UZ SĀKUMU :: DISKUSIJAS :: SLUDINĀJUMI :: UZDOD JAUTĀJUMU

Iekšdarbi :  Building.Lv Forums

Apdare, krāsošana, flīzēšana u.c.
Iet uz lapu: 12345Nākošā
Pašreizējā: 1 no 5
Remontdarbi Saulkrastos
Datums: 17/02/2017 14:18

Sveicināti!

Atvainojos, ka izmantoju šo sadaļu, īsti nezinu kur citur paprasīt sekojošo.
Lūdzu iesakiet labus meistaru/s, kuri būtu gatavi veikt kapitālo remontu ~100m2 mājas daļai Saulkrastos.

Veicamie darbi:
Iekšējās apdares, grīdu, pāris starpsienu u.c. elementu demontāža
Silto grīdu ierīkošana estrich betonā + siltumizolācija + apsaiste
Sienu špaktelēšana, gruntēšana, krāsošana, pāris reģipša starpsienu izbūve, sānmezglos, virtuvē flīžu izbūve
Reģipša griestu izveide, špaktelēšana, gruntēšana, krāsošana
Grīdu flīzēšana, lamināta ieklāšana, kājlīstu ierīkošana
Iekšdurvju, logu daļēja nomaiņa
Elektrības pārvilkšana, atsevišķas sadales montāža, kontaktligzdu, slēdžu, lampu, ierīkošana
Apkures sistēmas sakārtošana (silto grīdu apsaiste pie malkas apkures akumulatoriem, pāris radiatoru nomaiņa, ir vēl lietas, ko vajadzētu pārskatīt)
Santehniskie darbi (vannas, izlietņu, dušas trapa, trauķenes, veļas mašīnas pieslēgšanas esošai kanalizācijas sistēmai)

Darbu uzsākšana pēc apkures sezonas, domājams ap aprīli, maiju, bet par šo var vienoties atkarībā no noslodzes.

Ja ir kas padomā, lūdzu rakstam komentāros vai privātajā ziņojumā.

Re: Remontdarbi Saulkrastos
Autors: filja ()
Datums: 18/02/2017 09:17

es ieteiktu uz katru operāciju ņemt meistarus ,kas ir ar specializāciju konkretajā jomā...nu tjip elektrību velk elektriķis,santehniku velk santahniķis,flizes liek flīzētājs....tā būs kvalitatīvāk...ja interesē ,es varu palīdzēt ar apdares un starpsienu demontāžu ,reģipsi,(nešpaktelēju un nekrāsoju)lamināts ,grīdlīstes,durvis ,logi...

Re: Remontdarbi Saulkrastos
Autors: specs ()
Datums: 18/02/2017 11:22

Respektīvi tu ieteiktu pats sevi, kas īsti neko nejēdz darīt!?
Ir jāorientējas tieši uz tādu meistaru, kas dara visu un arī atbild par visu kopumā nevis veļ bumbas uz iepriekšējo. Tādi meistari ir un strādā kvalitatīvi!

Re: Remontdarbi Saulkrastos
Datums: 18/02/2017 11:30

Man gribētos, lai nebūtu 100% viss jāpasaka priekšā, visticamāk, ka nebūs iespējams katru dienu arī piebraukt progresu novērtēt.

Specs, varbūt vari ar šiem kvalitatīvajiem meistariem padalīties?

Re: Remontdarbi Saulkrastos
Autors: filja ()
Datums: 18/02/2017 12:50

specs,ne Jums spriest ko es jēdzu un ko nejēdzu.
parasti pēc tādiem meistariem,kas dara visu(krāso,flizē,velk elektrību un santehniku,betonē,liek Jumtus un dara vēl simtiem lietu)nāk nākošais meistars un brīnās par iepriekšējā meistara veikumu... par elektriķi mācās 4 gadus,par santehniķi tāpat,apdares strādnieks tāpat,Jumiķis ar utt un Jūs gribat teikt ,ka tas viens cilvēks apvieno visas profesijas un paveic savu darbu profesionāli,kvalitatīvi????nu diez vai...

nu salīdzināsim kautvai ar medicīnu...zobārsts taču neārstēs cilvēku ar depresiju...psihiatrs taču neoperēs aklo zarnu ....kautgan abi ir ārsti...var jau protams,viens cilvēks būt gan zobārsts,gan psihiatrs un vēl pa starpai pieņemt kādas dzemdības,bet vai Jūs ietu pie tāda daktera...

autoservisā tāpat,ja jākrāso mašīna vedat pie krāsotāja,ja elektronika,tad pie elektriķa ,savērsumu regulēt pie cita utt...Tad kāpēc ,lai ar māju būtu savādāk???

protams ,viens cilvēks var to visu izdarīt,jautājums tikai cik kvalitatīvi un profesionāli...

Re: Remontdarbi Saulkrastos
Autors: specs ()
Datums: 18/02/2017 13:26

Šos stāstus pataupiet savu potenciālo klientu apčakarēšanai! Vēl salīdziniet ar raķešzinātniekiem un tad būs ok :)

Re: Remontdarbi Saulkrastos
Autors: filja ()
Datums: 18/02/2017 14:26

specs ,kas manā stāstā ir nepareizs,raķešzinātnē notiek tas pats-elektrību velk elektriķis,programmē-programmētājs utt,bet kas notiktu ,ja to darītu viens Mastjers?..ja jau diskutējam,tad diskutējam...Jūs jau divreiz esat par mani nesmuki izteicies-es neko nejēdzu un esmu potenciāls apčakarētājs...kautgan pazīstami neesam...

varbūt,mazliet pāršāvu pār strīpu ar to medicīnu,bet nu par māšīnām taču piekritīsiet...

Re: Remontdarbi Saulkrastos
Autors: filja ()
Datums: 18/02/2017 14:44

varbūt es kautkā nepareizi izsakos...pamēģināšu savādāk...divi cilvēki,abi celtnieki...viens dara visu,otrs tikai flīzē...tad kurš būs savā jomā vairāk profesionāls,vairāk pieredzējis,zinošāks....?viens būs profesionāls flīzētājs!otrs.... profesionāls visdaris???
par visdariem ir labs teiciens...

Re: Remontdarbi Saulkrastos
Autors: M.P. ()
Datums: 18/02/2017 16:57

Filja, tu laikam neesi saticis normālu meistaru.
Piem. es varu izdarīt lielāko daļu celtniecības darbus, sākot no pamatiem beidzot ar apdari ieskaitot ēkas inženietehniskās komunikācijas, augstā kvalitātē. Man ir būvniecības izglītība un pieredze. Man ir visi nepieciešamie instrumenti. Par tavu piemēru ar flīzēšanu varu teikt ka ir sanācis flīzēt arī sarežģitus objektus un viss ir sanācis labi.
Runājot par meistara meklēšanu katram atsevišķam būvniecības procesam, tas var izrādīties ļoti sarežģīti un darbietilpīgi ;)

Re: Remontdarbi Saulkrastos
Autors: Jānis Zomerfelds ()
Datums: 18/02/2017 17:41

Ir divi varianti.
Viss vienā, kur viens dara visu un otrs, kad meklē katru meistaru atsevišķi. Otrajam variantam ir jābūt ļoti labam darbu vadītājam, kurš visu noorganizēs un meistari arī termiņos izdarīs. Citādāk viens otram sēdēs kuprī un plēsīs naudu par dīkstāvi, ko šādā veida objektos arī ir jāprasa!

Iet uz lapu: 12345Nākošā
Pašreizējā: 1 no 5


Jūsu Vārds: 
Jūsu E-pasts: 
Tēmas nosaukums: 
Pievienot failu ziņai
  • Atļauts pievienot sekojošu tipu failus:
  • Pievienotie faili nedrīkst pārsniegt:
  • 5 more file(s) can be attached to this message
Aizsardzība pret mēstulēm:
Lūdzu, ierakstiet apakšā redzamo kodu! Tas ir tamdēļ, lai spameru boti automātiski neliktu iekšā visādu drazu.
 ********   **    **  **    **  **     **  **     ** 
 **     **   **  **   **   **   **     **  **     ** 
 **     **    ****    **  **    **     **  **     ** 
 ********      **     *****     **     **  ********* 
 **            **     **  **     **   **   **     ** 
 **            **     **   **     ** **    **     ** 
 **            **     **    **     ***     **     ** 

Portāls Building.Lv neatbild par ievietoto ziņu saturu, par ziņu saturu atbild to ievietotāji.




Redakcija:
building@latvijastalrunis.lv
+371 67770522
Klientu serviss:
serviss@latvijastalrunis.lv
tel. +371 67770711
fax +371 67770727