UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Kompensācijas šuve grīdas lamināta klājumam
Autors: JanisL ()
Datums: 11/08/2017 11:20

Laba diena!
Man ir ~9,5 x 4,8 metrus gara telpa, kurā uz grīdas plānots ieklāt laminātu. Lamināts (10mm biezs) tiks likts šķērsām telpai (respektīvi, viena dēlīšu rinda garumā veidos 4,8m). Lasu ražotāja norādes uz grīdas lamināta pakām - tur teikts, ja lamināta klājums garumā pārsniedz 8m vai platumā 6m (zemāk oriģināls teksts), tad grīdas klājumā pa vidu jāveido kompensācijas šuves (1-2 cm) platumā.

Kā ir - vai uz manu telpas situāciju šis noteikums attiecas? Ja veido tādu kompensācijas šuvi, kas tās ir par līstēm, kuras nenaglojot, nelīmējot uz tās spraugas turēsies virsū? Būšu pateicīgs, ja kāds padalīsies ar padomu! Paldies!

--------------
Ražotāja instrukcija:
"While installing floor panels with a thickness of 6 to 10 mm in a room with a length greater than 8 m or with a width greater than 6 m, extra expansion gaps (1 - 2 cm wide) should be made in proportional sections of the floor. The gaps are masked with special strips. The strips should not be nailed, screwed or glued to the panels."
--------------

Re: Kompensācijas šuve grīdas lamināta klājumam
Autors: ibm ()
Datums: 22/08/2017 16:13

Ja ieguglē "laimnate expansion joint", informācija un bildes ir daudz.

Ceru, ka te kāds TIEŠĀM ierakstīs reālu padomu, jo mums nesen birojā "profesionāļi" uzlika laminātu un es pabrīnījos, ka lika lielā platībā bez šīm šuvēm. Kad jautāju, pasmaidīja, tipa, ko es muļķis sajēdzu. Un tad iestājās pavasaris, kad atslēdza apkuri un kļuva mitrs.... Rezultātā vairākas durvis nevarēja atvērt, jo PROTAMS, lamināts uzmeta pumpas, jo tam nebija kur izplesties.

Mājās man iet viens un tas pats lamināts starp istabām, tad es vnk speciāli sadalīju klājumus un ieliku durvu ailēs parastos (srūvētos) dekoratīvos sliekšņus. Bet lamināts ar skrūvēm netiek spiests, skrūves iet grīdā starp klājumiem, kur atstāju ~1cm šķirbu. Godīgi sakot, nebiju radošs, darīju visu "kā rakstīts uz iepakojuma" un nu jau 11 gadus viss notiek, nekur nekas nemetas.



Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **     **  **      **   ******    *******  
 **     **   **   **   **  **  **  **    **  **     ** 
 **     **    ** **    **  **  **  **               ** 
 ********      ***     **  **  **  **         *******  
 **           ** **    **  **  **  **               ** 
 **          **   **   **  **  **  **    **  **     ** 
 **         **     **   ***  ***    ******    *******  

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727