UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: iekšsienu apmešanas darbi
Autors: spk ()
Datums: 13/05/2008 12:09

Tas nekas, ka stāvēs vienādi, toties būs apziņa, zinu kas un kā, vai vismaz nojaušu. Forumā starp citu pārsvarā meklējas tie, kas paši būvē, nevis pēc principa kāda starpība nopērk jau kādu gatavu māju. Es piem. mājas procesēšanas gandrīz 3 gadu laikā esmu spēcīgi attīstījis skepsi, tāpēc arī pastāvīgi interesējos if shit's worth the price, un nesaskatu tur nekā nosodāma.
Un nepārtraukti sastopu tekstus, kur "māca dzīvot", bet interesējošo infu nedod ...

Re: iekšsienu apmešanas darbi
Autors: aaaa ()
Datums: 13/05/2008 13:11

Infa jau Tev nav vajadzīga - pats jau sen esi izdomājis, ka liksi tikai šito un neko citu - Tu vienkārši gribi publisku apstiprinājumu savai super un vienīgajai pareizajai izvēlei.

Re: iekšsienu apmešanas darbi
Autors: spk ()
Datums: 13/05/2008 16:44

aaaa, man ir pamatotas aizdomas, ka tu kautkā saasināti reaģē uz manu virtuālo personu. Domāju, tas nāks tikai tev pašam par labu, ja atmetīsi šo nelāgo paradumu, jo mana necilā personība nudien nav to vērta, lai tik ļoti satrauktos.
Par lietu - es šo tēmu neuzsāku, un es neesmu izdomājis un negaidu tikai apstiprinājumu. Iekšsienas ir veicamo darbu sarakstā nu jau augšpusē, tāpēc cenšos iegūt vairāk informācijas par dažādām iespējām. Protams, ka es zinu, kā to darīt "parasti" - zvans brigādei, kurai ir devaiss, lai ātri visas sienas noķēzītu ar MP75. Bet pirms to darīt, es gribu uzzināt par alternatīvām, un tikai tad izdarīt izvēli.

Re: iekšsienu apmešanas darbi
Autors: Vienstāvs ()
Datums: 13/05/2008 17:15

Starp citu, nesen par kaļķa antispeptiskajām īpašībām pārliecinājos darbojoties ar kokmateriāliem, kas savulaik bijuši nokaļķoti, pēc tam gadus divdesmit kalpojuši zem jumta un vēl padsmit gadus stāvējuši nojumē ar puscauru jumtu. Koks bija gaiši dzeltens un skanēja!

Re: iekšsienu apmešanas darbi
Autors: evo7 ()
Datums: 23/05/2008 17:02

Sveiki, nepieciešams veikt KZ apmetuma darbus 300m2 sienām. Objekts Iksķilē. Daļā ēkas pa jauno mūrētas AEROC sienas , daļā vecās sienas ar esošu veco apmetumu. Zvanīt 29159631, vai evo7@#$%&tvnet.lv

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **    **  **     **   ******   **     ** 
 **   **   ***   **  **     **  **    **  **     ** 
 **  **    ****  **  **     **  **        **     ** 
 *****     ** ** **  *********  **        ********* 
 **  **    **  ****  **     **  **        **     ** 
 **   **   **   ***  **     **  **    **  **     ** 
 **    **  **    **  **     **   ******   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727