UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
revīzijas lūkas kanalizācijai
Autors: gulu ()
Datums: 11/08/2017 13:15

Sveicināti. Paskaidrojiet lūdzu iekšējās kanalizācijas revīzijas lūku izbūves pamatprincipus. Privātmājas iekšējās kamnalizācijas garums ~ 17m ar diviem pagriezieniem: 30 gr. un 90gr. , plānots guldīt 110d cauruli, cik lūkas racionāli plānot un vai tās ar mūsdienīgiem materiāliem var atrasties arī gaiteņa vidū/malā vai tomēr labāk mēģināt plānot mazāk redzamās vietās, varbūt ir kāds labs ražotājs revīzijas lūku risinājumiem.

Re: revīzijas lūkas kanalizācijai
Autors: pašdarbnieks ()
Datums: 11/08/2017 14:56

Cik zinu, tad revīzijas lūkas uzliek uz asiem 90 grādu pagriezieniem uzreiz ārpus mājas. Tā vismaz man UK projektvīrs skaidroja, kad es viņam uzjautāju, kāpēc viņš man divas akas iezīmējis dārzā.

Re: revīzijas lūkas kanalizācijai
Autors: Didzisp ()
Datums: 11/08/2017 19:00

Pamatprincips ir ļoti vienkāršs, vietās, kur sūdi var sakrāties un noštopēties, vajag revīziju. Nevajag jau uzreiz baigi pieejamaš vietās, jo avārijas situācijā var arī kādu skapi vai virtuves tumbočku pastumt malā. Censties gan vajag, lai asi līkumi nebūtu un lai no viena gala līdz otram var iebāzt tīrāmo trosi. Lai gan, ja viss pareizos kritumos uztaisīts, tad kanalizācija nav jātīra vispār.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 **     **  **    **  ********        **  ********  
 **     **  **   **   **    **        **  **     ** 
 **     **  **  **        **          **  **     ** 
 **     **  *****        **           **  **     ** 
  **   **   **  **      **      **    **  **     ** 
   ** **    **   **     **      **    **  **     ** 
    ***     **    **    **       ******   ********  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727