UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3
Re: mitras brusiņas
Datums: 26/09/2017 01:22

Pikrītu Dindirin, ka atšķirība svarā var būt dēļ koksnes īpatnības. Man bija 4x4 latu kaudze no priedes - pilnigi zaļas. Kad krāvu, tad bija ļoti jūtams svars katrai. Pēc izžāvēšanas svars pamatīgi nokritās, bet ļoti izteikta parādījās atšķirība starp tām, lai gan visas vienādi sausas.
Tāpat piekrītu, ka tā nav ārprātīga traģēdija likt kā latojumu arī mazliet mitrāku, nekas tāds tur nenotiks, jo neba jau tas pasākums būs pilnīgi hermētisks.
Cita lieta par regipsi - par viņa staigāšanu man nav pieredze, bet esmu dzirdējis ka īsti labi nav, bet nedomāju, ka tur varētu būt kaut tik ļoti dramatisks, ja vien nav prasība pēc ļoti augsta finiša standarta. Regipsa vietā var apskatīt arī citas alternatīvas - piem. apmetama kokšķiedra, vagondēlis gan jau arī vēl kaut kas.
Impregnēšana iekšdarbu materiāliem nav prasība. Tas ir lieki.

Re: mitras brusiņas
Autors: Rx ()
Datums: 26/09/2017 09:44

Der izlasīt šo: [www.norgips.lv]
Liek dubultreģipsi.....

Re: mitras brusiņas
Autors: :P ()
Datums: 27/09/2017 17:34

to xxyy
Labi ja 1% izmanto sentēvu gudrības, bet gāž baļķus nepareizā laikā, nepareizā vietā un nepareizi izžāvē un tad brīnās, kāpēc pēc 5 gadi baļķu starpās vējš gaudo cauri un plaisas tik lielas, ka plaukstu var iebāzt. Tā kā tev impregnējums būtu šeit mazākais uztraukums, jo guļbaļķi no LV ražotāja ir pēdējais, ko izvēlēties. Kvalitātei izmanto līmētos guļbaļķus, bet es to vairs nesauktu par guļbaļķu, bet brusu māju. Un vajag nevis iemērktu vannā, bet ar spiedienu piesātinātu.
Nav runa par to, ka var arī tā celt un 80-90% viss ir ok. Ir runa, ka tu vari iekļūt tajos % nelaimīgajos ar kādā mājas stūrī pelējumu un mitruma krāšanos. Un tu arī vari 10 gadus nodzīvot, nemaz neuzzināt, ka tev kādai brusai dēļ nepareizi uzceltā pīrāga pienākušas pēdējās dienas pēc tiem 10 gadiem.
Sakars koka izkalšanai ar karkasu. Tas, ka aiz sienas skapīša, kur dzini naglu koks ir sauss, nav rādītājs ka visā mājā nav kondensāts un pelējums. Un tas, ka vienā vietā ir kondensāts, nenozīmē, ka viņš būs jebkurā vietā, kur tiksi klāt apskatīt karkasu. Mūsu vasjas un fedjas režīmā celts karkass auro cauri un tādā visdrīzāk arī būs mazāk kondensāts, tikai apkures izmaksas 2x lielākas un bieži drēgnums pie āra t° maiņas.

Re: mitras brusiņas
Autors: xxyy ()
Datums: 27/09/2017 21:29

Tā māja ir tajā Tavā 1% :) No vecajiem guļbaļķiem, vecajām metodēm utt.

Re: mitras brusiņas
Autors: zigmars ()
Datums: 28/09/2017 06:51

Manuprāt ir neprāts būvēt riģipsi uz koka latām, ja metāla profili ir gandrīz vienā cenā ar koku.

Re: mitras brusiņas
Autors: pašdarbnieks ()
Datums: 28/09/2017 08:50

Piekrītu pa cenu. Koka brusiņas 50x50 ir pat dārgākas par parasto CD. Fakts,bet..

Es, piem, paņēmu zaļas un no viņām veidoju stalažu karkasus, lai pabeigtu mūrēšanu un uzliktu jumtu, notekas utt... Tagad man viņas ir dabiski ižžuvušas-sausaas, nav baigi sametušās jo bija karkasā un drīzumā tiks liktas mansardā.
Tie kas ir ņēmuši stalažas nomā zin cik tas izmaksā.., taka viņas jau tagad ir 3 reizes atpelnījušas sevi..

Re: mitras brusiņas
Autors: GG ()
Datums: 28/09/2017 10:37

Prāts vai neprāts par tiem profiliem - katram savs. Es uzbūvēju 2 starpsienas uz 50x50 jo taisos pēc dažiem gadiem nojaukt. Brusiņas aizies malkā, bet tos skārda metāllūžņus kur lai liek?

Re: mitras brusiņas
Autors: DzinPo ()
Datums: 28/09/2017 11:39

mana pieredze no spiediena impregnēšanas - atveda tipa sētas dēļus 45x95, kas pēc lietus sāk izskaloties..vismaz pēc krāsas :) karoče, ja nestāvi blakus tiem kociniekiem, tad sūdus Tev atved, vai arī jāmaksā 2x vairāk.

Re: mitras brusiņas
Autors: arre ()
Datums: 28/09/2017 11:56

GG Wrote:
-------------------------------------------------------
> Prāts vai neprāts par tiem profiliem - katram
> savs. Es uzbūvēju 2 starpsienas uz 50x50 jo
> taisos pēc dažiem gadiem nojaukt. Brusiņas
> aizies malkā, bet tos skārda metāllūžņus kur
> lai liek?


Par šo arī esmu aizdomājies. Mūsdienu modernās būvniecības īpatnība būs tāda, ka pēc pārdesmit gadiem būs vajadzīgas milzīgas izgāztuves - tiem atkritumiem, kas radīsies no šobrīd celto ēku remonta/nojaukšanas/pārbūves. Vates, putuplasti, plastmasas. Skārds jau vēl sīkums - var aizstiept uz pieņemšanas punktu.

Re: mitras brusiņas
Autors: Hmm ()
Datums: 28/09/2017 12:37

arre Wrote:
-------------------------------------------------------
> Vates, putuplasti, plastmasas.
To visu var pārstrādāt. Vai to dara(īs) atkarīgs no izmaksām. Atceros, kad nebija metāla pieņemšanas punktu veci auto, tādi gan bija retums:) gan pārējie metāllūžņi atrada vietu kopējā izgāztuvē.

Iet uz lapu: Iepriekšējā123Nākošā
Pašreizējā: 2 no 3


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  ********   **     **  ********  
 **     **  **     **  **     **  ***   ***  **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **** ****  **     ** 
 ********   **     **  ********   ** *** **  **     ** 
 **     **   **   **   **         **     **  **     ** 
 **     **    ** **    **         **     **  **     ** 
 ********      ***     **         **     **  ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727