līdzīga
> izstieptai atsperei.
> Bez motora un trubas.

ww.granuluapkure.lv gan šneki, gan bunkuri un degļi pēc izvēles.

Re: granulu padeves šneks
Autors: ...... ()
Datums: 20/03/2013 18:16

ņirgas nāk, kad atpakaļaita jāregulē ap 50*. man turpgaita pie mīnus 15 nav vairāk kā 35*. siltiniet ēkas!

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **          ******   **     **  ********  
  **  **   **    **   **    **  ***   ***  **     ** 
   ****    **    **   **        **** ****  **     ** 
    **     **    **   **        ** *** **  **     ** 
    **     *********  **        **     **  **     ** 
    **           **   **    **  **     **  **     ** 
    **           **    ******   **     **  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727