UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: elektrotīklu nomaiņa
Autors: gam ()
Datums: 22/03/2011 10:36

seit cilveks loti parspile. Tu vispar zini, cik dzila ir ta gropite? pat ja ieleik grofa, tad max 2cm, no kuriem 1cm ir esosais apmeturms. +ja pilsonis gribes izlidzinat sienu, lai ir 90 deg. katra sturi, tad vispar, iespejams, nevajadzes kalties dzilak par esoso apmeturmu.
tas, ka viri pargriez stiegrojumu, tas nav attaisnojumi. vienigais, ko tas norada, ka jafiltre kadri.. galigie nasha rissia personazi nav jalaiz sava maja.
tas, ka jaizveido el. tiklu plans, tam gan es piekritu. bet parejais ir tiesam parspilets. elektriki tik dzili nekal. ja vajag parseguma dabut, tad var jau ari ielais taja apalaja betona spauga un izmakskeret kur vajag.

Re: elektrotīklu nomaiņa
Autors: :) ()
Datums: 22/03/2011 16:37

Vai kāds nezina, ka var sadalīt mājā dzīvojošās vairākas paaudzes atsevišķajās mājsaimniecībās? Mērķis būtu palielināt Latvenergo "kvotu".

Re: elektrotīklu nomaiņa
Autors: khe ()
Datums: 22/03/2011 23:30

Drīz laikam būs jāapraksta darbu secība kontaktdakšas ievadīšanai rozetē, vai jāpasauc sertificēts speciālists :)

Re: elektrotīklu nomaiņa
Autors: bubuu ()
Datums: 23/02/2012 03:55

Hello!
Kur meklēt labu elektriķi?
Dzīvoju staļina laika mājā,kur gadus 40 atpakaļ lielie dzīvokļi sadalīti mazajos,pēc kapitālā remonta...viss elektrotīkls iet pa sienu virsu,vai arī starpsienās ar tādiem samezglojumiem ka ārprāts,vispār neko nevar saprast!!!
Gribētos visu smuki nomainīt un noslēpt sienās,sadalīt vairākās fāzēs uz katru telpu,un velns lai parauj nomainīt to veco pad.laika skaitītāju pret kādu smuku kastīti ar slēdžiem!!
KUR?KĀ?
Padomi please!!!

Re: elektrotīklu nomaiņa
Autors: lourenss ()
Datums: 23/02/2012 08:28

Sveiki!

Šodien ar "labs elektriķis" izprot 2 situācijas:
a) jo mazāku cenu par savu dabu nosauks, jo labāks; (šāds elektriķis izpildes gaitā sāk ekonomēt uz materiāliem, veic arī citas brīnumlietas).
b) cilvēks, kas ievēro visus Latvijas būvnormatīvus, citu valstu labas prakses standartus, kā rezultātā tiek minimizēts ugunsgrēka risks un cilvēkiem droša elektroapgādes shēma.

Es pieturos pie sekojošas shēmas:
1) pierakstu pasūtītāja vēlmes;
2) sazīmēju shēmas, sastādu tāmi;
3) saskaņoju celtniecības darbu secību un izpildītājus - gropes frēzēšana sienā = vispārējie celtniecības darbi!
4) savienoju shēmu,
5) var nomainīt arī skaitītāja dēli...

Man līdz 20112. ga. marta beigām jau darbu grafiks sastādīts. 29493002

Re: elektrotīklu nomaiņa
Autors: Dzindzis ()
Datums: 23/02/2012 09:28

Latvijas būvnormatīviem ir visai mazs sakars ar ugunsgēka risku. Vairāk kā puse ugunsgēku ko ugunsdzēsēji noveļ uz elektroinstalāciju - elektroinstalācija nav pie vainas. Ja Daugavas labais krasts varu ieteikt labu elektriķi. Principā var meklēt ss.lv nav tik traki.

Re: elektrotīklu nomaiņa
Autors: moldriks ()
Datums: 23/02/2012 22:51

Es pieturos pie sekojošas shēmas. Paņemu lourensa tāmi,nometu 10Ls un taisu augšā objektu. Iesaku kopējo ciparu neatšifrēt. Man grafiks brīvs līdz septembrim. sadalne(at)inbox.lv

Re: elektrotīklu nomaiņa
Autors: ARMANDS32 ()
Datums: 29/11/2018 17:00

Sveicinati veletos uzinat plasaku informaciju, man vajaga ievilkt vadus ,protams pats to darisu,tikai gribetu zinat ,kada izmera man labak nemt un vai uz katru izstabu man rozetem vilkt atseviski, ,bus 1.istaba tv,un dators un citi sikumu , talak leduskapis, plitij un velas masinai,suknis atsevisku vadu ,kada izmera ,
3.fazes ,parvilsu no veca sadales skapja korki vecie ,gribu pieslegt uz izstabu drosinatajus un kadus man vis labak nemt 16, vai 18, un kada izmera kastiti lai vis tur sajietu , plasaku informaciju pa e-pastu visu labu uz sadzirdesanos

Re: elektrotīklu nomaiņa
Autors: ese ()
Datums: 29/11/2018 22:54

Ārprāts, nekādā gadījumā negrābsties gar vadiem.
Nespēja pat savas domas rakstiskā veidā izklāstīt...
Brauc uz sēņu zemi, un pat nedomā tādiem varoņdarbiem ķerties klāt.
Pilnīgi nopietni, neapvainojies. Nositīsi sevi vai savu ģimeni, vai dzīvokli nodedzināsi.
Kāpēc mums būtu nodokļu nauda jātērē, glābjot tādus aunus, kā tevi???

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
       **  **     **  **     **  **         *******  
       **  **     **  **     **  **        **     ** 
       **  **     **  **     **  **        **        
       **  *********  **     **  **        ********  
 **    **  **     **  **     **  **        **     ** 
 **    **  **     **  **     **  **        **     ** 
  ******   **     **   *******   ********   *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727