UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Kāpnes lauku mājai
Autors: sto ()
Datums: 12/04/2008 13:57

Plānoju uzlikt jaunas kāpnes lauku mājā no 1. uz 2.stāvu (ar vienu 90 grādu pagriezienu). Vai kāds varētu ieteikt firmu vai pats pieteikties izgatavot - par relatīvi zemām cenām - varbūt jau kāpņu tipveida risinājums, ko liek tipveida (ciematu) apbūvē. Ne "slēgta" tipa un ne ozola vai tml. dārgu materiālu. Varētu būt pat ar metāla nesošo konstrukciju un saplākšņa pakāpieniem.

Re: Kāpnes lauku mājai
Autors: zipaks ()
Datums: 13/04/2008 11:53

Depo ir gatavas. 1299Ls komplekts. vēl laikam www.kapnes.com kaut ko tādu piedāvāja. Ja sakontaktē kapnes.com, iemet te cenas.
Tās Depo izskatās tīri ok. Pats kaut ko tādu plānoju. Vēl var ebay palūrēt.

Re: Kāpnes lauku mājai
Autors: carpenter ()
Datums: 13/04/2008 12:17

Depo ir arī metala vītņu kāpnes par kādiem 300ls, vai pat mazāk. Prastas, pakāpieni no metāla presētām loksnēm, margas no caurulēm, bet par tādu cenu neiedomājama ērtība.

Re: Kāpnes lauku mājai
Autors: sto ()
Datums: 13/04/2008 12:19

Paldies par info! Paskatīšos.

Re: Kāpnes lauku mājai
Autors: carpenter ()
Datums: 13/04/2008 13:11

Ja nepatīk metāls, 200-500 latos varam uztaisīt visai zolīdas, nopietnas masīvkoka kāpnes. 29521433.

Re: Kāpnes lauku mājai
Autors: projektētājs ()
Datums: 01/07/2008 22:25

....kāpnes par 500 ls. Laikam ar cilvēku kas nav kārtībā;) Ko izmaksā projekts, materiāls, izgatavošana, montāža... nē nu es jau neko nesaku..var arī mašīnu nopirkt pa 25Ls.

Re: Kāpnes lauku mājai
Autors: zipaks ()
Datums: 01/07/2008 23:19

Un ko izmaksā? Montāža, visticamāk, šajā cenā nav. Izgatavošana? No standartizētām sagatavēm izgatavot tādas koka kāpnes var dažās dienās. Materiāls? pa 12 Ls redzēju mazumtirdzniecībā gatavas pakāpienu sagataves. osis vai ozols tas bija. Priede būs krietni lētāka. Un nevajag teikt, ka priede ir pilnīgs sūds. To izmanto ļoti plaši. 100 gadus nekalpos, bet kurš mūsdienās ceļ māju 100 gadiem? Projekts? Pieredzējis meistars projektu uzmet stundas laikā. galu galā tās ir tikai kāpnes.
Latvijā iepriekšējos gados bija pārāk aizrāvušies ar nestandartizētiem risinājumiem - lai tik būtu krutāk, dārgāk, ne kā citiem. Ja es negribu zīmēties ar kāpnēm, bet tikai uzkāpt pa tām uz otro stāvu, tad arī tādas pa 500Ls man ir pilnībā OK.
Man laukos ir priedes kāpnes. gandrīz 30 gadus tiek lietotas un neko. čīkst daži pakāpieni, bet tās ir slēgtām un tas normāli. Apdiluši pakāpieni nedaudz. Tagad likšu citas, jo vēlos optimizēt plānojumu. Citādi kāpnēm nav ne vainas.

Re: Kāpnes lauku mājai
Autors: carpenter ()
Datums: 01/07/2008 23:47

Izlasi tēmas nosaukumu pirms gudri spriedelēt par projektēšanu un vēl sazin ko. Ar cenu viss kārtībā, uzstādu arī.

Re: Kāpnes lauku mājai
Autors: spk ()
Datums: 02/07/2008 09:15

Es tā kā sāku skatīties pēc kāpņu izgatavotāja, 18 pakāpieni 2 posmos, montējas uz kantainām tērauda caurulēm, viss taisns nekādu līkumu nekādu vij*bonu, par margām gan vēl neesmu izdomājis bet nu tas tā, koks bij paredzēts ozols. Saņēmu rekomendāciju, aizgāju aprunāties - nu kruta, kāda runa, viss ideāli līdz milimetram, gan dabā, gan darbnīcā saņēmu ļoti interesantu ekskursiju, bet pēc viņu taksēm apmēram 3500, ņu i tagad domāju uz vella paraušanu kas un kā. Tad nu jautājumi ir - tas ir tā kā baigi dārgi priekš kāpņu tirgus vai kā, un cik daudz cenu ietekmē ja ozola vietā šobrīd liek priedi, cik no tā visa pasākuma varētu būt tieši to metāla pasākumu izveidošana, vai precīza leņķīšu piemetināšana mūsdienās vēl aizvien ir kas neparasts vai normāla lieta u.t.t.

Re: Kāpnes lauku mājai
Autors: v_t ()
Datums: 02/07/2008 10:18

vienkārši ņem un salīdzini. paskaties kādu auto var nopirkt par 3500, cik darba zirgu par to naudu sanāk, cik hektāru aramzemes u.t.t.
es par oša trepēm ar 16 pakāpieniem samaksāju 700. pirms gada. tagad koks maksā turpat uz pusi lētāk.

pirms tam kāpelēju pa paštaisītām pagaidu trepēm, kuras saskrūvēju pāris stundās. ja taisītu ar domu, ka tās ir uz palikšanu un rūpīgāk apstrādātu, tad būtu man trepes par latiem 15 - 20. bet no priedes.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **         **    **  **     **  **     **  ********  
 **    **   **   **   **     **  ***   ***  **     ** 
 **    **   **  **    **     **  **** ****  **     ** 
 **    **   *****     **     **  ** *** **  ********  
 *********  **  **     **   **   **     **  **        
       **   **   **     ** **    **     **  **        
       **   **    **     ***     **     **  **        

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727