UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2
Re: Kustīgs OSB Vs. Flīzes
Autors: E ()
Datums: 16/04/2019 09:34

Es laikam neliktu to atstarojošo apakšklāju vispār. Tas ir slidens, pie tā nekas jēdzīgi neturās, tas veido burbuļus. Lai būtu ieguvums no atstarojošās follijas, tur vajag būt biezākam pīrāgam ar kaut nelielu gaisa šķirbu pa vidu.
Es neliktu arī izlīdzinošo, jo tās ir domātas stabilām betona virsmām, citādi sadrups.

Pirmkārt es atrastu un kārtīgi izpētītu silto grīdu ražotāja instrukcijas un viņa piedāvātos risinājumus. Tad es paskatītos citu ražotāju instrukcijas. Tas man radītu aptuvenu skaidrību kā ir pareizi.

Tā loģiski domājot, es kabeli kaut kā piestiprinātu (vai izrullētu uz OSB) un tad ar superelastīgo flīžu līmi liktu pa virsu flīzes. Kā arī lietotu kādu elastīgu šuvotāju. Viss.

Re: Kustīgs OSB Vs. Flīzes
Autors: qwe ()
Datums: 16/04/2019 11:06

Bruģi var ielikt. Vēl var gumijas flīzes, kuras izmanto stadionos. :)))
Ja nenostiprināsi to "čīkstuli", par flīzēm vari aizmirst. Vai nu sagatavojies pēc pāris gadiem pārtaisīt no jauna. Ja tev tur 5m2 lokās, par ko vispār var būt runa? Vēl saprastu 35m2. Neviena grīdas instrukcija nesāksies ar tekstu: "Ja jums lokās māja vai aizbraucis jumts..."

Re: Kustīgs OSB Vs. Flīzes
Autors: v_t ()
Datums: 16/04/2019 11:49

tieši tā.
visupirms jāsagatavo stabila pamatne un tad var domāt par tālāko pīrāgu.
siltajām grīdām bez atstarotāja prasās arī vismaz pāris cm masīvās izolācijas. parasti puķika.
pēc situācijas apraksta nav zināms kas ir zem osb un joprojām nav saprotams kāpēc tas tik ļoti pieķēries pie sirds, ka nav aiztiekams.
varbūt zem tā dz betona panelis? tad tur izveidot lielisku pamatni tiem 5 m2 grīdas un noflīzēt vai uzlikt linoleju.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12
Pašreizējā: 2 no 2


Jūsu Vārds: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  ********   **     **  ******** 
 **     **   **  **   **     **   **   **      **    
 **     **    ****    **     **    ** **       **    
 *********     **     ********      ***        **    
 **     **     **     **     **    ** **       **    
 **     **     **     **     **   **   **      **    
 **     **     **     ********   **     **     **    

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727