UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
putuplasta līstes neturas
Autors: neprasha ()
Datums: 03/09/2009 23:22

Centos pielīmēt putuplasta līstes,(karnīzes),līme īstā, jālīmē uz tapetes un PVC dēlīšiem,kuri nosedz griestus. Taču karnīze neturas, vai tas tapēc, ka sienas nav ideāli līdzenas?No sākuma tā līste it kā pielīp, turēju 5 minūtes, taču tā kā sienai ir nelieli nelīdzenumi, tajās vietās atlīp. Vai tas ir galīgi ir bezcerīgs pasākums?

Re: putuplasta līstes neturas
Autors: Porex ()
Datums: 04/09/2009 07:46

Līdz šim vienmēr esmu "līmējis" putoplasta līstes ar špakteļmasu(konkrēti izmantoju Fullstop).Ideāli ,ja siena nav līdzena,nepaliek ne mazākās šķirbiņas un turas nevainojami,pirmās līmētās jau gadus desmit.

Re: putuplasta līstes neturas
Autors: neprasha ()
Datums: 04/09/2009 08:02

Paldies par ieteikumu, pamēģināšu!

Re: putuplasta līstes neturas
Autors: Rx ()
Datums: 04/09/2009 11:34

Es darīju sekojoši: Tā kā līstes ir taisnākas par sienu, tad pielīmeju tā, lai līste netiek daudz deformēta, un šķirbas ar to pašu līmi- ar pirkstu nolīdzinot, kā spakteli, aiztaisīju ciet. Līste taisna, un arī skats labs.

Re: putuplasta līstes neturas
Autors: soseds2 ()
Datums: 05/09/2009 21:02

Limeju ar silikonu, tikai jaskatas ka virspuse nenoklust, nevares nokrasot!

Re: putuplasta līstes neturas
Autors: zipaks ()
Datums: 06/09/2009 22:08

Līme slikta. Neatceros kādu es līmēju, bet bija pat problēmas pēc 10 min. noplēst, kad vienu izrādījās biju drusku nepareizi pielicis. Nekāda dārgā līme nebija gan.

Re: Nesaprotu kā stūros salaist kopā
Autors: DOLACIS ()
Datums: 31/07/2013 17:04

zipaks Wrote:
-------------------------------------------------------
> Līme slikta. Neatceros kādu es līmēju, bet
> bija pat problēmas pēc 10 min. noplēst, kad
> vienu izrādījās biju drusku nepareizi pielicis.
> Nekāda dārgā līme nebija gan.

Re: putuplasta līstes neturas
Autors: Dainis.. ()
Datums: 10/08/2013 14:48

Putuplasta līstes līmēju TIKAI UN VIENĪGI ar AKRILA hermētiķi! Perfekta liptspēja pat pie svaigi(2h) nokrāsotas krāsas, pie viena var arīspraugas aizpildīt, tikai lielākās spraugas var nākties vairākas reizes smērēt ciet

Re: putuplasta līstes neturas
Autors: aaaa ()
Datums: 11/08/2013 07:49

Tieši mana pieredze-ar akrila hermētiķi bez problēmām aplocīju riņķī pat paneļmāju griestos paneļu salaidumam, kur nobīde bija kādi pāris cm. Patur, stipri spiežot pārdesmit sekundes un darīts.

Re: putuplasta līstes neturas
Autors: Praktiķis ()
Datums: 11/08/2013 11:50

Mana pieredze ar akrila hermētiķi nav tik laba,ja sākumā šķiet ka viss kārtīgi ir pielipis,tad pēc 2-3 gadiem sāk līmēties vaļā-tāpēc to daru ar tam paredzētu līmi tādā pašā iepakojumā(DEPO cena ap latu) Pats svarīgākais šajā lietā ir pamatnes noturība pie kā tiek līmēts.Uzskatu,ka ir nepareizi putuplasta līstes līmēt pie jau nokrāsotām sienām un griestiem.Lai būtu 100% rezultāts tas jādara pirms špaktelēšanas,pamatni iepriekš nogruntējot,jo pat nogruntēta nošpaktelēta virsma var neizturēt iespējamās deformācijas telpas stūros.Esmu ekspermentāli pie tīras reģipša loksnes līmējis līstu fragmentus ar dažādām tam paredzētām līmēm-veselas tās nost nevarēja noplēst.Secinājums;stingra noturīga pamatne+atbilstoša līme.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **        **   ******   **     **  **      ** 
 **   **         **  **    **  **     **  **  **  ** 
 **  **          **  **        **     **  **  **  ** 
 *****           **  **        *********  **  **  ** 
 **  **    **    **  **        **     **  **  **  ** 
 **   **   **    **  **    **  **     **  **  **  ** 
 **    **   ******    ******   **     **   ***  ***  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727