UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
LED griestu apgaismojums
Autors: audi-xtr ()
Datums: 20/03/2018 10:57

Sveiki visiem, jautājums, vai kāds ir taisījis LED kastes pie griestiem, griestu augstums 2.5m kāda izmēra kastes jūs taisiet 20cmx 20cm? Paldies

Re: LED griestu apgaismojums
Autors: robots ()
Datums: 20/03/2018 11:20

man griestu augstums arī 2,5m. LED paneļi apaļi , diametrs 21cm, uz 18kvm telpu 8000 lumenes, 3000k gaismas siltums, paneļi dimmējami.

esmu apmierināts ar gaismas daudzumu, kā arī to, ka varu, ja vēlos, to arī samazināt.

Re: LED griestu apgaismojums
Datums: 20/03/2018 11:28

dimmējamas LED neiesaka, labāk likt vairākas grupas, kas kopā dod vēlamo gaismu. Tas saistīts ar to, ka neatkarīgi no dimmera regulējama, LED mūžs nesamazinās. Pie tam dimmeri arī nav nekādi lētie, ja grib kvalitatīvu mantu. Paštaisītām LED kastēm salīdzinoši arī vienkārši uztaisāmas vairākas grupas, tik vadiem jābūt pievilktiem tik cik vajag no vadības slēdža.

Re: LED griestu apgaismojums
Autors: audi-xtr ()
Datums: 20/03/2018 12:05

Laikam mani īsti nesaprata, es domāju par šādām kastēm [www.google.lv]:

Re: LED griestu apgaismojums
Datums: 20/03/2018 13:30

es vairāk par 15 cm uz leju nelaistu ,bet viss atkarīgs no efekta kādu grib panākt, jo lielāka kaste, jo blāvāka gaisma. Bet jārēķinās arī kādā leņķī LED strīpa izstaro gaismu, lai nav tā, ka pa tuvu griestiem pieliek un tikai maza strīpiņa gaismas gar visu stūri.

Re: LED griestu apgaismojums
Autors: audi-xtr ()
Datums: 20/03/2018 16:12

Nu man ir tā, jā kāds zina, tad 103.sērija dzīvoklis uz pagrieziena, un balka lielajā istabā, un tur es gribu uztaisīt led kasti, bet sanāk kaste horizontālā virzienā plānojas 20cm, vertikālā sanāk 23cm, šie izmēri ir led spīdēšanas aile, vienkārši gribētos dzirdēt jūsu viedokli, kā izskatītos, jo ailes izmērs būtu ok, ja griestu augstums būtu 3m, bet manā gadījumā led izgaismos augstumā 2.27m, un tālākais punkts no kurienes tu redzēsi ir 5.5m attālumā, ienākot dzīvoklī, no tāda attāluma, garākam cilvēkam, jau liksies gandrīz acu augstums, kādas ir jūsu domas, un vai kāds kaut ko līdzīgu ir redzējis? Paldies visiem par atbildēm.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  *******    *******    *******   **     **  ******** 
 **     **  **     **  **     **  **     **  **       
 **     **  **     **  **     **  **     **  **       
  ********   ********   ********  *********  ******   
        **         **         **  **     **  **       
 **     **  **     **  **     **  **     **  **       
  *******    *******    *******   **     **  ******** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727