UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5
Re: Remontdarbi Saulkrastos
Autors: Jaanus Riiel ()
Datums: 09/03/2017 23:13

Cik saprotu, tad te cilvēki runā par vienu un to pašu, tikai dažādos apjomos. Proti. specializētās brigādes (arī bandas dažreiz :) ) ir efektīvāks risinājums lielos apjomos, piemēram daudzdzīvokļu ēkas. Tādi universālie meistari ir efektīvākie mazos apjomos. Bieži viņi strādā pāri. Nu, par instrumentiem nemāku īsti pateikt, galvenais te būtu tas ka klientam tie nebūtu jāpērk :) Arī tādus esmu redzējis :) Tēmas autoram es ieteiktu atrast meistaru, kas pamatā veic darbus pats, bet izmanto cilvēkus no malās lai veiktu tādus, specifiskākus darbus: elektriķi, siltumtehniķi utt. Jo, ja demolēšanas darbi, tad piemēram man kam jau būs tūlīt 42 ir grūtāk ar izturību laušanas-iznešanas ziņā, nekā jauniem sportiskiem čaļiem kam tas ir maizes darbs, bet meistars seko līdzi ka viss kas nav vajadzīgs tiktu noņemts un iznests. Speciālistu palīdzība noder kaut vai pie nodošanas ekspluatācijā. Ja elektriķim ir derīgs sertifikāts, tad tas tavu dzīvi noteikti padarīs mierīgāku :) Pie tam, atgriežoties pie instrumentiem speciālist pats pērk savus štrumus un izvēlas pēc iespējam labāko izturīgāko, jo viņam tas ir vajadzīgs maizes pelnīšanai. Pie tam meistars un spec kas jau ir sadarbojusies saprot vien otru jau labāk nekā pirmā reizē :)

Re: Remontdarbi Saulkrastos
Autors: Praktiķis ()
Datums: 10/03/2017 02:12

Situācija patiešām nav vienkārša. Tā nu ir sanācis,ka patreiz pašam ir kļuvis aktuāls steidzams remonts vecā mājā. Kāda sakritība-arī Saulkrastos!!! Ir skaidrs,ka pats ar savu brigādi galā netikšu-vajag papildspēkus. Palasot ss.lv- šermuļi skrien caur kauliem-10 gadu pieredze,bet ko viņi jau tikai nedara......un ir speciālisti.... Remontdarbi ir daudz komplicētāks un sarežģītāks process par jaunbūvi,tāpēc darbu veicēja kvalifikācija un godaprāts divkāršā vērtē,kas padara uzticama meistara atrašanu par loteriju ar mazām izredzēm uz laimestu. Jūtu līdz! Var jau būt,ka ir nedaudz vienkāršāk,ja pašam nav sapratnes par šīm lietām,un neveidojas kritiska attieksme pēc pirmās nejēdzības....

Re: Remontdarbi Saulkrastos
Datums: 13/05/2017 23:52

Georgs999 Wrote:
-------------------------------------------------------
> Varbūt sakritība, bet vienmēr ir gadījies, ka
> pirmo iespaidu par meistaru un darbu kvalitāti
> parāda viņa mašīna ar kādu viņš ir
> atbraucis. Vai tā ir tīra un kopta, vai salons
> ir kā miskate un piepīpēts. Vai instrumenti ir
> samesti kaudzē vai kārtīgi salikti pa kastēm.
> Vai pats nesmird pēc sviedriem.
>
> Ja pats sevi nekopj un neciena, tad arī dabrs ir
> tāds pats.
>
> It kā tādi sīkumi, bet tas parāda kopējo ainu
> par cilvēku.

Ja es atbraukšu ar sarūsējušu fordu un pelnutrauks tam tik pilns ar benīšiem ka vāciņš neaizveras, vai tas liecinās par manām profesionālajām iemaņām un attieksmi pret darbu un tā vidi?

Re: Remontdarbi Saulkrastos
Autors: nespec ()
Datums: 31/05/2017 00:06

Izskatās, ka esmu kārtējā visdara un ūbermāstera M.P. ego aizskāris.Tak necepies,rīt liksi laminātu pa 3nīti kvadrātā,piečuku vērtas flīzītes kādā zoļika dzīvoklītī un viss būs labi. P.S. Tik nemāci ļaudīm muļķības-grīdu līdzināt ar flīžu līmi (izlasi ko raksta ražotājs par līmes biezumu, kārtām un PIELIETOJUMU) vari sev mājās pa kluso,lai neviens neredz.Tagad meistariņš var atkal pariet,ka es lohs un pļūtītājs.

Iet uz lapu: Iepriekšējā12345
Pašreizējā: 5 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
  ******   **    **  **     **  ********   ******** 
 **    **  **   **   **     **  **     **  **       
 **        **  **    **     **  **     **  **       
 **        *****     *********  ********   ******   
 **        **  **    **     **  **     **  **       
 **    **  **   **   **     **  **     **  **       
  ******   **    **  **     **  ********   **       

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727