UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2
Jautājums par silto grīdu
Autors: sG ()
Datums: 09/01/2018 22:07

Jautājums par siltās grīdas pīrāgu.
Man jaunbūvē pagaidām pa visu pirmo stāvu ir sabērta smils. Smilts nostāvējusi trīs gadus.
Vai uzreiz uz smilts varu sākt taisīt siltās grīdas pīrāgu -vai man ir obligāti jāber šķembu kārta??

Vēl doma bija šķembu vietā iebēt keramzītu, bet tad rodas vēl viens jautājums -vai man tad ir nepieciešams putuplasts??

Re: Jautājums par silto grīdu
Autors: v_t ()
Datums: 10/01/2018 08:09

ja gruntsūdeņi zemi, smilts noblīvēta, tad jāieklāj plēve, puķiku pa virsu un tad pašu silto grīdu.

Re: Jautājums par silto grīdu
Autors: E ()
Datums: 10/01/2018 09:00

Šķembas manuprāt nevajag, jo tās domātas, lai izlīdzinātu punktveida slodzi uz lielāku laukumu. Grīda tev būs kā liela plāksne, kas pati darbosies kā slodzes izlīdzinātājs.
Tomēr.... es nebūtu pārliecināts par tām smiltīm, kas "trīs gadus nostāvējušas". Ideāli būtu, ja berot ciet pamatus, tas tiktu darīts pa slāņiem un katrs būtu noblietēts ar vibroblieti. Es nezinu vai tagad no virsas dauzot ar blieti būs labāk vai sliktāk, bet es zinu ka smiltis bez blietēšanas var sēsties arī pēc 5 gadiem. Man ir viena grīda, kas uzlikta uz "nostāvējušās smilts". Tagad ir pagājuši 10 gadi un izskatās, ka beidzot būs apstājies, jo līdz šim sēdās par 3-4mm/gadā (attiecīgi 3-4cm /so gadu laikā).

Re: Jautājums par silto grīdu
Autors: Rbm-mob ()
Datums: 10/01/2018 09:13

Appludināt telpu tā ka virs smilts jau veidojas baseins. Udens izspiedis gaisu, savukart pa virsu braucot ar blieti (kad sāk jau pazust udens no virsas) sanāk ievibret daudz dzilakos slāņos

Re: Jautājums par silto grīdu
Autors: sG ()
Datums: 10/01/2018 09:25

Ko nozīmē zemi gruntsūdeņi, vai 1,4m ir zemi vai nē?

Re: Jautājums par silto grīdu
Autors: v_t ()
Datums: 10/01/2018 10:12

ja 1,4 m ir pie pašreizējā nokrišņu daudzuma, tad tas ir zems gruntsūdeņu līmenis.

Re: Jautājums par silto grīdu
Autors: Miervaldis.l ()
Datums: 10/01/2018 11:26

kurā reģionā ir tas apmēram?

Re: Jautājums par silto grīdu
Autors: sG ()
Datums: 10/01/2018 12:50

Tas ir Baldones raj.

Re: Jautājums par silto grīdu
Autors: J ()
Datums: 10/01/2018 18:35

Mierīgi vari likt pa taisno uz smiltīm. Ar to slapjā blietēšanu jāuzmanās - slapjākajās vietās bliete zvērīgi ātri grimst un izcelt viņu ir sarežģīti.

Re: Jautājums par silto grīdu
Autors: Ignalina ()
Datums: 10/01/2018 21:44

Polisterola vieta varu piedāvāt ieliet termoakustisko putu polistirola un cementa javu Polytech.dabusiet monolītu bezšuvju plakni..uz kuras liekiet ūdens caurules en liekiet Jestrik grīdas..varam arī izgatavot otrā stāvā pārsegumus un jumtu siltināšanu līdz 20 °slipumam..
Akces.info.pl
Tel.28470604.

Iet uz lapu: 12Nākošā
Pašreizējā: 1 no 2


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **   *******   ********  **     **  **     ** 
  **   **   **     **  **    **  **     **  **     ** 
   ** **           **      **    **     **  **     ** 
    ***      *******      **     **     **  ********* 
   ** **           **    **       **   **   **     ** 
  **   **   **     **    **        ** **    **     ** 
 **     **   *******     **         ***     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727