UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Paliek svītras krāsojot
Autors: Sieriņi ()
Datums: 24/02/2019 09:14

Pārkrāsoju vecos koka logus, veco krāsu noņēmu, nošpaktelēju un noslīpēju gludi, krāsa tikkurila unica akva (akrilāta uz ūdens bāzes), ota Anza mīksta ar sintētiskiem sariem, bet krāsai nožūstot paliek smalkas svītras no otas. Vai man rokas līkas vai es kaut ko ne ta daru? Gribētos gludu krāsojumu, vai ar otu to vispār var panākt? Varbūt jāslīpē star krāsojuma slāņiem? Varbūt jāatšķaida šķidrāk?

Re: Paliek svītras krāsojot
Autors: bezvārdis ()
Datums: 04/03/2019 13:45

Jā, iespējams, ka krāsu vajag pašķaidīt nedaudz šķidrāku. Viegla pieslīpēšana starp kārtām arī palīdzēs.
Vajag censties krāsot plānās kārtās, neņemot daudz krāsas uz otas.

Un es pamatā izmantotu mazu rullīti logu krāsošanai, lai lielākas virsmas nokrāsotu vienmērīgi, otu tikai tur, kur galīgi ar rullīti nevar tikt klāt.

Re: Paliek svītras krāsojot
Autors: filja ()
Datums: 04/03/2019 15:18

Laid ar rullīti!Būs pa gludo.ar otiņu tikai tur ,kur rullītis netiek klāt.

Re: Paliek svītras krāsojot
Autors: filja ()
Datums: 04/03/2019 15:28

Par-neņemot daudz krāsas uz otas -var diskutēt....mālēšana ar pussausu otu arī var veicināt švīku palikšanu.Jo nepietiek krāsas švīku aizpildīšanai,par daudz krāsas būs notecējumi.Pareizo krāsas daudzumu nosaka Čujs.Ja to visu dara pirmo reizi,varbūt var paņemt kādu dēļa gabalu un patrenēties:))) kad jūt ,ka Čujs ir klātesošs un ir arī Poņa ko dara,tad var mierīgi krāsot logus!

Re: Paliek svītras krāsojot
Autors: Misters ()
Datums: 04/03/2019 17:50

Jā, otiņa kombinācijā ar paralona rullīti strādā labi, ar otiņu profilus, tad ar rullīti gludo virsmu, tikai tas jādara lielā tempā, lai apkrāsojot logu uz riņķi varētu salaist kopā ar to vietu kur sāki.

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.