UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Inženiertīkli :  Building.Lv Forums

Apkure, kanalizācija, ūdensvads, santehnika, elektrība u.c.
Pašreizējā: 2 no 5
Re: Hidrofors nenodrošina vajadzīgo ūdens daudzumu
Autors: E ()
Datums: 09/04/2010 10:14

Tieši tā! Ik pēc ~9 sekundēm ieslēdzas sūknis. Ūdens daudzums tvertnē (PWB-24H) svārstās no 1 līdz kādiem 7 litriem. Spiedkatla uzdevums ir izlīdzināt spiediena svārstības nevis akumulēt ūdeni.

Re: Hidrofors nenodrošina vajadzīgo ūdens daudzumu
Autors: soseds2 ()
Datums: 09/04/2010 12:13

Var uzstadit papildus vel spiedkatlu

Re: Hidrofors nenodrošina vajadzīgo ūdens daudzumu
Autors: Sezams ()
Datums: 09/04/2010 16:33

Man gan liekas, ka tik bieža slēgulēšanās baigi čakarē sūkni.
Par papildus spiedkatlu es arī domāju, bet cik esmu lasījis, tad viņam jāatrodas pēc iespējas tuvāk sūknim.

Re: Hidrofors nenodrošina vajadzīgo ūdens daudzumu
Autors: Rx ()
Datums: 09/04/2010 23:29

Arī es saskāros ar problēmu ka itkā 25 litru hidrofors nenodrošina kaut cik lielu uzkrātā ūdens litru daudzumu. Regulēju, pumpēju, pētīju un nonācu pie secinājuma, kas varbūt kādam šeit domātajām palīdzēs, jeb izsauks uz jaunu diskusiju. Domas sekojošas: ir gāzu spiediena formula: P reiz V ir konstante. Kur P ir spiediens, V ir tilpums. Un no šīs sakarības secinu, ka tilpumu samazinot divas reizes (tilpumu dala ar 2) spiediens pieaug arī divas reizes. Un tad, ja gaisa spiediens ir 1.5 atmosferas, tad tiluma izmainjas ir 2 reizes, tilpums, tas ir ,samazinās uz pusi. Un ja ieregulēts spiediens pārslēdzējam 1.5-3 (1.5 reiz divi)atmosfēras, iztecinātā ūdens daudzums ir ½ no hidrofora tilpuma , kas 25 litru gadījumā ir 12.5 litri. Tā kā reāli ir ieregulētas slēdža robežas piemēram : no 1,8- 2,5 atmosfērām, tad tā vien iznāk- iztecināt var no 25 litru hidrofora tos pašus 5-6 litrus!!!! Un tālāk jau seciniet paši: jo lielāks hidrofors, jo mazāku spiediena starpību var slēdzim regulēt, un konstantāku spiedienu iegūt. Un ja maksimālu histeriēzi ieregulēsit, iegūsit lielāku ūdens daudzumu no vienas uzpumpēšanas reizes.

Re: Hidrofors nenodrošina vajadzīgo ūdens daudzumu
Autors: Karluha ()
Datums: 11/04/2010 14:34

man iegremdeejamais suuknis, 80 l spiedkatls. iesleedzas pie 2 atm, izsleedzas pie 2.8. kaads vispaar ir optimaalais spiediens pie kaada jaaiesleedzas un pi9e kaada jaaizsleedzas suuknim?

Re: Hidrofors nenodrošina vajadzīgo ūdens daudzumu
Autors: ibm ()
Datums: 14/04/2010 08:45

Protams, ka hidrofora tilpumu rupji jādala uz 2, ja gribat piemest, cik aptuveni ūdens tajā var tikt sadzīts.
Man ir 60 l hidrofors. Sūknis ieslēdzas pie 1.7, izslēdzas pie 3. Spiediens traukā 1.5. Apmēram 3 spaiņus iztecināt varu, biku mazāk. Mani neuztrauc superkonstants spiediens, drīzāk gan sūkņa raustīšanas biežums.

Konstruktīvi izskatās tā. Sūknis ar releju-regulatoru siltā kastē zemē, tālāk līdz mājai ap 18m posms, mājā hidrofors. Manometri, protams, sasprausti pēc vajadzības. Tagad ievajadzējās uzlikt vienu "vasaras" krānu tieši pie motora, piemetu klāt turpat mazo 5l hidroforiņu, lai kompensē momentāno spiediena kritumu, kad šo krānu atver (lai neraustās sūknis). Visa šī sistēma darbojas OK.

Re: Hidrofors nenodrošina vajadzīgo ūdens daudzumu
Autors: fishki ()
Datums: 16/04/2010 11:13


Re: Hidrofors nenodrošina vajadzīgo ūdens daudzumu
Autors: khe ()
Datums: 16/04/2010 19:35

Vai kāds ir mēģinājis uztaisīt hidroforu no mēbeļu platēm:)
Šitādus fiški kautkā nevar izslēgt?

Re: Hidrofors nenodrošina vajadzīgo ūdens daudzumu
Autors: Kashmars ()
Datums: 25/06/2010 20:56

Man atkal ir problēma ar to,ka 1 krānā ir normāls spiediens, bet līdz ko atver otru abos krānos spiediens praktiski nav (tuvākajā no ievada vēl kaut kas tek). Pievads mājai ir ar plasmasnieci liekas tā ir 1'' un pēc ievada sazarots 1/2 '' . Sūknī spiedieni noregulēti uz 1,9 un 3

Re: Hidrofors nenodrošina vajadzīgo ūdens daudzumu
Autors: khe ()
Datums: 25/06/2010 22:43

Kashmars:
Ar tādiem diametriem visam vajadzētu būt kārtībā.
Tas "sazarots" ir domāts, ka ienākošais 1', pēc tam uz katru pusi iet 1/2', vai pēc tās 1' uzreiz pāriet uz 1/2'?
Vai, atverot reizē abus krānus, pirmajās sekundēs normāli tek pa abiem?
Kāds sūknis?
Kāda spice, cik augsts līmenis ūdenim?
Visticamākais, ka filtrs(i) ciet.
Varbūt arī pārāk liels uzsūkšanas augstums, vai kautkas ar spici(ja kādu brīdi tek labi, pēc tam, kad nokrīt spiediens hidroforā - slikti)

Pašreizējā: 2 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********  **    **  **     **   ******   ********  
 **         **  **   **     **  **    **  **     ** 
 **          ****    **     **  **        **     ** 
 ******       **     **     **  **        ********  
 **           **      **   **   **        **     ** 
 **           **       ** **    **    **  **     ** 
 **           **        ***      ******   ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727