UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
izlīdzinošā grīda
Autors: noobs ()
Datums: 27/08/2018 10:06

Labdien,

Esmu izbuvejis hruscova tipa majas dzivokļa istabā grīdu putoplasts + keramzit betons pa virsu (ir līmenī viss ieklāts). Talāk lai to visu nostiprinātu un izlīmeņotu maksimāli smuki mana doma bija uzliet izlīdzinošo masu mazā kārtā. Bet mana šauba šobrīd ir vai tā izlīdzinošā masa nesatecēs tanī keramzītbetonā? jo pamatne ir pieteikoši poraina un kā es saprotu tās izlīdzinošās masas ir visnotaļ šķidras. Varbūt nav jēgas no tā? Vai arī ja liet, tad pirms tam ar kaut kādu betonkontaktu nosmāķēt lai tāda kāpleve ir pa virsu?

Varbūt kāds var palīdzēt ar savu viedokli?

paldies,

Re: izlīdzinošā grīda
Autors: arre ()
Datums: 27/08/2018 10:47

Uzlej vispirms pavisam plānu kārtu, tā aizsitīs ciet poras. Pēc tam lej pa īstam. Betonkontaktu nevajag, bet dziļumgrunti obligāti.

Re: izlīdzinošā grīda
Autors: agrais ()
Datums: 27/08/2018 21:16

Nogruntē un lej....Ja arī kada pora paliks, tad priekš laminata tur nekada problema nebūs. Lai izlīdzinatu un piepilditu visas poras , tam ir specials rullītis, tads ka ezis. Ar to var idealu grīdu dabūt.Betokontakts nav šadai situacijai paradzets.

Re: izlīdzinošā grīda
Autors: noobs ()
Datums: 19/09/2018 09:50

jautājums,

vēl nēesmu neko ielējis, plānoju ned. nogalē paveikt, bet radās doma/variants ieklāt pa virsu grīdas reģipša plāksnes x2 kaŗtās. Va šis arī varētu būt variants? ...es tā padomāju, ka varētu būt mazāka ņemšanās. Jautājums tika ar kādu javu lai pieķer klāt pirmo reģipša kārtu pie tās keramzītgrīdas?

....jeb tas nav prātīgi?

Re: izlīdzinošā grīda
Autors: Hmm ()
Datums: 19/09/2018 09:55

Protams, ka tas ir variants. Nekas nav jāķer pie keramzīta, veido peldošu grīdu salīmējot abas kārtas kopā ar PVA līmi un lieta darīta.
[youtu.be]

Re: izlīdzinošā grīda
Autors: noobs ()
Datums: 19/09/2018 10:45

a ja tomēr pieķert ar kaut ko pie tās pamatnes....ar ko varētu? To pašu kaut kādu grīdas masu lētāko variantu?

Tas krmzīts man vnk nedaudz lobās nost no virsmas vietām, negribās situāciju kad uzliksu un tad "kraukšķēs" vietām uzkāpjot

Re: izlīdzinošā grīda
Autors: ETT ()
Datums: 19/09/2018 11:17

Rigipsis bija labākais variants, pirms no keramzīta uztaisīji betonu. Rigipsi liek uz keramzīta uzbēruma...

Re: izlīdzinošā grīda
Autors: noobs ()
Datums: 19/09/2018 11:32

nu to es saprotu, vecajā dzīvoklī tā jau biju darījis...šajā ir šads variants sanācis, Domāju šobrīd kādu no grīdas masas sausajiem sajaukt uzliet un tajā iesēdināt plāksni.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **    **  **     **   *******   **      **  **     ** 
 **   **   **     **  **     **  **  **  **   **   **  
 **  **    **     **  **         **  **  **    ** **   
 *****     *********  ********   **  **  **     ***    
 **  **    **     **  **     **  **  **  **    ** **   
 **   **   **     **  **     **  **  **  **   **   **  
 **    **  **     **   *******    ***  ***   **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727