UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Pašreizējā: 9 no 11
Re: Ekovate
Autors: RBB ()
Datums: 12/11/2009 16:09

20m3 Slīpas daļas
8m3 horizontali

Ekovate
20m3 Slīpas daļas 632.1Ls +PVN
8m3 horizontali 202.3Ls +PVN

Mineralvate
20m3 Slīpas daļas 471Ls +PVN
8m3 horizontali 138.18Ls +PVN


Izvēlētajiem biezumiem nav nozīmes ja netiek ievērots telpas blīvums!
sk www.rbb.lv

Re: Ekovate
Autors: Martins 23 ()
Datums: 15/11/2009 19:50

Gribetos atsvaidzinat temu par izmaksam sai lietai - Par cik ari lenam jasak intereseties par siltinasanu tad saskaros ar so problemu - ekovate vai par cik pats varu nemties ar izolesanas darbiem, tad pirkt vati rullos un darit to pasam - jautajums cik liela finansiala starpiba bus un vai verts pasam cakareties par cik tehniskie raditaji sim lietam vienadi ... siltinasanas apjoms - 80m2 griesti ar 300mm un tads pats apjoms starpstavu gridai ar 100mm ... sobrid Knauf Thermolan 100mm tiek piedavats par cenu ir 1.40 ( plus PVN ko soreiz neskaitisu un nebus ari nepieciesamibas ) ... provizoriski uzmetot nedaudz uz virsu tatad man bus nepieciesami 400m2 100m vates kas man sastadis ~ 550 latus ... parekinot seit RBB piedavo cenu nepieciesamais blivejums ekovatei sanak uz virs 25ls/m3 ... mana gadijuma tas bus uz 850 latiem ... tomer starpiba ir 300 lati kas procentuali tomer ir loti daudz vai ari cenas ekovatei jau ir mainijusas ?!

Re: Ekovate
Autors: Martins23 ()
Datums: 15/11/2009 19:57

Paturpinot ... Parekinot pec reklamam kur tiek rakstits cena par m3 un liekot kopa RBB tavu piedavajumu redzams ka del blivumejuma tas cipars sanak lielaks ... mana gadijuma tie butu ~ nepilni 30m3 ... kas butu pec reklamas 480ls ... savukart pec tava izcenojuma jau ~ 28ls/m3 kas butu 840ls ... Vai es kludos?!

Re: Ekovate
Autors: Martins23 ()
Datums: 15/11/2009 20:10

Vai ari varat uzmest aptuvenas izmaksas siem 30m3 ... jumta slipums ir ~ 8 gradi kas vairak tuvojas horizontalai virsmai ... vienigais interesants var palikt mineralvates variants, bet ka tur ar siltum koeficientiem ?!

Re: Ekovate
Autors: Zigurds T. ()
Datums: 18/11/2009 21:18

Eko vate - tas ir ļoti "silti"? Bet vai tā ir?
Ja paskatās Latvijas būvnormatīvu LBN 002-01 punktu #38:
"38. Nosakot būvelementam aprēķina siltuma caurlaidības vērtību Ui un siltumizolācijas slāņa biezumu, ņem vērā brīvi bērta siltumizolācijas materiāla sēšanos tā kalpošanas laikā. Stikla un akmens vatei sēšanās apmērs ir ne mazāks par 5 %, bet celulozes šķiedrām - ne mazāks par 20 %."
Ko ekovates reklamētāji uz to var pateikt?

Re: Ekovate
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 19/11/2009 09:36

Esmu vairākkārt dzirdējis, ka jebkuram beramam materiālam jācenšas atstāt iespēju pēc gadiem bērumu papildināt. Cik zinu, arī nepielīmētas minerālvates plāksnes raujas, vismaz dažos gadījumos jūtami.

Re: Ekovate
Autors: Martins23 ()
Datums: 19/11/2009 09:36

Atbildet varetu vienigi ar blivumu ... nezinu,pec maniem aprekiniem ja pats nemas ar vates iestradasanu, tad sasoditi dargi proporcionali vatei rullos sanak ekovate

Ekovate
Autors: Rolle ()
Datums: 05/12/2009 16:25

Liekas, ka RBB vēl dzīvo treknajos gados :) un nav nolaidies realitātē.

Re: Ekovate
Autors: Martins23 ()
Datums: 05/12/2009 20:20

nja,buvnieciba pa lielam cenas nogaztas pozicijas lidz 40% ... par darbu vispar nerunajot ... ekovate izskatas specigi ekskluzivs pasakums vel joprojam

Re: Ekovate
Autors: bosh2 ()
Datums: 12/11/2017 13:12

Ekovates iestrāde,baramā akmens vate,granulas grand full,
www.eurolatspluss.lv

Pašreizējā: 9 no 11


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   ********   **          *******   ********  
 **     **  **     **  **    **   **     **  **     ** 
 **     **  **     **  **    **   **     **  **     ** 
 ********   **     **  **    **    ********  ********  
 **     **  **     **  *********         **  **        
 **     **  **     **        **   **     **  **        
 ********   ********         **    *******   **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727